Saltar al contenido

Jak odzyskać konto Clash Royale bez adresu e-mail lub identyfikatora Supercell na innym urządzeniu

18 de noviembre de 2022

Chociaż z pewnością gra Clash Royale nie jest już tak popularna jak w poprzednich latach, to nadal jest jedna z najczęściej granych gier jeśli chodzi o mobilność. Niezależnie od tego, czy chcesz odzyskać swoje konto Clash Royale, ponieważ je zgubiłeś, zresetowałeś smartfon, czy też chcesz zapamiętać te rywalizujące i zabawne chwile, aby zabić wolny czas.

Niezależnie od przypadku, po prostu czytaj dalej, a otrzymasz wszystkie potrzebne informacje, nawet jeśli tylko chcesz trwale usunąć swoje konto. Firma Supercell zawsze stara się, aby te irytujące procesy i problemy były jak najrzadsze, dlatego opracowały szybką metodę, abyś mógł odzyskać swoje konto Clash Royale.

Czy można odzyskać moje konto Clash Royale?

Odpowiedź brzmi: tak, jeśli możesz odzyskać swoją ciężko zarobioną talię i wrócić do gry bawić się lawowym psem, drwalem i kłodą. Jasne, że nie będzie łatwiejszy i prostszy proces do wykonania, ale ważne jest to, że możesz zaoszczędzić sobie całego tego procesu ponownego zdobywania ulubionych kart.

W każdym razie, jak powiedzieliśmy wcześniej, zawsze istnieje możliwość odzyskania naszego konta z Clash Royale. Wszystko to w szybki, ale nie taki prosty sposób, a polega na nawiązaniu kontaktu z managerami gry.

Do tego jest to konieczne wyślij e-mail do skrzynki «[email protected]„. Zwłaszcza jeśli próbowaliśmy skontaktować się w grze i nie byliśmy w stanie tego zrobić. To byłby proces, w którym możesz ponownie uzyskać konto Clash Royale.

Jednym z kluczy, które musimy wziąć pod uwagę w przypadku tego e-maila, jest to, że musi tak być napisany i przesłany w języku angielskim, starając się jak najdokładniej opisać problem. Więc jeśli Twoim językiem ojczystym jest hiszpański i nie masz umiejętności dwujęzycznych, najlepiej byłoby skorzystać z tłumacza Google.

W każdym razie ludzie z Clash Royale oferują nam trochę dane, które uznają za niezbędne kiedy przechodzimy przez ten problem. Za ich pośrednictwem mogą konkretnie znaleźć konto Twojej nieruchomości.

Wśród informacji, które przekazuje nam personel Clash Royale zachęcam do włączenia do wiadomości e-mail W pierwszej kolejności możemy wymienić:

 • Identyfikator gracza
 • Imię, które posiadałeś w grze, ma ogromne znaczenie
 • Między innymi, jak sojusz, do którego należałeś.
 • Wreszcie dokładny poziom, na jakim utrzymywało się konto w momencie, w którym je straciliśmy. Jeśli nie pamiętasz, w którym dokładnie byłeś, zawsze w razie wątpliwości powinieneś wskazać poziomy nieco niższe.

król i rycerze clash royale uśmiechają się i cieszą

Jak odzyskać konto Clash Royale na Androidzie?

Jak omówiliśmy powyżej, jeśli to możliwe odzyskaj swoje konto w tej wciągającej grze. Albo ponownie wejść do turniejów, albo skorzystać z jednego z nich aktualne top 5 decków. Bez względu na powód, aby to osiągnąć, masz dwie możliwości.

W przypadku pierwszej opcji wystarczy postępuj zgodnie z podanymi przez nas krokami poniżej, który poprowadzi Cię przez ten żmudny proces, a jeśli już wypróbowałeś tę metodę, możesz spróbować napisać na podany wcześniej e-mail, a jeśli nie, wystarczy przejść do Strona wsparcia który jest właścicielem Supercell.

Kroki, aby odzyskać konto Clash Royale na Androida

Do odzyskać swoje konto Clash Royale Android musisz wykonać następujące kroki

 • Otwórz grę Clash Royale, przejdź do Ustawień i wybierz kartę Pomoc i wsparcie
 • Po wejściu do środka musisz wybrać opcję Skontaktuj się z nami, u góry zakładki
 • Jeśli się nie pojawi, musisz wybrać Utracone konto i na pytanie „Czy to pomogło?” odpowiadasz Nie
 • Następnie pojawi się formularz kontaktowy
 • Następną rzeczą jest wysłanie tego formularz kontaktowy do ludzi z Supercell
 • Musisz dodać określone dane, takie jak Twój identyfikator lub klan, do którego należysz i swój poziom
 • W ciągu maksymalnie 5 dni powinieneś otrzymać odpowiedź dotyczącą odzyskiwania konta
 • Jeśli w ciągu 5 dni nie otrzymasz odpowiedzi, zalecamy powtórzenie procedury, chociaż zwykle nie jest tak, że nie odpowiadają na pytania.

dołącz do naszego kanału telegram