Skip to content

Jak mieć dwa różne profile w Wallapop, czy to możliwe?

14 de kwiecień de 2021

Jesteś tutaj, ponieważ chcesz mieć lepszą organizację sprzedaży produktów Aby to osiągnąć, bardzo pomocne będzie posiadanie dwóch różnych profili, z których jeden można np. Sprzedawać żywność, a drugi ubrania.

Ale zanim wyjaśnimy, jak możesz mieć dwa profile w Wallapop, Czy chcesz mieć większą sprzedaż w Wallapop? Większa sprzedaż to więcej pieniędzy i wiemy, że każdemu się to podoba. Podajemy tutaj doskonałe wskazówki, które sprawią, że Twoje przedmioty na sprzedaż będą nie do odparcia.

Wskazówki dotyczące zwiększania sprzedaży na Wallapop

Wallapop dał milionom ludzi możliwość posiadania innego źródła dochodu, mówimy o sprzedaży rzeczy używanych, to bez wątpienia dla wielu bardzo pomogło.

Ale już na pewno miałeś do czynienia z przedmiotem, który z jakiegoś powodu się nie sprzedajeCzas płynie, a Ty nie masz nawet wiadomości od zainteresowanej osoby. Co robisz źle? Pozbądź się wątpliwości już teraz, postępując zgodnie z tymi prostymi wskazówkami.

 • Ważne jest, aby umieszczane zdjęcia były bardzo szczegółowe, Postaraj się, aby zdjęcia były wyraźne i aby produkt wyglądał bardzo dobrze, Najlepsze, co możesz zrobić, to wziąć kawałek papieru lub białego materiału i umieścić go w tle, aby obiekt bardziej się wyróżniał.
 • Umieść ten sam produkt więcej niż raz zawsze z innym i szczegółowym opisem, nie umieszczaj rzeczy w stylu „to jest prawie nowe bez większego użytku” niech przemówią za Ciebie obrazy, nie trzeba tego robić codziennie, możesz to zrobić pod koniec tygodnia.
 • Nie nalegaj Kiedy masz „zainteresowaną” osobę, osoby te mogą być tylko zaciekawione Twoim produktem i nie będą chciały kupować, inni będą tylko zmęczeni naleganiem, więc mają tylko niezbędny kontakt.
 • Ceny, w wyszukiwarce Wallapop możesz wpisać nazwę przedmiotu, który chcesz sprzedać, aby pojawiły się ceny innych użytkowników i możesz podać przybliżone ceny, pamiętaj, że ponieważ jest to platforma do kupna i sprzedaży z drugiej ręki cena nie powinna być również zbliżona do ceny produktu, gdyby był nowy.

Mamy nadzieję, że dzięki tym wskazówkom będziesz mógł szybko sprzedać wszystkie swoje produkty, teraz możemy wyjaśnić, jak możesz mieć dwa profile w Wallapop, aby mieć lepszą organizację sprzedaży.

Jak mieć dwa różne profile w Wallapop

Mieć dwa profile bardzo ważne jest, aby mieć dwa różne e-maileJeśli nie, nie będzie można mieć innego profilu w tej aplikacji, mając to na uwadze, wykonaj następujące proste kroki:

 1. Wejdź do Wallapop z urządzenia mobilnego
 2. Następnie przejdź do menu aplikacji, które znajduje się w prawym górnym rogu.
 3. Na wyświetlonej liście opcji kliknij „mój profil”, a następnie znajdź opcję „Zamknij sesję”
 4. Teraz, zamiast wpisywać swoje imię i nazwisko oraz hasło, klikniesz „Zarejestruj się” i wykonasz kroki, które wykonałeś podczas tworzenia konta, z wyjątkiem tego, że kiedy podasz swój adres e-mail, musi to być inny.

Ale na pewno zdasz sobie sprawę, że to trochę denerwujące, gdy musisz zamykać sekcję za każdym razem, gdy chcesz zobaczyć drugą. Co możesz zrobić? Czytaj dalej.

Miej dwa różne profile na Wallapop

Najłatwiejszą opcją jest otwarcie konta na urządzeniu mobilnym, a drugie na komputerze. Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:

 1. W wyszukiwarce Twojego komputerawpisz „Wallapop” i wejdź na jego oficjalną stronę
 2. W prawym górnym rogu zobaczysz zielony przycisk „Zarejestruj się lub zaloguj”, kliknij go
 3. Zamierzasz kliknąć opcję „Zarejestruj się”
 4. Po prostu wprowadź dane profilu, które utworzyłeś wcześniej i masz już otwartą sesję na swoim komputerze

zarejestruj się w wallapop

Ale jeśli chcesz mieć oba profile na urządzeniu mobilnym, aby zawsze mieć je pod ręką i ściśle nimi zarządzać, możesz wybrać następującą opcję.

Możesz zduplikować aplikację za pomocą «Parallel Space». Po prostu pobierz aplikację ze Sklepu Play, już zainstalowaną, wybierz Wallapop jako aplikację, którą chcesz powielić i voila, będziesz miał dwie ikony tej samej aplikacji na ekranie, różnica jest taka że w każdym masz dwa różne profile.