Skip to content

Poprawka: „Moje urządzenie nie jest kompatybilne z Clash Royale”, aby działało

26 de czerwiec de 2022

Jedną z najpopularniejszych gier w tej chwili, a prawdę mówiąc już od dłuższego czasu, jest bez wątpienia zderzenie królewskie. Jest to gra, która szybko stała się niezbędna na każdym urządzeniu mobilnym. Powodem jego popularności jest to, że każdy gracz musi wdrażać strategie, które pozwalają mu wygrywać walki z innymi graczami.

Ale oczywiście dzisiaj ta wspaniała gra nie jest tym, czym była na początku. Wiele się zmieniło i stało się to na lepsze. Jeśli nie masz go zainstalowanego na swoim urządzeniu mobilnym, możesz wejść tutaj i pobrać go bezpłatnie i legalnie.

Problem polega na tym, że czasami, gdy próbujemy pobierz starcie royale, znajdujemy nieprzyjemną wiadomość, która rujnuje wszystkie nasze plany.Jaka wiadomość? Jeden z „Urządzenie nie jest kompatybilne”. Oczywiście wcale nie jest to coś, co chcemy czytać.

Wiadomość o niezgodności rzucona przez Clash Royale

Weźmiemy pod uwagę kilka rzeczy, aby gra mogła działać na twoim urządzeniu poprawnie i bez problemów. Przede wszystkim musisz mieć telefon komórkowy, którego rozdzielczość ekranu jest tak minimum 800×480.

Dodatkowo trzeba mieć też 1 GB pamięci RAM, a do tego mieć wersję Android 4.0.3 lub nowszy.

Jeśli zdarzy ci się spróbować zainstalować tę grę na urządzeniu, które ma wiele lat i ma przestarzały system operacyjny, jest bardzo prawdopodobne, że jest to przyczyną awarii gry. Błąd zgodności pokazu Clash Royale. Co więcej, w wielu przypadkach nawet się nie instaluje.

Są inni Problemy powodujące, że gra nie działa na urządzeniach mobilnych. Wśród nich możemy wymienić:

  1. niska rozdzielczość ekranu
  2. niewydajny procesor
  3. Brak wymagań dotyczących przechowywania
  4. Pobrałeś starą wersję i nie jest ona kompatybilna z obecnym systemem telefonicznym
  5. Problemy z kontem Clash Royale lub kontem Google Play
  6. Problemy z systemem operacyjnym lub jego nieprawidłowe działanie

Urządzenie nie jest obsługiwane podczas instalacji Clash Royale

W wielu przypadkach wystarczy wprowadzić pewne poprawki, usunąć konta i utworzyć inne od zera, a nawet uruchomić ponownie to samo urządzenie mobilne aby system mógł rozpoznać grę i uruchomić ją. Ale musisz też pamiętać, że wielu z tych problemów czasami nie da się rozwiązać, bez względu na to, jak bardzo użytkownik tego chce.

Jak wyjaśniliśmy, często jest to problem z oprogramowaniem, ale jeśli chodzi o stronę sprzętową, tak naprawdę nie ma sposobu, aby oszukać grę. Chyba że „nielegalnie” pobierzesz jakiś plik APK i na siłę go zainstalujesz. I choć może to być rozwiązanie, gra nie będzie działać poprawnie. Bo jak powiedziałem wcześniej, jeśli nie spełniasz wymagań, nie ma możliwości, aby to zadziałało.

jak rozwiązać problemy ze zgodnością Clash Royale

Aby móc je uruchomić, musisz spełnić minimalne wymagania gry

Telefony komórkowe z Androidem są takie same jak komputery, wszystkie telefony są teraz i muszą być spełnione pewne wymagania, zarówno w zakresie oprogramowania, jak i sprzętu, aby ta i jakakolwiek inna gra działała. Istnieje wiele urządzeń mobilnych, na których można doskonale uruchomić grę, tak jak w przypadku Samsung J5 lub J7 mogą z tą grą bez żadnego problemu, nawet Galaxy J2 będzie w stanie z niej strzelać.

Ale tak masz telefon komórkowy, który ma już za sobą kilka lat i nawet nie przełykasz wersji Androida, zdecydowanie potrzebujesz pilnej zmiany telefonu, musisz też pamiętać, że telefony takie jak te, o których wspomniałem wcześniej od Samsunga, są zbyt dostępne we wszystkim.

Z drugiej strony, jeśli nie masz pieniędzy na zakup nowego urządzenia mobilnego, ale masz komputer, musisz wiedzieć, że możesz zainstalować Clash Royale na swoim komputerze. A jeśli przypadkiem chcesz dowiedzieć się więcej o tej grze, możesz przejść tutaj i zapoznać się z całym przewodnikiem po Clash Royale, który stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie.

dołącz do naszego kanału telegram