Skip to content

Jak zdobyć partnera, pobierając Tinder na komputer?

21 de lipiec de 2021

Ponad 50 milionów użytkowników, dostępność w 190 krajach w języku angielskim i hiszpańskim, Tinder Jest znany jako najbardziej znana aplikacja do randek wśród młodych ludzi.

To dlatego, że możesz spotkać partnera zgodnie z algorytmami aplikacji, masz większą kompatybilność, aby odpowiedzieć na potrzebę miłości w krótszym czasie i dzięki technologii.

Trzy doskonałe funkcje do stworzenia formuła miłości W dzisiejszej młodzieży, która jest tak zagubiona w technologii, że byłoby uczciwie używać jej w sprawach miłosnych.

W skrócie, Tinder to aplikacja do poznawania ludzi o obopólnym zainteresowaniu, aby móc rozmawiać i rozpoczynać nowe rozmowy.

Naucz się korzystać z internetowych aplikacji randkowych

Zacznij od rejestracji w aplikacji, aby móc przeglądać zdjęcia kontaktów w aplikacja które zostały wybrane automatycznie zgodnie z informacjami, które wcześniej podałeś w swoim rejestrze o tym, co Cię interesuje w danej osobie.

Gdy wydaje Ci się interesujące, musisz przeciągnąć zdjęcie w prawo, aby zaznaczyć, że Ci się podoba, a odrzucić je w lewo, pozostając anonimowym.

Ale wręcz przeciwnie, gdy obaj użytkownicy lubią się nawzajem, aplikacja wysyła powiadomienie o nazwie Mecz obaj użytkownicy, aby mogli rozpocząć rozmowę.

Odkryj najprostszy sposób na pobranie Tindera na swój komputer

Używać Tinder Z komputera nie musisz pobierać więcej aplikacji, w przeglądarce możesz odwiedzić internetową wersję Tindera, zarejestrować się lub zalogować i rozpocząć przeglądanie w ramach propozycji, wybierając przyciski pod zdjęciem proponowanego użytkownika.

Ale jeśli chcesz mieć aplikację w swoim systemie Windows, możesz pobrać a emulator Androida który umożliwia dostęp do Sklepu Play i pobranie z niego aplikacji.

Jak stworzyć dobry profil w aplikacjach randkowych

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wznieść się na wyższy poziom Twój profil randkowy na Tinder oraz w dowolnej innej aplikacji randkowej.

 1. Dobry zdjęcie profilowe to wiele znaczy, to jest pierwsze wrażenie i bez wątpienia twarz zgorzkniała czy poważna nie generuje bardzo dobrego pierwszego wrażenia. Niezawodną techniką jest użycie jasnych kolorów.
 2. Zatrzymam cię zaktualizowana galeria tak, abyś mógł pokazać się jak najbardziej przejrzyście, a także upewnić się, że zdjęcia są dobrej jakości i pokazują na co dzień, że mówią same za siebie.
 3. Jednym ze sposobów na wzbudzenie zaufania jest połączenie swojego Konto na Instagramie! dzięki czemu mają większy dostęp do Twoich informacji, aby lepiej Cię poznać przed osiągnięciem dopasowania.
 4. Zaktualizuj informacje w swojej biografii o zawody, zainteresowania, kwestie dotyczące Ciebie.

Poznaj główne ustawienia swojego profilu Tinder

Połącz sieci społecznościowe

Bez wątpienia łączenie kont z innych sieci społecznościowych generuje bardziej prawdziwy, autentyczny i budzący zaufanie profil, dzięki czemu można powiązać konta takie jak Instagram lub Spotify.

Aby połączyć Instagram:

 1. W aplikacji na Androida lub iOS poszukaj swojego profilu> Edytuj informacje> Połącz z Instagramem.
 2. Wpisz swoją nazwę użytkownika i hasło, aby się zalogować i gotowe.

Aby połączyć Spotify:

 1. W aplikacji na Androida lub iOS poszukaj swojego profilu> Edytuj informacje> Ulubieni artyści Spotify> Dodaj Spotify do swojego profilu.
 2. Zaloguj się i potwierdź.

Odkrycie

Dzięki Discovery możesz dodać swoje preferencje wyszukiwania, aby je skonfigurować, musisz:

 1. Otwórz Tinder i wybierz swój profil.
 2. Przejdź do Ustawienia> Odkrywanie.
 3. Dostosuj odległość od swojej aktualnej lokalizacji lub przedziału wiekowego.

Przeczytaj paragony

Aby uniemożliwić im poznanie, czy przeczytałeś wiadomość lub czy przeczytali Twoje wiadomości, możesz to skonfigurować.

 1. Otwórz Tindera.
 2. Iść do Twój profil> Ustawienia> Ustaw potwierdzenie odczytu.

Nazwa Użytkownika

Twoja nazwa użytkownika jest ważna, aby wywołać dobre wrażenie, ponieważ w kilku słowach określa Twoją osobowość i to, czego szukasz w aplikacji, więc musisz to wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o stwórz swojego użytkownika, ponieważ raz utworzony, nie będzie już sposobu na jego modyfikację.

Powiadomienia

Aby mieć oko na dowolny mecz lub wiadomość, możesz zarządzać powiadomieniami, które otrzymasz ze swojego urządzenia.

Zarządzaj powiadomieniami

Możesz zarządzać swoimi preferencjami powiadomień bezpośrednio na Tinderze lub w ustawieniach swojego urządzenia.

 1. Aby skonfigurować, przejdź do swojego profilu Tinder> Ustawienia> powiadomienia.
 2. Aby skonfigurować ustawienia iOS z iPhone’a> Powiadomienia> Tinder.
 3. Aby skonfigurować Androida, przejdź do ustawień w telefonie> Powiadomienia> Tinder.
 • Aby skonfigurować Tinder Web, przejdź do Ustawienia> Zaawansowane> Prywatność i bezpieczeństwo> Ustawienia treści.

Inne strony internetowe, na których można znaleźć cytaty

Oprócz Tindera istnieją bardziej popularne aplikacje, które pomogą Ci uzyskać randki z dowolnego miejsca na świecie.

Tinder

Bumble

Bumble pozwala nawiązać nowe znajomości w celu znalezienia partnera, przyjaciół lub kontaktów zawodowych, gdzie kobiety muszą zrobić pierwszy krok, aby zmienić dynamikę i zmodernizować, szanując w ten sam sposób.

Happn

W języku angielskim happn to aplikacja, która na podstawie Twojej lokalizacji wybiera użytkowników, z którymi możesz rozmawiać, jeśli chcesz lub nie, jeśli obie strony się lubią.

Sclssr

Myśl w społeczności LGTB + Sclssr dochodzi do sporów między lesbijkami i utrzymania szacunku i równości płci.