Skip to content

Jak nagrywać, edytować i publikować gry Clash Royale na YouTube za darmo?

21 de październik de 2022

Gry są stworzone do zabawy i spędzania czasu, ale są ludzie, którzy mają obsesję na punkcie niektórych gier i są gotowi zrobić wszystko, aby iść naprzód i być lepszym od innych. Niestety w wielu przypadkach ten sposób myślenia skłania ich do wybrania drogi oszustwa. W tym przypadku Nauczymy Cię, jak nagrywać i edytować gry Clash Royale aby przesłać go na YouTube.

Gorączka Clash Royale

zderzenie królewskie to jedna z najbardziej udanych gier w tej chwili i jedna z nielicznych, której obecnie udaje się dać pewną konkurencję Pokemon idzie. system gry Opiera się na taliach kart, którymi musimy spróbować zniszczyć wieże i zamek naszych rywali.

Pliki do pobrania dla tej gry liczą się miliony na całym świecie i jest to jedna z gier, która jest na ustach wszystkich. Gra codziennie zdobywa fanów, a pytania o triki i wskazówki, aby być najlepszym, nie przestają napływać.

Jak edytować Clash Royale

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Clash Royale można edytować. Niektóre pliki gry można edytować i możesz zmienić parametry, aby dodać rzeczy i sprawić, by gra była inna. Jeśli wybierzemy edytuj Clash Royale, co właściwie robimy oszukuje, więc możemy zostać zbanowani. Po dokonaniu tego wyjaśnienia pozostawiamy Ci kolejne kroki.

Pierwszą rzeczą, której będziesz potrzebować, jest eksplorator plików. Jeśli nie masz żadnego zainstalowanego na telefonie komórkowym, dobrym rozwiązaniem jest ES File Explorer, który To może pobierz ze sklepu Google Play i jest to jedna z najlepszych aplikacji.

Otwórz Eksplorator plików i przejdź do Android> dane> com.supercell.clashroyale> pamięć podręczna> folder klienta csv. Teraz musisz zmodyfikować plik billing_locuaces.csv. Faktycznie możesz modyfikować wiele plików, nawet hack gem.

W ten sposób masz większą kontrolę nad Clash Royale, ale do pewnego stopnia zabierasz całą zabawę z gry, ponieważ wygrywanie przez oszustwo nie ma żadnych emocji. Nas Nie zalecamy edytowania Clash Royale, ponieważ w przypadku wykrycia zostaniesz zbanowany i skończysz bez grania.

Publikuj gry Clash Royale na YouTube za pomocą Screen Recorder

Screen Recorder to rejestrator ekranu Android i potężny edytor wideo w jednym. to oprogramowanie pozwala nagrywać podczas gry, przechwytuj ekran jednym kliknięciem i edytuj filmy z filtrami, efektami i muzyką. Zapewnia użytkownikom wysokiej jakości filmy i czyste zrzuty ekranu bez konieczności rootowania i bez limitu czasu nagrywania. Dostępna jest darmowa wersja ze znakiem wodnym, chociaż może być premium i móc grać bez żadnej marki.

Możesz łatwo ukryć bezramkowe okno nagrywania wideo podczas nagrywania lub przechwytywania ekranu, więc Ma dość kompletną konfigurację aby zmienić wygląd na panoramiczny, pionowy lub kwadratowy.

opublikuj gry Clash Royale na youtube

Posiada również rejestrator ekranu, który obsługuje nagrywanie wewnętrzne. Z przyjazny i prosty w obsłudze interfejs, możesz łatwo nagrywać podczas gry, nagrywaj rozmowy wideo lub prezentacje na żywo, przechwytuj ekrany i edytuj obrazy. Z rozdzielczością 1440p, jakością 60 FPS i trybem HD.

Jak nagrywać gry Clash Royale w Grach Google Play

Najpierw otwórz grę Google Play, natychmiast wyświetli listę dostępnych gier. Znajdź ten, w który chcesz zagrać. kiedy go dotkniesz, ekran rozwinie się i pokaże przycisk „Odtwórz”. W prawym górnym rogu zobaczysz ikonę aparatu. Stuknij ikonę, o której mowa, spowoduje to wyświetlenie komunikatu z prośbą o wybranie jakości wideo, która może wynosić 720p.

Na koniec zostanie wyświetlony komunikat informujący, że nagranie przechwyci wszystko, co jest wyświetlane na ekranie, w tym powiadomienia, połączenia i hasła. Po potwierdzeniu gra się uruchomi, a tym samym nagrywanie ekranu zostanie wykonane. Ponadto na górze zobaczysz małą bańkę, która reprezentuje przedni aparat, dotknij go, aby zatrzymać nagrywanie.

dołącz do naszego kanału telegram