Skip to content

Jak założyć konto Xiaomi MI i do czego służy? – Przewodnik krok po kroku (przykład)

10 de marzec de 2021

W ostatnich latach marka urządzenia Xiaomi MI pozycjonuje się w pierwsze miejsca sprzedaży w różnych krajach. Być może masz jeden z tych telefonów lub słyszałeś o nich i ich aplikacjach, a może myślisz o zakupie jednego z tych urządzeń. Niezależnie od tego, co jest w danym przypadku, informacje te mogą być dla Ciebie bardzo przydatne. Teraz,Jak założyć konto Xiaomi Mi i do czego służy?

Tutaj wyjaśnimy krok po kroku, jak to zrobić, aby cieszyć się wszystkimi jego zaletami w każdym z urządzeń Xiaomi.

Jak krok po kroku założyć konto Xiaomi Mi

 • Najpierw wejdź na stronę Xiaomi Mi: https://account.xiaomi.com/pass/register?&_locale=es_US.
 • Wypełnij wymagane pola.
 • W tym polu masz dwie opcje rejestracji konta: za pomocą adresu e-mail lub numeru telefonu.
 • Umieszczasz hasło i captcha.
 • Wiadomość e-mail zostanie wysłana na Twoje konto e-mail, musisz go aktywować w ciągu 24 godzin.
 • Po aktywacji możesz wejść na https://en.miui.com; tam musisz umieścić Nicka.
 • Wejdź w ten link https://account.xiaomi.com i podaj dane, które nie są zabezpieczone, czyli adres e-mail i numer telefonu, aby móc zweryfikować konto. W danych osobowych umieść pseudonim powiązany z UID z pseudonimem.

Wreszcie możesz wejść do Micloud: https://i.mi.com/, już w środku masz dostęp do chmury Xiaomi, w tej opcji możesz zrobić kilka rzeczy:

 1. Sparuj swoje urządzenie: W lewo.
 2. Kontakty: można je sortować, usuwać, importować, eksportować i synchronizować.
 3. Wiadomości: umożliwia zapisywanie wiadomości SMS.
 4. Zdjęcia: wyświetlaj swoje obrazy, utwórz album, prześlij, pobierz a także ma aplikację Windows.
 5. Uwagi: Can zapisać zsynchronizowane notatki telefonem, a także przeglądać lub usuwać je.
 6. Nagrania: zapisuj lub słuchaj nagrań, a nawet połączeń, oczywiście, jeśli masz je aktywowane na swoim urządzeniu.
 7. Zlokalizuj urządzenie: Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zlokalizować zgubiony telefon, wejdź na tę stronę: https // c.mi.con / ththththread-499840-1-0-html.

Jaki jest pożytek z posiadania użytkownika Xiaomi MI?

Konto Xiaomi MI To jest dla użytkowników urządzeń Xiaomi, zwłaszcza telefon MIUI, gdzie mogą połączyć swój telefon i mieć dostęp do chmury Xiaomi o nazwie MiCloud. Mogą też łączyć konta innych urządzeń, a także korzystać z innych usług tej marki.

produkty technologii Xiaomi

To konto Xiaomi MI jest unikalne, któremu przypisano identyfikator i można je zdefiniować jako niepowtarzalny numer identyfikacyjny. Konto nie ma użytkownika, więc jeśli chcesz zalogować się do swojego urządzenia musisz użyć adresu e-mail lub numeru telefonu w momencie zarejestruj konto i hasło.

Dlatego ważne jest, aby zapamiętać adres e-mail i hasło lub numer telefonu zarejestrowany na koncie Xiaomi Mi; a także inne sposoby uzyskiwania dostępu do konta komunikatora internetowego.

Aby to zrobić, musisz wejść na stronę internetową pod adresem Moje konto i uzupełnij brakujące informacje dotyczące bezpieczeństwa. Konto Xiaomi MI służy do tworzenia kopii zapasowych informacji zapisanych w telefonie takie jak zdjęcia, kontakty, dzienniki połączeń, wiadomości, nagrania i notatki. Możesz zapisywać historię przeglądarki, konfigurować Wi-Fi i ustawienia urządzenia, a nawet tworzyć kopie zapasowe zgodnych aplikacji.

Za pomocą tego konta będziesz mógł zlokalizować swoje urządzenie w przypadku kradzieży lub zgubienia; możesz nawet zablokować urządzenie i usunąć swoje konto. Konto Xiaomi MI oferuje użytkownikom wiele korzyści; Jak widać, umożliwia tworzenie kopii zapasowych informacji o urządzeniu. Jeśli jesteś użytkownikiem jednego z tych urządzeń, możesz założyć konto Xiaomi MI. Pamiętaj, aby wejść na stronę Xiaomi MI i postępować zgodnie z instrukcjami opisanymi w tym artykule.

dołącz do naszego kanału telegram