Skip to content

Jak usunąć moje reklamy na Wallapop – sprzedany produkt

20 de wrzesień de 2021

Głównymi przedstawicielami różnych zmian obserwowanych na poziomie technologicznym są sprzedaż internetowa, gdzie różni klienci mogą przeglądać oferty i artykuły które mają różne marki lub przedsięwzięcia.

Jedną z opcji, która pojawiła się w ostatnich latach i stała się dość popularna, jest strona internetowa Wallapop.

Wallapop to strona internetowa i aplikacja, gdzie każdy może kupić lub sprzedać przedmioty online, ponieważ jedynym warunkiem będzie utworzenie konta na platformie za pomocą prostego formularza lub poprzez połączenie z siecią społecznościową.

Należy zauważyć, że Wallapop nie będzie pobierał prowizji za wystawianie produktów do sprzedaży na swojej platformie, ale pobiera prowizję dla tych, którzy chcą reklamować swoje produkty i sprawić, by były bardziej widoczne na platformie.

Stając się cyklicznymi użytkownikami platformy, możemy znaleźć sytuacje, w których musimy usunąć niektóre z naszych reklam, ponieważ wygasły lub chcemy je zmienić, jeśli jesteś nowy na platformie i nie wiesz, jak to zrobić . w tym artykule wyjaśnimy Ci to.

Czy reklamy na Wallapop wygasają po pewnym czasie?

Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę podczas odpowiadania, jest działanie reklam w Wallapop, ponieważ wynajmując ich serwis reklamowy, konkurujemy nasze artykuły z innymi.

W ten sposób podlegają warunkowi, że muszą wywrzeć pewien wpływ na odbiorców i pozostać w ogólnym interesie. Gdy tylko przestaną być interesujące na platformie, wygasają i przestają pojawiać się do wymiany.

Jak mogę usunąć produkt w Wallapop?

W przypadku konieczności wycofania reklamy naszego produktu, albo dlatego, że platforma ich nie anulowała, albo dlatego, że chcemy dokonać w niej zmiany, platforma oferuje nam taką możliwość zarówno z aplikacji na smartfona, jak i z nasz komputer, wykonując poniższe czynności:

Z urządzenia mobilnego

  • Na naszym urządzeniu mobilnym wchodzimy do aplikacji Wallapop i rozpoczynamy sesję. Zwracamy się do ikony 3 poziomych linii, naciśniemy go, a następnie klikniemy na naszą nazwę.
  • W kolejnym oknie pojawią się nasze produkty i wybierzemy ten, który chcemy usunąć. Klikamy na 3 punkty pionowo, wybierzemy opcję Usuń produkt i to wszystko.

Z komputera

  • Wejdź do Wallapop i przejdź do zakładki swojego profilu o nazwie Ty. Kliknij sekcję Produkty, aby uzyskać dostęp do wszystkich reklam aktywnych w Twoim profilu.
  • Wybierz produkt, który chcesz usunąć aby uzyskać dostęp do ich strony informacyjnej. Kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu.
  • Kliknij Usuń produkt. Wybierać oraz opisz, dlaczego chcesz usunąć produkt i kliknij pole potwierdzenia.

Jak przestać otrzymywać oferty mojego produktu w Wallapop?

Jeśli chcesz przestać otrzymywać oferty na produkt, którego nie masz już w magazynie lub po prostu chcesz przestać otrzymywać powiadomienia o tym produkcie ogólnie wystarczy wykonać poniższe czynności:

Najpierw wpisz Wallapop. Następnie wprowadź swój profil z zakładki Ty. Przejdź do produktów. Kliknij żądany produkt. Kliknij trzy punkty w prawym górnym rogu. I na koniec wybierz opcję Sprzedane.

przestań otrzymywać oferty wallapop

Czy mogę wprowadzać zmiany w mojej reklamie na Wallapop?

Może wystąpić przypadek, w którym popełnimy błąd podczas wypełniania formularzy opisujących nasz produkt lub nowa przesyłka, która z niego dotarła, ma inne cechy, w związku z tym, Jeśli chcemy wprowadzić zmiany w naszych reklamach, wykonamy następujące kroki:

  • Wejdź na nasz profil sprzedaży i otwórz ogłoszenie. Kliknij ołówek, który pojawi się u góry ekranu.
  • Pojawi się okno edycji, w którym będziemy mieli możliwość modyfikować między innymi zdjęcie, tytuł, opis. Po wprowadzeniu zmian klikamy Zaktualizuj produkt i gotowy

W jakim przedziale cenowym mogę używać moich produktów?

Wallapop to dość elastyczna witryna sprzedaży dzięki czemu będziemy mieli możliwość umieszczenia szerokiej gamy cen dla naszych produktów, zaczynając od 0 do maksymalnej wartości, jaką możemy znaleźć w sprzedaży wszelkiego rodzaju produktów w Hiszpanii.