Skip to content

Jak zapisać wideo z rolek na Instagramie w swojej galerii — wszystkie sztuczki

15 de październik de 2021

Platforma Instagram jest wykorzystywana przez miliony ludzi do spędzania czasu na oglądaniu zdjęć, filmów, a nawet komunikowaniu się z innymi, w związku z ich opcjami mamy rolki Instagrama, te 15-sekundowe filmy to jedna z nowych atrakcji Instagrama.

Wiele osób korzysta z tych darmowych chwil, aby oglądać sieci, a na Instagramie znajduje wiele zabawnych filmów, w przypadku gdy nie znajdziesz Kołowrotków w swojej aplikacji, istnieje rozwiązanie. Jedyną rzeczą jest to, że jeśli znalazłeś Kołowrotki, które pokochałeś i chcesz podzielić się nim z innymi, ograniczenia Instagrama mogą być kamieniem na drodze, jednak możesz łatwo odepchnąć ten kamień, ponieważ aplikacja daje możliwość zapisywania filmów na własnej platformie, tutaj pokażemy Ci, jak możesz to zrobić.

Pokażemy Ci również inne opcje, które pomogą Ci oglądać Bębny bez konieczności korzystania z Internetu i kiedy tylko chcesz.

Jak można zapisać filmy z Instagram Reels z aplikacji mobilnej?

Bez wątpienia, Instagram Reels to bardzo zabawne narzędzie, w którym możemy przez kilka sekund cieszyć się ciekawymi filmami lub w ciągu tych sekund możemy pokazać innym użytkownikom pewne umiejętności. Jedynym szczegółem jest to, że kołowrotki gdy je zobaczymy, trudno będzie je ponownie znaleźć ponownie.

Dobrze, że Instagram oferuje opcję ich zapisywania w aplikacji Instagram i właśnie to zobaczymy w tej części artykułu, gdzie możemy je ponownie zobaczyć.

Gdzie możesz zobaczyć zapisane rolki na Instagramie?

Załóżmy, że widziałeś film Reels i z jakiegoś powodu chcesz go zapisać, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to otworzyć film, gdy jest załadowany, naciśnij 3 punkty widoczne poniżej, gdzie znajduje się nazwa filmu, a następnie dotknij opcji Zapisz i od teraz będzie on na Twoim koncie na Instagramie.

Jeśli chcesz zobaczyć go ponownie, wystarczy otworzyć swój profil i dotknąć Opcje lub trzy wiersze. W wyświetlonych opcjach wybierz Zapisane, zobaczysz tam wszystkie zapisane posty na Instagramie. Musisz tylko poszukać Bębnów, które chcesz. Pamiętaj, że do tego musisz mieć internet, inną rzeczą, którą możesz zrobić, to utworzyć foldery, dzięki czemu możesz zapisywać publikacje, które chcesz, według kategorii.

Jakie są najlepsze narzędzia online do pobierania rolek Instagram?

Jak być może zauważyłeś, jedną z wad zapisywania Kołowrotków w aplikacji Instagram jest to, że aby uzyskać do nich dostęp, musisz to zrobić z internetem. Dlatego są tacy, którzy wybierają inne narzędzia online, które pomagają im pobierać rolki z Instagrama, dzięki czemu mogą nawet udostępniać je innym, a nawet publikować na WhatsApp. Przyjrzyjmy się niektórym z tych narzędzi i wybierzmy to, które najbardziej Ci odpowiada.

Najlepsze aplikacje do pobierania Instagram Reels

Pobieracz wideo na Instagram na Androida

Jeśli chcesz pobrać film z Instagrama lub innych platform, to narzędzie jest naprawdę przydatne, bez konieczności korzystania z internetu będziesz mógł zobaczyć wszystkie filmy, które masz w galerii i będziesz mógł podziel się nimi ze znajomymi na Facebooku, Telegramie lub WhatsApp.

Działanie Video Downloader na Instagram jest proste, wystarczy uzyskać dostęp do publikacji lub rolek, które chcesz zapisać, skopiować link, a następnie wkleić go w Downloader i rozpocząć pobieranie. Teraz możesz mieć wideo w galerii swojego telefonu

InSaver na Instagram z iOS

Jest to szybkie i bezpieczne narzędzie, dzięki któremu możesz zapisywać wszelkiego rodzaju posty na Instagramie i przechowywać je w pamięci telefonu. InSaver ma własną bibliotekę dzięki czemu możesz zapisywać pobrane pliki w aplikacji InSaver. Aby pobrać Rolki, które chcesz, musisz uzyskać dostęp do wideo, skopiować link i wkleić go do aplikacji InSaver, możesz go wyświetlić z interfejsu aplikacji i pobrać.

Instadp, z komputera lub przeglądarki mobilnej

Instadp to narzędzie stworzone z myślą o użytkownikach Instagrama, to narzędzie oferuje pomoc, aby osoby, które chcą pobrać wideo na Instagram, mogły to osiągnąć, korzystanie z niego jest bardzo proste, wystarczy: uruchomić na swoim koncie na Instagramie, przejść do publikacji, którą chcesz pobrać, skopiować wideo link lub zdjęcie, które chcesz, wklej je w aplikacji instadp, kliknij wyszukiwanie, a gdy je znajdziesz, wystarczy pobrać publikację. Teraz masz do niego dostęp w dowolnym momencie. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do wersji przeglądarki instadp, możesz to zrobić tutaj: instadp.org.