Skip to content

Jak zarabiać, grając w Plant vs Undead – Gry NFT

26 de sierpień de 2021

Rośliny kontra Undead lub znany również jako PVU od angielskiego akronimu, to internetowa gra wieloosobowa oparta na nowym Technologia Blockchain NFT (Non Fungible Tokens)PVU jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier ze względu na to, że jest dość rozrywkowa, ale przede wszystkim ze względu na swój potencjał, aby ludzie, którzy w nią grali, mogli zarabiać pieniądze dzięki wewnętrznej ekonomii gry.

Ekonomika Roślin vs. Undead jest lewarowany na własnym tokenie, który nazywa się PVU i od kilku dni jest już notowany na wszystkich stronach, na których można sprawdzić ceny obecnych tokenów i kryptowalut. Co oznacza, że ​​zarobki, które uzyskasz w grze, posłużą Ci do przeprowadzania operacji między aktywami kryptograficznymi a uzyskać zysk finansowy za grę. W tym przewodniku pokażemy Ci, jak możesz zacząć zarabiać tak szybko, jak to możliwe dzięki tej zabawnej i dochodowej grze.

Jaki jest cel Plant Vs Undead?

Głównym celem twórców projektu jest połączenie mechaniki gry takiej jak Plants vs. Zombie z technologią blockchain za pośrednictwem własnego tokena (PVU), aby przyciągnąć wszystkich osoby, które chciałyby uzyskać korzyść ekonomiczną poprzez inwestycję w twoją grę, aby rozwijać swój token na rynku kryptograficznym. Obecnie wiele firm korzysta z tej strategii, aby kapitalizować swoje aktywa kryptograficzne dzięki inwestycjom graczy.

Cel w grze jest prostszy, odbywa się w świecie zwanym „Planeta Rośliny„, na tej planecie są rośliny, które odziedziczyły pewne elementy natury, co sprawia, że ​​rośliny te posiadają specjalne atrybuty, dzięki czemu mają zdolność stawiania czoła stworzeniom, które również zamieszkują tę planetę zwaną nieumarłymi.

W grze są dwie role, jedna to rola ogrodników, której pokrótce wyjaśnimy, na czym ona polega; a drugi to rolnik. Aby zostać rolnikiem, gracz musi kupić ziarno który kosztuje 100 PVU, to ziarno musi zostać zasiane na polu, które gra oferuje za darmo, a otrzymasz drzewo, które będzie miało produkcję LE, która (waluta używana w grze) co określony czas. Aby drzewo pozostawało w ciągłej produkcji, musisz o nie dbać i utrzymywać dostateczną ilość wody, polegając na drugiej roli gracza, czyli ogrodniku.

Gracz w roli ogrodnika musi pomóc roślinie utrzymać się przy życiu, wykonując codziennie prace konserwacyjne, podlewanie wodą i straszenie wron które ostatecznie wydają się uniemożliwiać tej roślinie wytwarzanie LE. W ten sposób ogrodnik otrzyma nagrodę ekonomiczną w grze za wykonanie swojej pracy, ta nagroda zostanie wykorzystana na zakup materiałów potrzebnych do dalszej pracy jako ogrodnik.

zarabiaj pieniądze grając w pvu

Jak zarabiać w tej grze iw jakiej walucie się to opłaca?

Jak wspomnieliśmy, kiedy jesteś rolnikiem i posiadasz drzewo w Plants vs. Nieumarli, to drzewo ma produkcję LE co określony czas, te LE są walutą, która będzie używana w grze, którą możesz gromadzić, aby kupić więcej nasion i uzyskać większą produkcję LE. Za każde 100 LE, które posiadasz, możesz kupić 1 PVU, czyli żeton finansujący całą grę.

Wtedy można powiedzieć, że z produkcją LE w grze, pośrednio produkujesz PVUPamiętaj, że PVU to token, który po umieszczeniu go w portfelu możesz wymienić na inne tokeny, kryptowaluty, a nawet lokalną walutę za pośrednictwem stron wymiany kryptowalut.

Jeśli jesteś ogrodnikiem, możesz również generować zysk poprzez rośliny kontra Nieumarły. Obecnie to, co deweloperzy nazwali Gospodarstwo 2.0, który nagrodzi cię 50 LE za wypełnienie dziennej misji podlewania co najmniej 15 roślin. Ponadto, gdy podlewasz rośliny innych ludzi, masz możliwość uzyskania procentu zysków, które ta roślina wytwarza, a gra wynagrodzi cię nawet, dając ci przedmioty, takie jak paczka wody do dalszego podlewania, co stanowi zysk 50 LE.

graj jako rolnik w pvu

Nawet w niektórych przypadkach gra nagrodzi Cię ziarnem małej rośliny że w 6 dni wyprodukuje do 850 LE po prostu uważając na podlewanie roślin. Te LE pozwolą Ci zgromadzić niezbędną kwotę, aby zdobyć przedmioty, które możesz później odsprzedać w grze, takie jak nasiona drzew, które mogą mieć wartość do 100 PVU lub co to samo 10 000 LE.

Kiedy dokonujesz sprzedaży przedmiotu w PVU, możesz przekazać ten token do swojego portfela kryptograficznego, dlatego bardzo ważne jest, abyś nauczył się tworzyć swój portfel lub wirtualną torebkę, ponieważ to tam będziesz mieć wszystkie zgromadzone tokeny , które następnie możesz wymieniać z innymi tokenami lub kupować kryptowaluty, dokonywać wirtualnych płatności w krypto lub odsprzedać je w lokalnej walucie.

Jak przekonasz się zarówno jako rolnik, jak i w roli ogrodnika, możesz osiągać dobre zyski, odgrywanie każdej z ról wymaga początkowej inwestycji, ale jak dotąd, wszystkie obliczenia są na korzyść graczy.

Na jakie urządzenia można pobrać grę i jak to zrobić?

W zasadzie nie ma oficjalnej aplikacji na urządzenia mobilne, w której można grać w Plants vs. Nieumarły, można odtwarzać tylko z przeglądarki na komputerze lub laptopie. Jednak niektórzy ludzie testowali wydajność gry z przeglądarki internetowej na swoich telefonach komórkowych i zgłaszali usterki. Inną alternatywą, o której dyskutowano w społeczności graczy, jest użycie przeglądarki Kiwi, która jest zintegrowana z aplikacją mobilną Metamask.

urządzenia kompatybilne z pvu

PC

Aby wejść do gry, będziesz musiał uzyskać dostęp ze swojej ulubionej przeglądarki do oficjalnej strony gry https: www.plantvsundead.com i kliknąć prawy górny przycisk z napisem „Zarejestrować„, kiedy już to zrobisz, zostaniesz przekierowany na rynek Plants vs Undead a przed załadowaniem zostaniesz zapytany, czy chcesz zalogować się za pomocą poczty e-mail za pomocą konta Metamask. Ten ostatni to wirtualny portfel, który zawiera główną sieć kryptowaluty Ethereum i ułatwia zarządzanie adresami kryptowalut w celu przeprowadzania wymian.

Gdy to zrobisz, będziesz w grze i możesz zacząć kupować materiały do ​​swojej pracy w grzeNiezależnie od tego, czy grasz rolnikiem, czy ogrodnikiem, dwie role, które od momentu pisania tego artykułu są dostępne dla użytkowników.

Urządzenia mobilne

W przypadku urządzeń mobilnych nie ma oficjalnej aplikacji, w której można zainstalować grę, a większość znanych nam przeglądarek nie pozwala na instalację rozszerzenia Metamask, które jest niezbędne do przeprowadzania transakcji w grze. Wielu graczy próbowało korzystać z przeglądarki Kiwi, który jest zintegrowany z aplikacją Metamask, to co powinieneś zrobić, to zainstalować tę aplikację, skonfigurować swój portfel za pomocą adresu e-mail i hasła.

Po skonfigurowaniu portfela przejdź do Przeglądarka kiwi, otwórz oficjalne Plants vs. Nieumarły i spróbuj się zalogować.

ustaw język pvu

Czy tę grę można skonfigurować w języku hiszpańskim?

Pierwotnie gra została zaprojektowana dla języka angielskiego, w ramach Plants vs. Undead nie ma opcji zmiany języka, zakładamy, że później ta opcja będzie dostępna poprzez aktualizację wykonaną przez deweloperów. Na razie możesz użyć wbudowanego translatora swojej przeglądarki, rozszerzenie Google Translate lub alternatywa, która pozwala zobaczyć pełne menu gry w wybranym przez Ciebie języku.

Jakie są tryby gry i ile pieniędzy potrzebujesz na start?

Obecnie dostępne są tylko dwa tryby gry: rolnik i ogrodnik we wrześniu. Tryb PVP, 1 vs. 1, a nawet turnieje, wraz z mnóstwem nowych opcji dla wszystkich graczy. Tutaj wyjaśniamy dwa dostępne do tej pory tryby gry.

Rolnicy

Być rolnikiem w tej grze będziesz musiał zainwestować, aby kupić nasiona, który musisz zasadzić, a po kilku dniach otrzymasz drzewo. Możesz zasiać to ziarno w jednym z 6 pól lądowych, które gra daje nam za darmo, ale możemy też nabyć dodatkową ziemię, jeśli chcemy kupić więcej nasion i zwiększyć produkcję drzew.

Każde ziarno ma wartość 100 PVU i stanie się rośliną. Zakład ten będzie miał produkcję X LE dziennie, która jest walutą, która będzie używana w grze i ma ekwiwalent 100 LE = 1 PVU.

być rolnikiem w pvu

W ten sposób będziesz pasywnie generował dochódPo prostu mając drzewo na jednej ze swoich ziemi, chodzi o to, aby mieć jak najwięcej drzew w produkcji, a tym samym zwiększyć dochód, który dla nas generują.

Ogrodnicy

Obecnie to, co deweloperzy nazwali Rolnictwo 2,0, to pozwala ogrodnikom na dostęp do gry inwestując tylko 5 PVU, za pomocą których muszą kupować niezbędne materiały do ​​pielęgnacji drzew i roślin innych graczy. Wykonując tę ​​czynność będą mogli uzyskać premię w wysokości 50 LE za podlewanie 15 roślin dziennie, oprócz możliwości zrzucania nasion małych roślin, które zasiane na polu również wygenerują ilość LE na godzinę.

Ogrodnicy też będą musieli odstraszyć wrony że przysiada na roślinach innych rolników, da im to losową nagrodę, a także będą musieli odstraszyć ptaki od własnych roślin, ponieważ gdy ptak usiądzie na nim, produkcja LE zostanie zatrzymana, więc nie będziemy generować zyski.

Jaka jest zasada cyklu pogodowego w grze?

W grze pojawią się 4 pory roku, które wszyscy znamy (jesień, zima, lato i wiosna), każda trwająca 7 dni. Zostały również dodane ponad 20 wydarzeń pogodowych, co wpłynie na produktywność roślin.

cykl meteorologiczny w pvu

Bardzo ważne jest, aby wziąć te wydarzenia pod uwagę, ponieważ ogrodnicy będą kluczem do ochrony roślin zmian, jakie te wydarzenia mogą na nich wywrzeć.

Reguła cyklu pogodowego mówi, że jeśli wystąpi zdarzenie pogodowe, to będzie to zdarzenie nie pojawi się ponownie przez dwa dni. Ponadto zdarzenia pogodowe również zwiększą lub zmniejszą produktywność drzew i roślin tylko w ciągu 24 godzin, gdy to zdarzenie jest aktywne.

Mamy nadzieję, że rozwieliśmy Twoje wątpliwości dotyczące tej fenomenalnej gry, która z każdym dniem rośnie, na naszej stronie znajdziesz więcej przydatnych informacji o tej i innych grach NFT.

dołącz do naszego kanału telegram