Skip to content

Jak zamknąć otwarte sesje mojego konta Twitter na innych urządzeniach?

28 de luty de 2021

Portale społecznościowe oferują nam również szeroki wachlarz rozwiązań, jeśli chodzi o umożliwienie nam do nich dostępu. Tak jest w przypadku platformy społecznościowej Twittera, jej nowe funkcje pozwalają każdemu użytkownikowi otworzyć swoje konto na różnych urządzeniach.

Ale jak mogę się wylogować? W przypadku tego typu pytań przedstawiamy następujący artykuł wyjaśniający, który Cię nauczy Jak wylogować się z konta na Twitterze na innych urządzeniach?

Chodzi o to, że globalizacja komunikacji pozwala na aktualizację najczęściej używanych sieci społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Instagram, i oferowanie nam prawdziwych rozwiązań. Czy bezpieczeństwo jest ważnym aspektem podczas komunikacji i dlatego wielu użytkowników wybiera różne metody ochrony, takie jak dwuetapowa weryfikacja na Twitterze. Ale jest jeszcze jeden bardzo ważny, a mianowicie władza zamknąć otwarte sesje mojego konta na Twitterze na innych urządzeniach, aby zapewnić znacznie większy spokój ducha.

Kroki, które pokażemy w tym samouczku, są bardzo proste do nauczenia się i zastosowania, ponieważ będziesz mógł nauczyć się, jak zamykać otwarte sesje mojego konta na Twitterze na innych urządzeniach. Zobaczmy więc, jakie sztuczki można wykonać, abyś był trochę spokojniejszy, gdybyś nie mógł zamknąć konta z komputera.

Jak zamknąć otwarte sesje mojego konta na Twitterze na innych urządzeniach

Działanie, które zamierzamy podjąć, pozwoli Ci to wiedzieć jak zamknąć otwarte sesje mojego konta na Twitterze na innych urządzeniach. To naprawdę bardzo proste i nie zajmie Ci to więcej niż minutę. I zdejmie z twoich ramion duży ciężar, ponieważ to naprawdę ból głowy i nie wiesz, jak postępować.

Wcześniej niemożliwe było zamknięcie otwartych sesji mojego konta na Twitterze na innych urządzeniach. Ponieważ opcja nie została dodana w panelu konfiguracji i ustawień na kontach na Twitterze. Dodając to ustawienie, oferujesz użytkownikom wiele korzyści zgodnych z tą siecią społecznościową.

Pozostawienie otwartej sesji ma bardzo negatywne konsekwencje, zwłaszcza jeśli ktoś ma do niej dostęp i zaczyna wydawać opinie i wiadomości, które podważają moją integralność jako osobę. Fałszowanie kont jest złem, na które cierpi wielu użytkowników na świecie i dzięki Bogu ta platforma wnosi ważny wkład w unikanie ich, podobnie jak inne sieci społecznościowe.

Wśród tych składek jest moc zamknąć otwarte sesje mojego konta na Twitterze na innych urządzeniach. Dobrze zacząć, przejdźmy do naszego konta na Twitterze i zalogujmy się. Będąc na swoim koncie, przejdziesz do prawego górnego rogu i zlokalizujesz logo swojego konta na Twitterze.

Jak zamknąć moje konto na Twitterze na innych urządzeniach z mojego komputera

Kiedy umieścisz się tam kursorem myszy, pojawi się wskazanie Profil i konfiguracja, utworzysz klip i pojawi się okno z kilkoma opcjami. Zamierzasz przejść do końca, aby znaleźć opcję Wyloguj się. Po utworzeniu klipu twoja sesja zostanie zamknięta. Aby jednak móc zamknąć otwarte sesje swojego konta na Twitterze na innych urządzeniach, przejdziesz do Ustawień i prywatności.

Zrobisz klip w tej opcji i pojawi się okno z nazwą Konta, przejdziesz do lewej strony i wybierz opcję Aplikacje. Wszystkie aplikacje, które zostały połączone z Twoim kontem, pojawią się natychmiast. Teraz musisz tylko wybrać aplikację, w której chcesz zamknąć sesję.

Aby go wybrać, musisz zrobić klip w opcji Odwołaj dostęp iw ten sposób Twoje konto zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zamknąć inną aplikację połączoną z komputerem, możesz wykonać tę samą operację. Jeśli zaktualizujesz swoje konto, zobaczysz, że aplikacja nie jest już wyświetlana na twoim komputerze, a konto zostanie zamknięte.

ekran stołu Twittera

W ten prosty i szybki sposób możesz cBłędne sesje mojego konta na Twitterze na innych urządzeniach. Z komputera i unikaj bólu głowy spowodowanego pozostawieniem otwartej sesji na innym urządzeniu.

dołącz do naszego kanału telegram