Skip to content

Jak założyć konto w Zoosk krok po kroku – samouczek pełnego użytkowania

29 de lipiec de 2021

Jeśli interesuje Cię randkowanie, Zoosk jest jedną z najlepszych witryn randkowych, ponieważ jest to strona, która przeanalizuj swoje upodobania i określ zgodność które możesz mieć z dowolnym z jego użytkowników zgodnie z wprowadzonymi danymi osobowymi. Jeśli więc chcesz założyć konto i poznać usługi, które oferuje strona, jesteś we właściwym miejscu.

Jakie usługi oferuje posiadanie profilu w Zoosk?

Zoosk oferuje wśród usług analizy danych osobowych, aby poszukaj kompatybilności, jaką możesz mieć z użytkownikami zarejestrowany. Z kolei daje dostęp do rozpoczęcia rozmowy z różnymi interesującymi Cię osobami za pośrednictwem swojej platformy.

Oferuje również subskrypcje, które pozwalają dostęp premium dzięki czemu możesz mieć większą szansę na znalezienie kogoś, kto ma to, czego szukasz.

Coś bardzo ważnego, czego ludzie zazwyczaj szukają, to: bezpieczeństwo Twoich informacji i danych osobowych, który Zoosk bardzo dobrze chroni i zarządza, dzięki czemu jest niezawodną stroną internetową.

Jaka jest procedura tworzenia konta?

Proces tworzenia konta w Zoosk jest taki sam, jak w przypadku innych serwisów randkowych, takich jak Hitwe. Aby uzyskać dostęp do Zoosk i utworzyć konto, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest przeszukanie witryny w przeglądarce.

Po wejściu na stronę musisz kliknąć przycisk „Zameldować się”. Otworzy się formularz, w którym poproszą Cię o szereg danych, abyś mógł uzyskać dostęp do witryny jako zarejestrowany użytkownik. Musisz wypełnić odpowiednie pola, w których niezbędne są również Twój adres e-mail i hasło.

Należy zauważyć, że strona wymaga również poznaj swoją płeć i która Cię interesuje aby strona internetowa dawała Ci najlepsze rekomendacje. Nie zapomnij wypełnić pól datą urodzenia, aby ludzie, którzy logują się do Zoosk, mogli poznać Twój wiek.

Po wypełnieniu formularza wystarczy kliknąć przycisk „Zarejestruj się”. Inną alternatywą jest to, że jeśli masz inne aktywne sieci społecznościowe, do rejestracji możesz użyć swojego konta na Facebooku lub Google.

Następnie strona wymaga znajomości Twojej lokalizacji, więc w polu musisz podać swoje miasto lub kod pocztowy. Po wykonaniu tego kroku otworzy się kolejny formularz, który musisz wypełnić między innymi takimi informacjami, jak imię i nazwisko, stan cywilny, wzrost, opis wyglądu. Po wypełnieniu formularza i kliknięciu „kontynuuj” musisz dodać zdjęcie profilowe i potwierdź swój e-mail.

Jak się zalogować, jeśli mam już za sobą rejestrację?

Spotkanie ludzi z zooskiem

Jeśli masz już zarejestrowane konto Zoosk i chcesz wiedzieć krok po kroku, jak się zalogować, tutaj znajdziesz dwie metody, aby to zrobić.

Z PC

Musisz najpierw wejść na oficjalną stronę Zoosk z przeglądarki. Po wejściu na stronę zobaczysz przycisk „Zaloguj sieKtóre powinieneś kliknąć. Później będziesz musiał wypełnić dwa pola, w których wpiszesz swój adres e-mail i hasło, i voila, będziesz mógł się zalogować. Pamiętaj, że dostępna jest również opcja logowania przez Facebook lub Google.

Na Androidzie

Aby się zalogować, musisz pobrać aplikację z Google Play, a po otwarciu aplikacji będziesz musiał wypełnić pola swoim adresem e-mail i hasłem. Możesz też spróbować z Google i Facebookiem

Jak mogę trwale usunąć moje konto Zoosk?

Jeśli nie chcesz już być częścią użytkowników tej platformy i chcesz usunąć swoje konto Zoosk, musisz najpierw się zalogować. Po wejściu na stronę musisz przejść do swojego profilu i kliknąć opcję konfiguracji znajdującą się w menu.

Pojawi się ikona, abyś mógł edytować i musisz kliknąć „Dezaktywować”. Ostatnim krokiem w dezaktywacji konta jest wyjaśnienie serwisowi randkowemu, dlaczego chcesz usunąć swoje konto.

dołącz do naszego kanału telegram