Skip to content

Jak zdobyć legendarne karty w Clash Royale, która jest najlepsza? (Przykład)

2 de luty de 2021

Jeśli lubisz tę grę i znasz ją, będziesz zainteresowany jak zdobyć legendarne karty w Clash Royale. Nie przegap tego artykułu … Tutaj pokażemy, który z nich jest najlepszy? A co musisz wiedzieć, żeby wygrać.

Obecnie wielu ludzi wybiera gry wideo jako sposób na to bawić się w wolnym czasie. Istnieje szeroki wybór gier wideo, a wśród nich Clash Royale, ta gra jest bardzo popularna od czasu jej premiery w 2016 roku.

Jak zdobyć legendarne karty w Clash Royale

Celem tych, którzy grają w Clash Royale, jest zdobycie legendarnych kart. Należy zauważyć, że te karty są najlepsze i każdy chce stworzyć idealną talię kart. Jednak ich uzyskanie nie zawsze jest łatwe. istnieć na trzy sposoby, które opisano szczegółowo poniżej:

1. Kup klejnoty, aby zdobyć karty

Kupowanie super magicznego przedmiotu jest trochę drogie, ponieważ jego wartość może wynosić 4600 klejnotów na Arenie 9. Chociaż drogi, ten zapewnia większą wartość niż Wielka Magiczna Skrzynia lub Magiczna Skrzynia. Masz również dość dużą szansę na wylądowanie legendarnej karty.

Posiadające 100 euro możesz kupić 3 Super Magiczne Skrzynie w piasku 9. Jakie jest prawdopodobieństwo zdobycia legendarnej karty przy zakupie Super Magii? Cóż, istnieje 78% szansy na zdobycie legendarnej karty.

2. Zdobądź legendarne karty w sklepie w zamian za złoto

To kolejny sposób na zdobycie legendarnych kart, ponieważ zaczynają one pojawiać się w sklepie na Arenie 9. Każda z tych kart kosztuje 40000 sztuk złota, to daje około 2000 klejnotów.

To dobra cena, porównując ją z faktem zakupu Super Magical Chest, ponieważ jej wartość jest ponad dwukrotnie większa, a to nie gwarantuje, że otrzymasz legendarna karta że naprawdę chcesz.

Szanse na pojawienie się legendarnej karty w sklepie będą zależeć od tego, czy odblokowałeś legendarną kartę, czy nie.

3. Zdobądź je z pomocą przypadku

Zdobywając legendarne karty w darmowych skrzyniach, które otrzymujesz w grze, możesz znaleźć koronę, złoto i srebro to możliwość, która może znacznie wzrosnąć, podczas wspinaczki na Arenach.

Na przykład na Arenie 4 jedyną legendarną kartą, którą możesz odblokować, jest ta z Lava HoundJeśli jednak dostaniesz się na Arenę 6, Twoje szanse na znalezienie legendarnej karty wzrosną czterokrotnie, ponieważ możesz odblokować Miner, Sparkle, Lava Hound i Ice Wizard.

Ważne jest, abyś starał się wspiąć na areny, dzięki temu zdobędziesz więcej złota w skrzyniach, lepsze nagrody za zwycięstwa oraz możliwość wnioskowania i przekazywania darowizn.

Pamiętaj też, aby codziennie otwierać swoje darmowe skrzynie i skrzynie koronowe, nigdy nie wiesz, która skrzynia cię dotknie, ponieważ oferują ci między 18 do 24 klejnotów dziennie. Dzięki nim możesz kupić złoto i zachować je na Arenie 9, aby móc zdobyć legendarną kartę.

Clash Royale legendarna skrzynia i karty

Jaka jest najlepsza legendarna karta w Clash Royale?

Można powiedzieć, że wszystkie legendarne karty są dobre, każda z nich zapewnia moc i jest bardzo pomocna wygrywać zwycięstwa.

Jednak opinie są bardzo różne gracze przy wyborze najlepszej legendarnej karty. Dlatego pokażemy Ci listę tego, czym dla wielu graczy są najlepsze legendarne karty:

  • Elektryk magik
  • Księżniczka
  • Drwal
  • Mega Knight
  • Cmentarz
  • Górnik
  • Piekielny smok

Jak widzisz, legendarne karty można zdobyć na trzy sposoby, decyzja należy do Ciebie taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, Animuj stwórz swój własny turniej i wygraj, mamy nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł, zostaw nam swoje pełne szacunku komentarze. Pamiętaj, aby udostępnić te informacje rodzinie i znajomym.

dołącz do naszego kanału telegram