Skip to content

Clash Royale: Jakie jest prawdopodobieństwo, że legendarna karta pojawi się w magicznej skrzyni?

30 de październik de 2022

Wszyscy wiemy, że ta niezwykła gra wideo ma robił poruszenie w ostatnich latach. Cóż, stał się niezwykle popularny wśród młodego pokolenia i dzieci. I to nie mniej, bo jego postacie, grafiki, poziomy i wszystko, co z tym ma do czynienia, to temat, na który warto zwrócić uwagę.

Podsumowując, składa się to z serii bitew, jest też prowadzą mistrzostwa w grze, dozwolony jest wybór talii według własnych upodobań, oprócz prawdopodobieństwa zdobycia legendarnej karty w grze. Krótko mówiąc, w tytule, który ma wiele czynników, które mogą zadowolić wiele osób o różnych gustach.

Chociaż tak jesteś nowy w tym bajecznym świecie gier wideo lub Clash Royale. Zachęcamy do spróbowania, na pewno Cię zahaczy. Ponadto jest dostępny dla wszystkich urządzeń mobilnych, dzięki czemu jest kompatybilny z Androidem, iOS lub innymi systemami operacyjnymi. Musisz tylko wejść do sklepu z aplikacjami odpowiadającego Twojemu telefonowi komórkowemu i poszukać w nim tej gry, na pewno znajdziesz ją szybko i bez problemów.

Jednak to jeszcze nie kompatybilny z laptopami i komputerami PC, więc musisz pamiętać o tym ważnym punkcie, kiedy chcesz pobrać grę. Cóż, jeśli spróbujesz zainstalować go z tego typu urządzenia, sam sklep powie ci, że nie jest kompatybilny z twoim urządzeniem.

Czy trudno jest zdobyć legendarną kartę w magicznej skrzyni?

Ale wracając do centralnego punktu artykułu, czy zastanawiałeś się kiedyś? jakie jest prawdopodobieństwo pojawienia się legendarnej karty w magicznej skrzyni w Clash Royale? Musisz więc wiedzieć, że w tym artykule będziemy o tym mówić. Prawda jest taka, że ​​wydaje się, że jest to pytanie, które zadaje sobie ogromna liczba użytkowników, więc pokażemy Ci wszystkie szczegóły na jego temat.

Oczywiście wszyscy z góry wiemy, że prawdopodobieństwo zdobycia legendy w magicznej skrzyni jest niższe niż w supermagicznych i legendarnych, ale na szczęście jest większy niż w piersi olbrzyma. Jeśli chcesz poznać konkretne wartości procentowe wskazujące na prawdopodobieństwo bycia legendarnym w magicznej skrzyni, czytaj dalej.

Jakie jest prawdopodobieństwo, że legendarna karta pojawi się w magicznej skrzyni?

Następnie pokażemy Ci seria danych odnoszących się do prawdopodobieństw które istnieją po zdobyciu legendarnej karty w tej klasie skrzyń. Należy jednak pamiętać, że nie są one dokładne, więc w każdej chwili mogą się zmienić.

  • Arena 4: Szansa na legendarną magiczną skrzynię -> 1,67%.
  • Arena 5: legendarna szansa w magicznej skrzyni -> 3,29%.
  • Arena 6: Szansa na legendarną magiczną skrzynię -> 6,07%.
  • Arena 7: legendarna szansa w magicznej skrzyni -> 7,68%.
  • Arena 8: legendarna szansa w magicznej skrzyni -> 8,89%.
  • Arena 9: legendarna szansa w magicznej skrzyni -> 10,13%.
  • Arena 10: legendarna szansa w magicznej skrzyni -> 11%.
  • Arena 11: legendarna szansa w magicznej skrzyni -> 11,87%.

brązowa klatka piersiowa na czarnej powierzchni

Prawda jest taka, że szansa na zdobycie legendy w magicznej skrzyni jest dość niski, co widać gołym okiem. Oznacza to, że w każdym razie będziesz musiał otworzyć wiele magicznych skrzyń, aby zdobyć legendarną kartę. Ale teraz znasz dokładne prawdopodobieństwo na piasek, więc masz lepsze pojęcie o tym, jak postępować w każdym z przypadków. Im wyższy piasek, tym większe szanse, jak widać.

Inne wskazówki, jak odnieść sukces w Clash Royale

Jest wiele rzeczy, które są ważne, gdy idziemy do przodu lub awansować w grze wideo. Wśród nich jest dyscyplina, którą musisz mieć podczas gry, ponieważ musisz być bardzo świadomy każdego z jej aspektów i elementów. Oznacza to, że musisz najpierw przestudiować grę, zanim zaczniesz w nią grać, w ten sposób możesz przewidzieć wiele jej obszarów.

W ten sposób chcemy wam powiedzieć, że bardzo ważne jest, abyście się dobrze poinformowali przed rozpoczęciem poważnego grania w tytuł. Cóż, w ten sposób lepiej zainwestujesz swój czas i unikniesz wydawania go na niespodziewane niepowodzenia. Wśród tych przypadków są bitwy, turnieje, akcesoria do wykorzystania, między innymi.

dołącz do naszego kanału telegram