Skip to content

Jak zgłosić lub zgłosić nieodpowiednie posty lub osoby na Twitterze

8 de Maj de 2021

Korzystanie z Twittera jest bardzo proste, podobnie jak używanie Twittera Lite jako oficjalnej aplikacji dla systemu Windows, co daje nam wyobrażenie o jego wszechstronności. Ponadto Twitter może publikować i planować tweety za pomocą narzędzia TweetDeck, a wszystko to dzięki jego możliwości otwarta polityka treści, co sprawia, że ​​platforma społecznościowa staje się pojemnikiem dla publiczności, która wyraża się i żyje swobodnie.

Do tego stopnia, że ​​wielu, którzy chcieli i zaprogramowali swoje tweety, aby udostępnić je na Facebooku, dokonało radykalnego zwrotu i teraz zdecydowało się odłączyć swoje konto na Twitterze od Facebooka. No dalej twitter przestrzeń, w której treści są bardziej otwarcie szanowane i dozwolone, niż na innych platformach społecznościowych, gdzie jest to bardzo ograniczone.

Ale ta otwarta polityka Twittera nie ociera się o przyzwolenie na ludzkie nadużycia i ekscesy, ponieważ dla tej firmy taka polityka jest naganna i nie do przyjęcia, jak wszystko, co narusza godność ludzką i ogólną. Dlatego ułatwia zgłaszanie lub potępianie nieodpowiednich publikacji. Jak to zrobić, jest bardzo proste i zamierzamy ci to pokazać.

Dlaczego Twitter zezwala na treści, których nie mają inne platformy?

Zasady Twittera są stanowcze i królewskie w odniesieniu do publikacji naruszających ludzką godność, materiałów zawierających przemoc, godnych ubolewania i podżegających do nienawiści, a za to oferuje łatwe kroki, aby zgłosić lub zgłosić nieodpowiednie posty lub osoby Na Twitterze. Jednak wskazywanie i ściganie osoby lub rozliczanie się z jej treści może być postrzegane jako cenzura lub atak na jej wolność wypowiedzi.

Co dla Twittera będzie naruszenie ich zasad szacunku, ale teraz pojawia się dylemat między tym, co jest dozwolone, a tym, co nie, a możliwością powstrzymania się od zgłoszenia lub skargi do niewłaściwych publikacji lub osób na Twitterze. Nie jest to stwierdzenie ani polowanie na jednostkę, w oparciu o jej upodobania i skłonności.

Dlatego Twitterowi bardzo trudno jest wybierać między dobrem a złem, dlatego odwołuje się do Pomoc dla użytkowników Internetu, dając Ci możliwość zgłaszania lub potępiania nieodpowiednich publikacji lub osób na Twitterze w prosty i skuteczny sposób, co sprawia, że ​​Twitter natychmiast eliminuje treści lub inicjuje poważne śledztwo w tej sprawie, a nawet jedno i drugie.

Jak zgłosić lub zgłosić nieodpowiednie posty lub osoby na Twitterze?

W oparciu o swoją politykę ochrony użytkownika Twitter oferuje Ci swoje wsparcie i poufność przy dokonywaniu wszelkich zgłoszeń, w przypadkach, gdy uważa się, że to, co jest pokazywane, narusza zasady współżycia, godność, bezpieczeństwo lub elementy z nimi związane. Aby to zrobić, należy wykonać następujące czynności:

Aby to zrobić w tweecie

 • wiem odnosi się do tweeta, który chcesz zgłosić, wprowadzając wcześniej na koncie osobistym
 • Musi być kliknij ikonę opcji wyświetlania, który jest symbolizowany jako spadająca strzała
 • Opcja „raport
 • Wybrano powód, który byłby w tym przypadku ”obraźliwe lub szkodliwe
 • Gdy to zrobisz, twitter poprosi o pomoc, ponieważ rozpocznie dokładne śledztwo, prosząc o szczegóły, prosząc o dostarczenie dodatkowych informacji na temat tego, co jest znane i tak dalej
 • Ukończono cały proces pomocy dla Twittera, reklamacja może zostać wysłana. A firma pokaże w swoim interfejsie kilka zaleceń, aby poprawić wrażenia użytkowników Internetu

zgłoś się na Twitterze

Aby to zrobić na koncie lub osobie

 • Po wejściu na osobiste konto użytkownika. Idzie do konto lub osobę, którą chcesz zgłosić, za nieodpowiednie posty
 • To pulsa na ikonografii trzech punktów schodzących w dół. Co to jest sekcja „zawartość dodatkowa”
 • Wybierz możliwość zgłoszenia
 • Jest oznaczony sekcją oznaczoną „szkodliwe lub obraźliwe
 • Teraz twitter poprosi o pomoc i szczegóły, co będzie miało wielką wartość dla wyczerpującego śledztwa, które zamierzasz wszcząć przeciwko tej osobie, w sprawie nieodpowiednich treści
 • Po całym procesie szczegółów dotyczących kryteriów, które posiada skarżący, pozostaje tylko wysłać reklamację