Skip to content

Jak zdobyć WIĘCEJ obserwujących na Instagramie BEZ aplikacji

21 de marzec de 2023

Niezbędne jest posiadanie wielu obserwujących na Instagramie. Albo dlatego, że chcesz zwiększyć swoją popularność, albo dlatego, że chcesz, aby więcej osób widziało Twoje historie i posty. Nie wspominając o tym, że w przypadku profilu komercyjnego posiadanie większej liczby obserwujących jest bardziej niż konieczne z oczywistych powodów.

CoJak zdobyć więcej obserwujących na Instagramie? Jest to dość proste, istnieje kilka aplikacji, które mogą pomóc w ich nieznacznym zwiększeniu. Ale w tym artykule porozmawiamy o tym, jak mieć więcej obserwujących na Instagramie bez aplikacji. Bez konieczności instalowania absolutnie niczego.

Zwiększ liczbę obserwujących na Instagramie

Nie ma magicznej sztuczki, aby zwiększyć liczbę obserwujących na Instagramie. Chociaż możemy doradzić ci kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby mieć coraz więcej obserwujących. Prawda jest taka, że ​​zależy to od kilku rzeczy, a przede wszystkim od tego, co udostępniasz.

Ważne jest, aby udostępniać oryginalne treści dobrej jakości, które przyciągają dużą uwagę.

Sztuczki, aby mieć więcej obserwujących na Instagramie

Pierwszą rzeczą jest posiadanie profilu publicznego. W ten sposób każdy może zobaczyć, co publikujesz. Chociaż w niektórych przypadkach iw zależności od motywu Twojego profilu, wiele osób wybiera za używanie prywatnego profilu do „zmuszania” ludzi do obserwowania profilu w celu przeglądania postów.

Treść musi być świeża i aktualna. Oznacza to, że musisz się martwić o zrobienie kilku postów dziennie na swoim profilu i korzystanie z relacji na Instagramie. Nie dziel się takimi rzeczami jak to, co jesz itp. Musi być jak najbardziej oryginalny i rzucający się w oczy.

Używaj hashtagów poprawnie. Instagram przywiązuje do tego ogromną wagę i coraz więcej osób z nich korzysta. Istnieje nawet możliwość śledzenia hashtagów. Tak mądrze używane mogą przynieść Ci wielu zwolenników.

Obserwuj osoby, które używają tych samych hashtagów oraz osoby, które przesyłają zdjęcia w tej samej lokalizacji. Dodanie lokalizacji do postów to również świetny pomysł.

socjalizacja jest niezbędna. W końcu jesteśmy w sieci społecznościowej. Oznacza to, że komentowanie innych postów, dawanie polubień i oglądanie różnych historii to w zasadzie interakcja z innymi, a oni z tobą. Czego chcesz na koniec dnia?

Znajdź osoby, które mają takie same lub podobne tematy jak Ty. W ten sposób, gdy będziesz za nimi podążać, w większości przypadków oni pójdą za tobą. Jest to doskonała metoda, aby zacząć mieć więcej obserwujących.

Sztuczki, aby zwiększyć liczbę obserwujących na Instagramie

Jak zobaczysz, sztuczki to nie magia, ale działają. Chodzi o to, że możesz mieć konto z wieloma obserwującymi na dłuższą metę. Pamiętaj, że im większe masz konto, czyli im więcej masz obserwujących, tym łatwiej będzie Ci się rozwijać.

Ważne jest, aby zacząć od cierpliwości, starannie wybrać to, co zamierzasz udostępnić. Ponieważ to normalne, że wielu obserwujących przestaje Cię obserwować właśnie dlatego, że nie podoba im się to, co udostępniasz. Dlatego treść i sposób jej publikacji jest sprawą fundamentalną. Musisz zrozumieć, co jest dobre, aby publikować na profilu, a co jest dobre, aby była to tymczasowa historia.

dołącz do naszego kanału telegram