Skip to content

Jakie są minimalne wymagania, aby móc grać w Clash Royale na Androidzie i PC?

29 de grudzień de 2021

Clash Royale to jedna z najważniejszych gier, jakie mamy dzisiaj, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że pochodzi z poprzedniego sukcesu, jaki mieli wcześniej ludzie z Supercell. słynne archi Clash of Clans. Rzeczywiście, nie możemy zapomnieć o tym, że obecnie w sieci krążą wszelkiego rodzaju informacje o Clash Royale i dlatego ten artykuł nabiera znaczenia.

Prawda jest taka, że ​​w ostatnich tygodniach uczyliśmy kilku wskazówek dotyczących Clash Royale, wśród których możemy wymienić 5 strategii z montapuerco w Clash Royale, jak szybciej awansować w Clash Royale Clash Royale czy też rozwiązanie pustego czatu w Clash Royale. Oprócz tego wiemy, że niektórzy użytkownicy mieli problemy z zainstalowaniem tytułu na swoich terminalach z Androidem.

Minimalne wymagania dla Clash Royale

Jak powiedzieliśmy wcześniej, wiemy, że wielu użytkowników ma problemy z pobraniem i zainstalowaniem Clash Royale na swoim Urządzenia z Androidem, dlatego udzielimy Ci kilku porad na ten temat. W tym konkretnym przypadku chodzi przede wszystkim o analizę minimalnych wymagań, które Clash Royale musi spełniać, nie tylko w sposób zadowalający, ale i bezproblemowy.

Na początek musimy porozmawiać o pamięci RAM, której potrzebujemy Urządzenie z Androidem dla Clash Royale działa dobrze, co powinno mieć co najmniej 500 MB, ale jeśli osiągnie 1 GB, znacznie lepiej. W tych przypadkach ważna jest również rozdzielczość ekranu, która powinna wynosić co najmniej 800×480 pikseli, co oznacza, że ​​tutaj zdecydowana większość użytkowników nie będzie miała problemów.

Niektóre wady możemy znaleźć w systemie operacyjnym, nie dlatego, że analizujemy teraz Androida, ale dlatego, że wiemy, jaka jest wersja naszego terminala. Clash Royale wymaga wtedy Wersje Androida 4.0.3 lub wyższy, aby działał bez problemów, coś, co możesz sprawdzić w sekcji Ustawienia swojego urządzenia.

Jak być może zauważyłeś, minimalne wymagania Clash Royale Są naprawdę podstawowe i dlatego uważamy, że większość użytkowników nie powinna mieć problemu z ich instalacją, nawet jeśli mają sprzęt z niższej półki. Poza tym musimy wziąć pod uwagę, że są inne kwestie do grania i cieszenia się Clash Royale, ponieważ mamy połączenie z Internetem Wi-Fi, Lub przynajmniej 4G LTE, choć w tym drugim przypadku nie polecamy go zbytnio ze względu na koszt, jaki może się z tym wiązać.

Cięcia w Clash Royale

Poza tym, o czym wspomnieliśmy do tej pory, nie chcieliśmy przestać brać pod uwagę, że możemy mieć problemy z cięciami w Clash Royale, a musicie wiedzieć, że to nic, co dotyczy tylko was. W szczególności cięcia w Clash Royale są niestety dość powszechne, a nawet wydają się szczególnie dotyczyć Użytkownicy Nexusa 6P więcej niż inne urządzenia.

Urządzenia mobilne w pigułce stały się konsole przenośne wielu ludzi, oszczędzając odległości, nie jest tak, że mają im czego zazdrościć.

Wiemy, że kontrole nie są takie same i nawet w zależności od płci może to być bardziej skomplikowane grać na komórce, ale prawda jest taka, że ​​w przypadku gier strategicznych cieszenie się nimi na dobrym telefonie komórkowym jest bezcenne, są to przecież gatunek, który przez lata ewoluował coraz lepiej na telefonach.

warunki do gry starcia andorid

A na dodatek wszystkie tytuły takie jak Clash Royale które uzależniają nas od tego i nie możemy przestać być przypiętym do ekranu naszego telefonu nawet na kilka chwil, chociaż jasne jest, że tego typu gry wymagają minimum mocy pod względem sprzętowym, aby działać bez żadnych problemów, następnie powiemy ci, jakie są wymagania sprzętowe i programowe, aby nie mieć problemów ze zgodnością urządzeń z tą grą.

Wymagania do gry w Clash Royale

Edytor: W tym przypadku nie jest to konieczne dokładnie tak, jak mówimy, z prostym 1 GHz, który osiąga, biorąc pod uwagę, że najnowsze telefony komórkowe, nawet te z niższej półki, mają znacznie więcej, w tej sekcji jedyny sposobem na problemy jest to, że Twój telefon ma kilka lat zaległości, wiele.

Baran: Aby móc grać, potrzebujesz 512 MB, ale jasne jest, że jeśli masz telefon komórkowy tylko z tą pamięcią RAM, nie będziesz w stanie poświęcić jej całkowicie na to, więc będzie działał dość źle, musisz mieć minimum 1 GB pamięci RAM, aby móc cieszyć się Clash Royale, a najlepiej byłoby mieć 1,5 GB lub więcej.

stan użyj royale pc

Android: Wersja Androida jest ważna podczas próby zainstalowania tej gry, jeśli nie masz systemu Android 4.0.3 lub nowszego, nie będziesz w stanie pobrać tego tytułu ze Sklepu Play, a nawet zainstalować go za pomocą pliku APK, więc miej to bardzo na uwadze.

Internet: Bardzo ważne jest, aby móc grać w tego rodzaju gry, to jest dusza tego, musimy być zawsze połączeni, więc zalecamy stabilne połączenie przez Wifi lub 4G, jeśli to możliwe, lub bardzo dobre w 3G, cokolwiek ważne jest, aby Twoje połączenie było przede wszystkim stabilne. Występują pewne problemy, które powodują, że gra nie będzie mogła zostać uruchomiona na urządzeniach mobilnych z kontem Clash Royale lub kontem Google Play.

Możemy pokazać Ci więcej informacji, które pomogą rozwiać Twoje wątpliwości, możesz wejść tutaj i zapoznać się z całym przewodnikiem po Clash Royale, który stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie.

dołącz do naszego kanału telegram