Skip to content

Jak zdobyć swój głos na temat filmów i dubbingu TikTok

5 de kwiecień de 2021

Umieść swój głos w filmach TikTok to kolejny sposób dubbingu w tej aplikacji, sieć społecznościowa TikTok generuje rozrywkę z dubbingowaniem głosu w filmach. Kopiowanie na TikTok przy użyciu głosu jako medium audio jest bardzo prostym procesem do zastosowania.

Jeśli wykonałeś już tradycyjne dubbingowanie, w którym Twój plik wizualny jest mieszany z innym dźwiękiem, możesz sobie wyobrazić, jakie to proste zrób dubbing. W takim przypadku nauczymy Cię dubbować, ale tylko za pomocą głosu, i wyjaśnimy cały proces krok po kroku.

Jak umieścić swój głos w filmach TikTok i dubbingu?

Dubs na TikTok są źródło rozrywki dla użytkowników aplikacji miliony użytkowników stale przesyłają filmy do tej sieci społecznościowej na całym świecie; Dubbing jest bardzo popularnym rodzajem wideo wśród profili TikTok i możesz dowiedzieć się, jak to zrobić, umieszczając swój podstawowy głos w filmie.

Aby umieścić swój głos w filmach TikTok, musisz najpierw nauczyć się przesyłać wideo z aplikacji na telefon komórkowy, dubbing na TikTok nie można ich wykonać z komputera. Gdy już się nauczysz, powinieneś przystąpić do przygotowywania wideo TikTok.

To, co powinieneś teraz zrobić, to pobrać jeden aplikacja o nazwie InShot i użyjemy go, aby umieścić Twój głos w filmach TikTok.

W ramach tej aplikacji z galerii zrobisz dowolny film; dasz „Edytuj”, aby rozpocząć; następnie weźmiesz dźwięk, który pojawia się na obrazie i kliknij „Wyodrębnij dźwięk”. Dźwięk w pliku zostanie usunięty.

Następnie musisz kliknąć znak mikrofonu, gdzie jest opcja „ Nagraj ” i przyłożyć mikrofon telefonu do ust, musisz zacznij nagrywać swój głos w formacie wizualnym edytowanego filmu, a później zapiszesz go, aby przesłać go do sieci społecznościowej TikTok.

Jak nagrywać, aby umieścić swój głos w kopiowaniu filmów TikTok?

Kiedy już nauczymy się manipulować narzędziem InShot, które również często używany do edycji filmów z YouTube, proces edycji wideo za pomocą głosu jest prosty.

Nawet z takim narzędziem możesz umieść żądany dźwiękAlbo z innego filmu, notatki głosowej, albo nawet z utworu, o ile wszystkie mają format audio do ustawienia podczas usuwania lub wyodrębniania oryginalnego dźwięku.

Co zalecamy, aby umieścić swój głos w filmie, który później prześlesz do TikTok to przyłożyć mikrofon do ust, z odległości, z której Twój głos jest słyszalny tak wyraźnie, jak to możliwe.

Tę procedurę można wykonać z dowolnym formatem audiowizualnym, który masz w swojej galerii, to znaczy możesz umieścić swój głos w filmach TikTok za pomocą każdy zapisany film w pamięci telefonu.

A potem w aplikacji TikTok możesz to zrobić inne rodzaje edycji, jeśli chcesz. Dzięki edycji wideo za pomocą głosu możesz odwrócić lub odwrócić wideo na TikTok podczas przesyłania. Możesz też dodać tekst do wideo, jeśli tego chcesz.

Czego jeszcze potrzebujesz, aby głosić swoje filmy TikTok i je kopiować?

Jeśli nauczyłeś się już używać aplikacji Inshot do edycji dźwięku swoich filmów, masz już prawie cały proces gotowy, nie mówiąc, że wszystko jest gotowe, ponieważ potrzebujesz tylko kilku drobnych szczegółów, które z praktyką możesz zoptymalizować.

głos w filmach tikto do dubbingu

Odnosimy się do tworzenia wideo jako takiego; Oznacza to, że rozwój formatu jest konieczny, ale aby zrobić dobry film i umieścić swój głos w filmach TikTok, potrzebujesz również dużej kreatywności podczas przygotowywania treści, które chcesz przesłać, a także umiejętność robienia dubbingu.

W ten sposób optymalizując i poprawiając to wszystko, z pewnością zrobisz dubbing, który stanie się wirusowy w sieci społecznościowej, która jest powód złożenia wniosku. A co do reszty, nie potrzebujesz niczego więcej. Teraz nie czekaj dłużej, aby zrobić TikTok, a jeśli nie masz konta, pokażemy Ci, jak je teraz utworzyć.

dołącz do naszego kanału telegram