Skip to content

Jak zapisać rolki na Instagramie bez publikowania jako szkicu?

15 de październik de 2021

Ta funkcja umożliwia użytkownikom nagrywaj krótkie filmy do 30 sekund, do którego możesz dodawać efekty, które lubisz, i tak, że Instagram ma wiele różnych efektów, możesz dodawać teksty, dźwięk, muzykę i wiele więcej, wszystko będzie zależeć od tego, co chcesz wyświetlić.

Pamiętaj, że w przeciwieństwie do historii na Instagramie rolki, które możesz zostawić w paszy Możesz też podzielić się nimi ze znajomymi w zakładce Kołowrotki na Instagramie, więc jeśli chcesz, aby trwało to długo, możesz to zrobić, więc użyj swojej wyobraźni i stwórz taką, która jest niezapomniana, w każdym razie tutaj pokażemy Ci, jak może zapisywać Rolki i edytować je przed opublikowaniem.

Rolki Instagrama są dostępne w wielu krajach, na wypadek, gdyby Rolki nie pojawiły się w Twojej aplikacji, upewnij się, że masz najnowszą aktualizację aplikacji.

Dlaczego Instagram nie pozwala na zapisywanie bębnów z muzyką i co zrobić, aby je pobrać?

Ze wszystkich alternatyw na Instagramie Rolki są naprawdę wyjątkowe, te krótkie filmy są bardzo zabawne, możesz miło spędzić czas, ciesząc się rolkami, które są udostępniane przez miliony użytkowników Instagrama, jednak być może już zdałeś sobie z tego sprawę ta platforma nie ma oficjalnego pobrania Reels które lubisz, możesz poczuć się trochę rozczarowany, ale połóż kres rozczarowaniu, ponieważ pokażemy Ci, co zrobić, aby je łatwo i niezawodnie pobrać.

Bo nikt nie jest tajemnicą, która zawsze będzie aplikacje innych firm, które nam pomogą W tych problemach, które znajdujemy w Internecie, istnieją aplikacje, które pomagają pobrać Rolki z muzyką z Instagrama, aplikacje te są dostępne dla każdego urządzenia i sprawiają, że proces zapisywania i pobierania Rolek jest dość szybki i łatwy. Jest do tego wiele narzędzi i można je znaleźć za darmo.

Istnieją aplikacje takie jak Insaver lub Downloader, które zostały stworzone do pobierania treści IG, a ich interfejs jest bardzo prosty w użyciu, wystarczy je pobrać i zainstalować. Wtedy po prostu musisz znajdź link do filmu, który chcesz pobrać na Reels Instagram, podajesz link do kopiowania, a następnie przechodzisz do wybranego narzędzia i wklejasz link, gdy już go masz, wystarczy kliknąć Pobierz. Jak widać, korzystanie z nich jest bardzo łatwe.

Ile bębnów możesz pobrać z Instagrama?

Możesz zapisać bębny, które chcesz, nie ma ograniczeń. W tym przypadku mówimy o zapisaniu Rolek na Instagramie jako wersji roboczej, więc jeśli chcesz nagrać Rolki i chcesz je później opublikować, możesz to zrobić, jeśli zapiszesz je w wersji roboczej i tam będzie bezpiecznie czekać na zostać opublikowane w przyszłości.

Gdzie trafiają Rolki, które zapisujesz bez publikowania na urządzeniu?

Idą do szkicu. Zgadza się, Reels, które nagrywasz i nie zamierzasz publikować możesz znaleźć w folderze o nazwie draft, łatwo jest uzyskać do nich dostęp, wystarczy wpisać swój profil i dotknąć trzech linii, które zobaczysz u góry, i wprowadzić opcje, które zobaczysz, jak Zapisane i Robocze. Ale pokrótce wyjaśnimy, jak możesz je zapisać w wersji roboczej.

Po nagraniu rolek musisz potwierdzić nagranie i dotknąć ikony strzałki, którą zobaczysz w prawym dolnym rogu. Ten proces przeniesie Cię do ekranu Udostępnij, aby zapisać go jako wersję roboczą u dołu ekranu, należy skorzystać z opcji Zapisz jako wersję roboczą, bardzo łatwo to osiągnąć.

Jak edytować Rolkę zapisaną w wersjach roboczych?

Zgadza się, gdy zostaną zapisane w wersji roboczej, możesz je edytować przed opublikowaniem. Edytowanie ich jest proste, podobnie jak w przypadku historii stworzonych już na Instagramie.

Edytuj bębny z wersji roboczej

Aby go edytować, pierwszą rzeczą do zrobienia jest dostęp do miejsca, w którym się znajduje. Otwierasz aplikację, przechodzisz do swojego profilu i wybierasz opcję Kołowrotki. Po wejściu do plików Reels poszukaj opcji Draft, tam zobaczysz zapisane Reels. Teraz musisz znaleźć ten, który zamierzasz edytować, po jego wybraniu pojawi się menu udostępniania, wybierz opcję Edytuj. Możesz wprowadź zmiany, które uważasz za konieczne a na koniec wystarczy udostępnić ulepszone Kołowrotki.

Możesz odtwarzać muzykę, która jest jednym z modnych efektów bębnów. Pamiętaj, że możesz użyć oryginalnego dźwięku lub zastąpić go tym kawałkiem muzyki, który najbardziej Ci się podoba.