Skip to content

Jak pobrać, zainstalować, utworzyć konto i zarejestrować się na Wallpop — kompletny przewodnik

23 de luty de 2022

Wielu zastanawiało się, czym jest Wallapop? Krótko mówiąc, jest to rodzaj wirtualny rynek, na którym możesz sprzedawać te rzeczy, których już nie potrzebujesz w swoim domu, aby móc z nich wyciągnąć trochę pieniędzy. Oczywiście, pomimo możliwości sprzedawania własnych rzeczy, można również kupować różne produkty, które oferują inni użytkownicy, znajdując w ten sposób dużą liczbę bardzo ciekawych zmiennych cen.Na szczęście posiada stronę internetową, a także aplikację na różne systemy operacyjne.

Wallapop, zaufana platforma

Weź pod uwagę, że Wallapop jest znany na całym świecienie jest to aplikacja, która wyszła dokładnie niedawno, ale raczej taka, która ma już długą historię do wzięcia pod uwagę i w której setki tysięcy użytkowników kupowało i sprzedawało rzeczy takie jak technologia, meble, nawet meble dla wiele lat własnej pracy.

Kupowanie i sprzedawanie na Wallapop

Pomysł zatem w zasadzie jest podobny do każdego innego rodzaju sklepu internetowego. Musisz zrobić kilka zdjęć produktu, który chcesz sprzedać, a następnie opublikować go i dodać krótki opis dla każdego, kto chce się z Tobą skontaktować.

W przypadku chęci kupowanie czegoś nie jest zbyt skomplikowane prawdę mówiąc, ponieważ wystarczy skontaktować się z osobą, która ma dany produkt, aby uzgodnić, jak zrobią rzeczy, aby oboje mieli to, czego chcą.

logo pobierania wallapop

Najlepsze z wallapop

Najlepszą rzeczą w tej aplikacji jest to, że to jest całkowicie bezpłatne, a ponadto możesz pozbyć się starych rzeczy, które masz w domu, które zajmują miejsce i zarobić na nich trochę pieniędzy. Aplikacja jest właściwie bardzo dobrze zaprojektowana, z bardzo prosty, intuicyjny interfejs i że szybko będziesz w stanie poradzić sobie tak, jakbyś wiedział o tym przez całe życie. Oprócz tego, że w każdej z kategorii możemy znaleźć wiele produktów od wielu innych użytkowników, co oznacza, że ​​możemy mieć wiele możliwości, jeśli chodzi o kupowanie ich wszystkich.

Pobierz Wallpop na Androida

Więc aby pobierz wallapop wszystko, co musisz zrobić, to wyszukać aplikację w Sklepie Play. Aby później po prostu poszukać przycisku z napisem „zainstaluj”, pojawi się okno, w którym wymagane są określone uprawnienia, które aplikacja prosi o zainstalowanie, akceptujesz, a pobieranie tej aplikacji rozpocznie się dla twojego Urządzenie z Androidem.

Od mody i akcesoriów, przez pojazdy, elektronikę, artykuły sportowe i rekreacyjne, meble, książki, filmy, konsole do gier wideo, urządzenia, usługi, po nieruchomości.

Stamtąd możesz spojrzeć i sprawdzić reputację sprzedawców i ocenić ich według wyszukiwania lub według kategorii produktu, który Cię interesuje, a także możesz filtrować wyszukiwanie według odległości, ceny, a także zamawiać według odległości, ostatniej publikacji lub preferowania do ceny .

Jak zarejestrować się w Wallapop?

Prawie wszystko, co możesz wymyślić, aby kupić lub sprzedać, znajdziesz w tej aplikacji jakąś ofertę. Rejestracja jest bardzo prosta, wystarczy mieć smartfon lub komputer i połączenie z Internetem.

Aplikacja mobilna (Android lub iOS)

  • Uruchom aplikację
  • Teraz przejdziesz do okna rejestracji, w którym będziesz mieć do wyboru kilka opcji, takich jak wejście za pomocą konta Gmail, Facebook lub rejestracja za pomocą konta e-mail.
  • W pierwszych dwóch musisz autoryzować dostęp do Facebooka lub Gmaila.
  • Aby kontynuować, musisz podać imię i nazwisko, adres e-mail oraz hasło, które utworzysz dla tego konta.
  • wypełnij pole Imię i nazwisko oraz Hasło z ważnymi informacjami
  • Wpisz adres e-mail w polu „E-mail”, który był wcześniej zarejestrowany
  • Naciśnij przycisk „enter” i gotowe.strona rejestracji

Z komputera lub komputera

Zarejestruj się przez Facebook

Musisz kliknąć przycisk „Wejdź przez Facebooka”, a dzięki tej akcji otworzy się małe okno, w którym musisz wprowadzić swój adres e-mail lub numer telefonu komórkowego i hasło.

Odpowiednio powiązane z Twoim kontem na Facebooku a po wykonaniu tej czynności będą musieli kliknąć przycisk „Zaloguj się”, aby zarejestrować się na Facebooku, podczas wykonywania tego i automatycznie.

Nowa strona Wallapop zostanie załadowana z Twoim kontem użytkownika i od teraz będziesz mógł z niej korzystać. usługa kupna i sprzedaży online za pomocą konta na Facebooku.

Zarejestruj się w Google

W tej innej opcji muszą kliknąć w miejscu, w którym jest napisane „Wprowadź z Google”, a w ten sposób otworzy się okno, w którym zaloguj się do Google, wybierz wyświetlone konto Gmail lub „Użyj innego konta”.

W przypadku, gdy Twój e-mail się nie pojawi, a wraz z nim zostanie załadowane nowe okno, w którym zostanie dokładnie zapytany, wprowadź to konto Gmail, aby móc zarejestrować się w Google.

Następnie w oknie pojawi się nowa informacja, w której dokładnie zostaną poproszeni o podanie hasła powiązanego z ich kontem e-mail Gmail i muszą je wprowadzić i kliknąć przycisk z napisem Następny.

Automatycznie będą już w środku z profilem użytkownika, który zawiera nawet zdjęcie, które mają na swoim koncie Gmail. Po utworzeniu konta i zarejestrowaniu profilu, możesz zacząć sprzedawać na Wallapop

dołącz do naszego kanału telegram