Skip to content

Jak zbudować dobry zespół w Axie Infinity — najlepsze kombinacje

4 de wrzesień de 2021

Do zacznij zarabiać w Axie Infinity Ważne jest, aby zacząć z dobrym zespołem, który składa się z trzech Osi. Jeśli zaczynasz w tej grze, musisz starannie wybrać swoją drużynę, ponieważ dobra drużyna to ta, która pomoże ci szybciej zarabiać pieniądze i awansować.

Ten przewodnik jest stworzony z myślą o tych, którzy zaczynają w tej grze, znajdziesz wskazówki, jak stworzyć dobrą drużynę. Polecamy również przeczytanie artykułu: Jak stworzyć portfel Ronin w Axie Infinity, będzie on bardzo przydatny, jeśli zamierzasz zacząć grać.

Czym różni się dobry zespół od złego zespołu?

Dobry zespół jest zrównoważony, musisz znać główne role w zespołach i szukać Osi, które spełniają te role.

Aby mieć dobry zespół, musisz weź pod uwagę statystyki, osie mają cztery atrybuty statystyczne, takie jak: Zdrowie, Szybkość, Umiejętność, Morale. Jeśli chcesz wiedzieć, która statystyka jest najlepsza dla axie, musisz po prostu spojrzeć na najwyższą możliwą wartość na statystykę.

Coś, co odróżnia dobry zespół od złego, to karty lub zdolności osiNa przykład czołgi muszą posiadać zdolność do dłuższego przetrwania. Karty zadające obrażenia powinny opierać się na bitwie.

Jaki jest najlepszy zespół Axie Infinity?

Pamiętaj, że idealny zespół lub idealna konfiguracja zespołu nie istnieje. Jeśli skupiasz się na szukaniu zrównoważonego zespołu, to znaczy: dobry czołg, dobry atak i użyteczność, możesz zajść daleko na starcie.

Ważne jest, aby pamiętać, że Axie musi: masz listy, które pomogą Ci spełnić Twoją rolę w grze. Na przykład, jeśli jesteś obrońcą, twoje karty powinny być głównie kartami, które pomogą ci przetrwać. Jeśli mówimy o atakującym, jego karty powinny być tymi, które zadają najwięcej obrażeń przeciwnikowi.

Jeśli weźmiesz to pod uwagę przy wyborze drużyny, możesz przejść przez grę, aż uzyskasz dobry budżet, który pozwoli ci więcej inwestować w swój zespół i osiągać większe zyski.

Jakie role zespołowe występują w Axie Infinity?

Jeśli chcesz zbudować zespół, który ma wyższą marżę zysku w grze, musisz wziąć pod uwagę główne role, które występują w Axie Infinity:

Każda drużyna potrzebuje Toporów, którzy utrzymają się z przodu i mają zdolność pochłaniania obrażeń zadawanych przez wroga. Dlatego musisz uzbroić się w dobro Obrońca (czołg), będą bronić twoich pleców, gdy będziesz próbował zdobyć energię i karty. Jeśli uzbroisz się w dobrego czołgu, możesz zajść daleko z pełnym wyposażeniem i wyprowadzać potężne ataki.

Osie Roślina i Gad są dobrymi ObrońcamiPonieważ mają premię, która zapewnia im większą przeżywalność, zdarzają się sytuacje, w których wody są używane jako czołgi.

Inną ważną rolą w grze jest Napastnik. Atakujący skupiają się na zadawaniu obrażeń przeciwnikowi, ponieważ mają tarczę, a ich HP jest niskie, czyli jeśli musisz trzymać ich za czołgiem, aby zwiększyć ich szanse na przeżycie i dobrze wykonać swoją pracę.

ten osie typu bestii i ptaka mają karty, które zadają znaczną ilość obrażeń oraz premie do dużej szybkości i morale. Pamiętaj, że morale zwiększa szanse na trafienie, co czyni te osie dobrą alternatywą w roli Ataku.

Dzięki najlepszym kombinacjom Axie możesz szybciej awansować w grze

Jakie są pierwsze czołgi, które powinieneś wybrać?

Pierwsze czołgi, które warto wybrać to te, które charakteryzują się kombinacją: zdrowie, obrona, leczenie i użyteczność ofensywna.

Twoje zdrowie jest ważne ze względu na rolę, jaką odgrywasz, chroniąc zespół. Osie typu srebrnego lub księżycowego są zwykle wybierane jako czołgi, ponieważ ich pula zdrowia jest duża. Za nimi podążają osie typu woda i gad, ich rezerwa zdrowia wynosi 39 HP. Bugs i Star mają 35 HP, Bestie 31 HP, a ptaki 27 HP.

Części osi przyczyniają się do statystyk osi, mogą dodawać HP. A w miarę postępów i ukończenia wszystkich sezonów w grze osie ewoluują i to wzrost zdrowia, obrony, leczenia i użyteczności.

Gdzie znajdę najlepsze karty do kupienia dla mojego Axie?

Każda z osi ma cztery zdolności, które pochodzą z ich części ciała, a te zdolności generują dwie karty do talii trenera.