Skip to content

Jak zdobyć skórę w Minecraft ze zgniłym mięsem lub ze skórzaną farmą? (Przykład)

29 de styczeń de 2021

Minecraft to gra, która pozwala wykorzystać kreatywność, ponieważ pozwala zrobić prawie wszystko z dosłownie wszystkimi przedmiotami. Z tego powodu tutoriale są potrzebne, aby poznać wszystkie kombinacje przedmiotów; mając to na uwadze, dzisiaj nauczysz się tego Zdobądź skórę w Minecraft ze zgniłym mięsem lub ze skórzaną farmą.

Zdobądź skórę w Minecraft ze zgniłym mięsem lub ze skórzaną farmą

Aby odpowiedzieć na początkowe pytanie Jak zdobyć skórę w Minecrafcie ze zgniłym mięsem lub ze skórzaną farmą? najpierw zobaczysz, jak zrobić farmę skóry.

Szczególnie farma może być prosta lub automatycznai że w rzeczywistości sposobem na to jest kreatywność każdej osoby, ale dzięki temu przykładowi możesz samemu się kierować.

Musisz tylko stworzyć skrzynię i postawić ją na ziemi (mogą być zjednoczeni), następnie weź dwa leje i umieść jeden po lewej stronie skrzyni, a drugi obok niego (jeśli nie wiesz, jak zrobić i używać działającego kosza, musisz go poszukać, ponieważ jest to obowiązkowe, aby kontynuować ). Następnie weź blok tego, co chcesz (najlepiej wełny, ale to obojętne) i umieść go na pierwszym leju (tym obok skrzyni).

Teraz umieść blok przed tym i innym z tyłu. Następnie umieść dwa kolejne bloki po lewej stronie każdego z nich (pozostanie rodzaj C). Zaraz po wykonaniu tej czynności umieść klocek po lewej stronie drugiego leja, a na nim umieść dozownik.

Powinieneś mieć O, które otacza drugi zbiornik pozostawiając go pośrodku, dodaj bloki na górze, aby podnieść go o jeden poziom.

Kiedy skończysz, umieść kolejny blok na górze, gdzie jest dozownik, a przed nim umieść drewniany płot, jako ostatni krok, zniszcz blok, który zrobiłeś, tak aby ogrodzenie unosiło się pośrodku o, tuż nad koszem.

Uruchom farmę i uruchom ją

Po zakończeniu powyższego będziesz miał wstępną strukturę, więc jesteś bliżej odpowiedzi na pierwszą część pytania Jak zdobyć skórę w Minecraft ze zgniłym mięsem lub ze skórzaną farmą? więc nadszedł czas, aby uruchomić farmę. W tym celu musisz umieścić przycisk na bloku znajdującym się nad dystrybutorem, a także umieścić w nim wiadro z wodą.

Po wykonaniu tej czynności wystarczy przynieść dwie krowy i umieścić je w leju lub na nim (musisz w tym celu złamać drewniany płot i odłożyć go, gdy znajdą się w środku). Następnie wciśnij przycisk tak, aby wypłynęła woda, a krowy unosiły się na powierzchni pozwalając na karmienie ich pszenicą karm je, aż osiągną limit mafii który może znajdować się na pojedynczym bloku (24).

Kiedy osiągniesz limit zaczną umierać, a ich skóra wpadnie bezpośrednio do skrzyni przez leje. Aby uzyskać więcej, po prostu musisz je karmić, aby umierały.

Dzięki temu proces będzie gotowy, a Twoja ferma będzie działała idealnie bez żadnych błędów, nie jest to całkowicie zautomatyzowane, bo krowy trzeba karmić, ale nadal funkcjonuje.

minecraft skin

Kiedy już pokonasz tworzenie farmy, możesz zrobić więcej rzeczy, takich jak zbudowanie automatycznej farmy rybackiej lub stworzenie realistycznego prysznica i wanny, wszystko będzie zależeć od twojej wyobraźni.

Zdobądź skórę ze zgniłego mięsa

Ponieważ pomyślnie ukończyłeś swoją farmę, teraz musisz tylko zobaczyć, jak zdobyć zgniłą skórę, aby odpowiedzieć na pytanie Jak zdobyć skórę w Minecraft ze zgniłym mięsem lub ze skórzaną farmą? całkowicie.

Musisz wiedzieć, że nie da się tego zrobić w grze w normalny sposób, ponieważ zgniłe mięso nie ma takiego zastosowania, aby to osiągnąć, będziesz musiał zainstalować mod.

W Internecie jest kilka, ale musisz poszukać tego, który jest kompatybilny z twoją wersją, bardzo dobrym jest miąższ rattanu do skóry, który jest dostępny w kilku wersjach. To kwestia tego, czy szukasz tego, który najbardziej Ci się podoba i zainstaluj go w swojej grze, to zależy od Ciebie, ale uważaj na pirackie modyfikacje.

Pamiętaj, że jakiś uszkodzony plik może uszkodzić grę podstawową, dlatego zaleca się poszukanie przewodnika instalowania modów na Minecraft PC Windows 10, Mac, Android i iPhone.