Skip to content

Jak zdobyć więcej obserwujących na Twitterze — zdobądź więcej obserwujących dzięki tym wskazówkom

11 de marzec de 2022

Jeśli jesteś użytkownikiem Twittera, z pewnością chcesz, aby Twoje wiadomości docierały do ​​jak największej liczby osób. Rzeczywistość jest taka, że ​​jeśli chcesz zdobądź więcej obserwujących na Twitterze zależy to od wielu rzeczy, ale jest kilka sztuczek, które mogą być bardzo przydatne.

I jest faktem, że wszyscy użytkownicy tej sieci społecznościowej marzą o posiadaniu większej liczby obserwujących na tej platformie. Jednak To zadanie, które nie jest łatwe. Z tego powodu wielu szuka pomocy z zewnątrz lub postępuje zgodnie z procedurą, która zostanie pokazana poniżej.

Sztuczki, dzięki którym możesz zdobyć więcej obserwujących na Twitterze

To są Najważniejsze wskazówki śledzić, aby uzyskać więcej obserwujących w tej popularnej sieci społecznościowej:

  1. Zwróć uwagę użytkowników: Aby mieć obserwujących, musisz być dla nich interesujący. Dlatego zalecamy, aby oferować informacje lub wszelkiego rodzaju treści różni się to od innych kont na Twitterze.
  2. Obserwuj konta z tym samym profilem: Jeśli obserwujesz osoby, które Cię interesują, możliwe jest, że oni również będą Cię śledzić, więc dobrym sposobem na zdobycie obserwujących jest srównież obserwuj użytkowników.
  3. Zadbaj o informacje, które pojawiają się w Twoim profilu: Chociaż wydaje się, że nikt tego nie widzi, profil jest kluczem, ponieważ jest to pierwszy kontakt, jaki będą mieli z Tobą Twoi obserwatorzy. Użyć atrakcyjne zdjęcie, doskonały opis i dodaj informacje, które chcesz, aby Twoi obserwatorzy mieli o Tobie.
  4. Zareklamuj swoje konto: Jeśli masz bloga lub konto w innej sieci społecznościowej, daj znać swoim obserwatorom w nich, które mogą Cię również znaleźć na Twitterze.
  5. Użyj Twittera Analytics: Kontrolowanie analityki tweetów jest niezbędne aby dowiedzieć się, jakiego rodzaju treści szukają Twoi obserwatorzy. Jeśli kontrolujemy tę usługę, którą oferuje nam sieć społecznościowa, będziemy wiedzieć, jakie treści najbardziej interesują naszych obserwujących.
  6. Uspołecznić: W końcu jest to sieć społecznościowa i pomysł jest taki, że towarzysko. Więc dobrze, że przeprowadzasz ankiety, komentujesz rzeczy o innych, używasz między innymi hasztagów. Krótko mówiąc, wchodzisz w interakcję ze swoimi obserwatorami.
  7. Stałość: Jest Niezbędne jest zachowanie spójności. dotyczące Twojej aktywności w tej sieci społecznościowej. Publikowanie czegoś od czasu do czasu lub publikowanie zbyt często, a następnie odkładanie tego na bok nie jest dobrym pomysłem, ponieważ w ten sposób stracisz obserwujących, a aktywność Twojego konta spadnie.
  8. Cierpliwość: Nic w internecie nie jest magiczne wszystko zajmuje dużo czasu chyba że masz szczęście i coś, co zrobiłeś, stanie się wirusowe. Ale generalnie wszystko, co robimy w Internecie i sieciach społecznościowych, zajmuje dużo czasu.

Narzędzia i aplikacje, aby zdobyć więcej obserwujących

Nawet w celu zdobycia większej liczby obserwujących, jest obowiązuje użycie określonych narzędzi zewnętrzne, które pomogą nam osiągnąć nasz cel, takie jak:

Kanał na Twitterze

Jednym z kluczy do zdobywania obserwujących na Twitterze jest otwórz konto na Twitterzenarzędzie, które zostało specjalnie zaprojektowane, aby mieć możliwość wstawiania wszystkich kanałów z najbardziej odpowiednich stron internetowych.

duże logo twittera obok mniejszych logotypów

holowniki

Toloows to kolejne z tych narzędzi do pobrania, które moglibyśmy uznać za niezbędne do zdobycia darmowych i szybkich obserwujących na Twitterze. W swoim konkretnym przypadku wyróżnia się również tym, że jest praktycznie automatyczny. To, co robi, to obserwuj ludzi, którzy czytają Twoje treści. Po zastosowaniu wszystkich filtrów wchodzących w skład aplikacji będziesz mógł wybrać liczbę użytkowników, których należy obserwować w ciągu dnia.

Zarządzaj Flitterem

Wielu użytkowników, którzy wcześniej pobrali Toloows, wskazuje, że ma pewne błędy w działaniu, dlatego postaramy się dostarczyć Ci rozwiązanie. Co powinieneś zrobić, to użyj narzędzia towarzyszącego. Dzięki niemu będziesz mógł okresowo kontrolować swoje konto, sprawdzać, które osoby Cię śledzą, które przestają Cię śledzić i inne szczegóły. Kolejne narzędzie, którego powinieneś użyć w takich przypadkach.

Wzmocnij swoje kanały

Chociaż prawdopodobnie będziesz mieć już kilku obserwujących z powyższymi opcjami, jesteśmy przekonani, że będziesz chciał więcej. W tym przypadku zalecamy, aby oprócz korzystaj ze swoich kont na Twitterzei uzupełnić tę sieć społecznościową o inne platformy. W szczególności możesz dodawać własne strony internetowe lub blogi, a nawet połączyć swoje konto na Twitterze z sieciami społecznościowymi, takimi jak Instagram, Facebook czy Snapchat.

dołącz do naszego kanału telegram