Skip to content

Jak zmienić nazwę w Clash Royale i umieścić nazwę koloru Ile razy można to zmienić?

15 de styczeń de 2022

Jeśli już zacząłeś zagraj w starcie królewskie a lubisz walczyć w najbardziej intensywnych bitwach karcianych, być może zaciekawiła Cię możliwość zmiany imienia swojej postaci. Musisz wiedzieć, że nie jest to coś, co będziesz robić wiele razy, w rzeczywistości twórcy Clash Royale pozwolili nam zmienić nazwę tylko raz. Czy chcesz to zrobić?

Aby zmienić imię swojego postać w Clash Royale musisz mieć co najmniej poziom 4. Twoje konto umożliwia tylko jedną zmianę imienia, więc wybierz dokładnie imię, które chcesz mieć.

Jak odbywa się zmiana nazwy?

Gdy Twoje konto Clash Royale osiągnie poziom 4, możesz uzyskać dostęp do opcji zmiany imienia i nazwiska. Będziesz musiał wprowadzić swój nowy nominał dwa razy i w identyczny sposób, więc nie popełniaj błędów. Po wybraniu swojego imienia, napisz je litera po literze, a następnie naciśnij przycisk Potwierdź, aby wykonać transformację.

Pamiętaj, że w swoim imieniu nie możesz używać emotikonów ani znaków specjalnych. Gdybyś tak zrobił, nazwa nie byłaby wyświetlana poprawnie, więc system bezpośrednio Ci nie pozwala użyj emotikonów. Kiedy wybierasz nową nazwę, pamiętaj, że może zostać odrzucona z różnych powodów: używa emotikonów lub znaków specjalnych, zawiera niektóre słowa zakazane przez filtry językowe każdego kraju, jest to nazwa istniejącego użytkownika.

możesz spróbować zmiana pisowni lub bezpośrednio wybierając inną nazwę, jeśli chcesz ją zmienić, ale nie możesz uzyskać dostępu do pierwszej opcji.

moc zmiany nazwy starcie royale

Twórcy Supercell chcą, aby użytkownicy bardzo uważali na zmianę nazwy. To tworzy społeczność graczy rozpoznawalny i stabilny, podobny do tego, co dzieje się w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, gdzie obowiązują ograniczenia dotyczące bardzo regularnej zmiany imienia. Czy zmieniłeś już swoje imię w Clash Royale?

Naucz się grać z lava hound, drwalem i dziennikiem, jedną z najlepszych gier strategicznych, dobrze znana gra Clash Royale jest niewątpliwie jedną z najczęściej pobieranych i granych gier, które można znaleźć w Google Play do bezpłatnego pobrania , najlepsze jest to, że jest całkowicie darmowy, co docenia wielu fanów gier Clash.

Jest to gra o czystej taktyce i strategii, w której musisz stworzyć klan i uczynić go najpopularniejszym ze wszystkich, aby zyskać sławę w tej grze. W tej grze możesz stworzyć klan lub dołączyć do jednego, ale oczywiście znacznie lepiej jest go stworzyć, trudno jest wiedzieć, które ze wszystkich nazw zderzenie królewskie jest najlepszy.

zmień nazwę zderzenia kolorów royale!

Twórz nazwy dla Clash Royale

Nie zawsze będzie łatwo stworzyć klan, choć oczywiście znacznie trudniej jest znaleźć dobrą nazwę dla klanu, w którym tworzysz zderzenie królewskie. Główną ideą jest to, że jest ona powiązana z tymi, którzy są częścią zespołu, więc jedną z głównych rekomendacji jest szukanie nazwy, aby mieć bezpośredni związek z członkami twojego klanu, dzięki czemu możesz wyróżnić się od reszty i stać się klanem bardzo popularnym i rozpoznawanym w Clash Royale.

Ogólnie rzecz biorąc, najbardziej zaawansowani gracze w tej grze tworzą nazwę swojego klanu na podstawie kraju, w którym mieszkają. większość ich graczy, więc łatwo jest zacząć od tego pomysłu i poszukać słowa, które najlepiej je identyfikuje, sprawiając, że zarówno słowo, jak i kraj tworzą razem dobre imię i nie są wcześniej wybierane przez inny klan.

edycja nazwa koloru starcie royale

Dlaczego ważne jest posiadanie klanu w Clash Royale?

Dołączenie do klanu lub utworzenie go w tej grze jest czymś niezbędnym, ponieważ jedyny sposób, w jaki możesz znaleźć, aby zaistnieć i stać się częścią najlepszego doświadczenia zderzenie królewskie dzieje się to nawet przez klan, w ten sposób prawdopodobnie możesz należeć do jednego z najlepszych klanów.

Musisz zawsze pamiętać, że ważne jest, aby zdobyć określone doświadczenie i monety, a także przekazywać i otrzymywać nowe karty, abyś mógł podnieść do właściwego poziomu szybko, a zarówno twoje wieże, jak i karty są potężniejsze.

Teraz, gdy masz kilka wskazówek, jak tworzyć dobro nazwy dla Clash Royale którzy zdołają zidentyfikować swój klan, jesteś gotowy, aby stworzyć własny klan i sprawić, by wyłonił się i stał się częścią najpopularniejszej gry w tej wspaniałej grze taktycznej i strategicznej.

Jeśli do tej pory zaczynasz wchodzić w zderzenie królewskiego świata, i jej magicznych przygód, ponieważ jest to naprawdę zabawna gra, najlepsze jest to, że wiesz wszystko o bitwach, skrzyniach, mistrzostwach i legendarnych kartach, kompletny przewodnik po Clash Royale.