Skip to content

Jak zamknąć sesję aplikacji Wallapop, aby nikt nie mógł wejść? (Przykład)

24 de luty de 2021

Wylogowanie się z Wallapop to świetny sposób, aby uniemożliwić innym osobom dostęp do Twojego konta, szczególnie podczas korzystania z oficjalnej aplikacji. Możesz więc chronić swoje dane, a nawet uniemożliwić im dokonywanie transakcji za Ciebie.

Powody, dla których sesja jest zamknięta

Wielu użytkowników ma rozszerzenie zwyczaj utrzymywania sesji otwartych różnych aplikacji i platform. Jednak nie zawsze jest to najlepsza opcja, jeśli chodzi o usługę sprzedaży i zakupów, taką jak Wallapop.

Dlaczego? Ponieważ przechowuje Twoje dane osobowe i za pośrednictwem Twojego profilu można podjąć działania, które mogą mieć na Ciebie wpływ. Wylogowanie się z Wallapop jest więc metodą bezpieczeństwa, którą możesz zastosować samodzielnie.

Nawet jeśli myślisz o rejestracji w Wallapop, znajomość tych informacji będzie bardzo przydatna i pozwoli uniknąć późniejszych niedogodności. Oczywiście ważne jest, aby wyjaśnić, że po zamknięciu sesji możesz ponownie uzyskać dostęp, kiedy tylko chcesz. Aby to zrobić, będziesz musiał tylko ponownie wprowadzić swój login i hasło lub skorzystać z domyślnej metody wprowadzania, albo przez Google, albo Facebook.

Kroki, aby wylogować się z Wallapop z aplikacji

Z pewnością pobrałeś już i zainstalowałeś aplikację Wallapop i to przez nią wchodzisz na swoje konto. Dlatego pierwszym krokiem do wylogowania się z Wallapop jest właśnie uruchom tę aplikację na urządzeniu, którego używasz regularnie.

W nim należy kliknąć ikonę „Menu”. Znajdziesz go w lewym górnym rogu i będzie reprezentowany przez 3 poziome i równoległe linie.

Naciśnięcie go otworzy panel boczny, na którym możesz zobaczyć swój obraz i nazwę użytkownika. Więc będziesz musiał wybierz to drugie, aby otworzyć i załadować swój profil na platformie.

Następnie, po załadowaniu informacji, musisz zlokalizować i wybrać przycisk „Ustawienia”. Zobaczysz go w prawym górnym rogu i będzie miał typowy kształt koła.

W nowym oknie zobaczysz dwie opcje konfiguracji, z których druga to ta pozwoli ci wylogować się z Wallapop. Oczywiście przed kontynuowaniem musisz być pewien, że chcesz zamknąć konto, chociaż nie jest to ostateczny proces.

Aby zakończyć, wystarczy kliknąć opcję „Zamknij sesję” i poczekać na zakończenie polecenia. W rzeczywistości, będzie dość szybko i zostaniesz przekierowany do ekranu głównego aplikacji.

Czy istnieją inne sposoby wylogowania się z platformy Wallapop?

Martwisz się, że procedura, którą właśnie zobaczyłeś, nie działa na Twoim urządzeniu? W takim razie powinieneś to wiedzieć to jest to samo czy udało Ci się zainstalować Wallapop na Androida czy iOS. W rzeczywistości są to unikalne kroki i że w przypadku odmian można znaleźć tylko odpowiednią sekcję o podobnym tytule.

logo Androida i Apple

Chociaż, jeśli chcesz przestać używać swojego profilu, możesz usunąć lub anulować swoje konto Wallapop. Odnośnie tymczasowych wylogowań, druga dostępna metoda jest używana podczas korzystania z usługi w Internecie.

Wyloguj się z serwisu

Jeśli chcesz wylogować się ze swojego konta w internetowej wersji Wallapop, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest otwarcie przeglądarki. W nim powinieneś być na stronie głównej.

Teraz w prawej górnej części będzie można zobaczyć i kliknąć przycisk „Moja strefa”, w którym po lewej stronie znajduje się panel boczny. W tym menu wybierzesz zakładka „Profil”. W tym miejscu będziesz mógł zakończyć sesję, naciskając odpowiedni wskaźnik, który znajduje się po prawej stronie Twojego imienia i nazwiska.

dołącz do naszego kanału telegram