Skip to content

Jak usunąć konto Match.com na zawsze i zrezygnować z subskrypcji?

30 de czerwiec de 2022

Chociaż w wielu przypadkach jest to dobry związek, w którym można osiągnąć coś bardzo trwałego nawet w spersonalizowanych przypadkach kochanków, w kilku innych nie jest to…

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak usunąć konto meczowe? Musisz więc wiedzieć, że jest to dość częsta prośba wielu naszych obserwujących i czytelników, biorąc pod uwagę, że czasami możemy żałować, że założyliśmy profil na tego typu platformie internetowej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten tematzalecamy dalszą lekturę tego artykułu.

Oczywiście pierwszą rzeczą, którą musimy podkreślić w tym względzie, jest to, że Match.com jest jednym z popularnych aplikacje randkowe a później z pomysłami, które powstają, by się w niej zakochać, które zdołały podbić publiczność zainteresowaną tym segmentem.

Jednakże, być może znalazłeś już partnera lub mogą istnieć inne powody, dla których zamierzasz pozbyć się swojego konta Match.comwięc o tym opowiemy.

Rzeczywiście, jeśli chcesz uczyć się Eliwydobyć konto meczowei chociaż ta platforma nie jest tak szeroko stosowana, jak inne w tym segmencie, musisz kontynuować czytanie, abyśmy mogli Ci pomóc w tym zakresie.

Cóż, pozbycie się konta Match jest całkowicie za darmo, więc jeśli chcesz na zawsze zejść z tej platformy, wystarczy, że wykonasz kroki, które ci pokażemy

Usuń konto i subskrypcję na zawsze z Match

Zanim usuniesz konto Match.comdobrze jest pomyśleć o tym przynajmniej kilka razy, biorąc pod uwagę, że utracisz całą zawartość, dlatego lepiej, abyś zadał sobie trud, aby to przeanalizować.

Gdy konto meczowe zostanie usunięte, zobaczysz poniżej, że nie masz już żadnegoa jeśli chcesz wrócić, musisz ponownie przesłać wszystkie informacje:

  • Otwórz aplikację Match.com
  • Zaloguj się za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła
  • Kliknij menu aplikacji
  • Przejdź do ustawień
  • Kliknij opcję Usuń konto

Ważne jest, abyś wiedział, że po wykonaniu powyższych kroków nie będziesz już mieć żadnych powiązań z match.com ani żadną jego zawartością. W ten sam sposób zostaną usunięte Twoje zdjęcia, dane osobowe, rozmowy.

I dlatego powiedzieliśmy wcześniej, że zadajesz sobie trud pomyśl o tym przynajmniej kilka razy.

W każdym razie, Zawsze możesz ponownie utworzyć lub usunąć konto, jeśli chcesz, na przykład Badoo chociaż stracisz trochę czasu na przesyłanie wszystkich informacji. Ponownie, musisz być pewien, usuwając swoje konto meczowe.

Inne pytania, które musimy sobie zadać w tego typu sytuacji, a które faktycznie widać zarówno w sieciach społecznościowych, jak i na forach, dotyczą one następujących kwestii:

Jak wypisać się z meczu, jak wypisać się z matchcom, jak dezaktywować mecz, anulować mecz z Tindera, jak usunąć mecz z Tindera, jak korzystać z meczu bez płacenia, jak zamknąć moje konto w meczu lub argentyńskie match.com.

masz inne pytania w tym polu musisz zostawić nam komentarz, abyśmy mogli Ci pomóc.

Czy udało Ci się usunąć swoje konto meczowe za pomocą tej sztuczki?

Jak łatwo zrezygnować z subskrypcji Meetic lub Match

Meetic lub Match to dwa z najbardziej znanych serwisów randkowych, które są obecnie dostępne online. Będąc usługami, które mają na celu ułatwienie spotkań i tworzenia par, obie umożliwiają szybką rejestrację i usunięcie konta.

Zawsze oczekują, że zarejestrowani użytkownicy są aktywni i dzielą się usługą z innymi, aby stale poszerzać bazę użytkowników. Jeśli chcesz zrezygnować z subskrypcji Meeticproces trwa nie dłużej niż kilka minut.

para przytulić miłość mecz

Co się dzieje z dezaktywowanymi profilami w Meetic lub Match?

Rezygnacja z subskrypcji Meetic jest bardzo prosta, i jest to prawie nawet zalecane na wypadek, gdybyśmy nie zamierzali już korzystać z usługi.

Nie ma nic bardziej irytującego aby wysłać wiadomość na tej stronie poświęconej umawianiu się na spotkania i poznawaniu ludzi, i że nie odpowiadają lub nigdy nie docierają, ponieważ jest to konto użytkownika, które nie jest już dzisiaj używane.

Aby usunąć konto Meetic, proces składa się z różnych części. Najpierw ukryjemy nasz profil, aby uniemożliwić innym użytkownikom kontakt z nami.

Następnie w sekcji „Ustawienia mojego konta” (Ustawienia mojego konta) wybierzmy naszą nazwę użytkownika. Jest to druga opcja w menu, która pojawia się nad nowym menu rozwijanym.

znajdź miłość swojego życia w sieci społecznościowej

Na dole strony konfiguracyjnej znajdziemy, na wpół ukryty, link, który pozwala nam ukryć profil. Jest to ostatnia ze wszystkich opcji w menu rozwijanym, ale czasami pozostaje niezauważona, ponieważ jest to link, który znajduje się poza listą opcji.

Po wybraniu linku pojawi się okno, w którym będziemy musieli potwierdzić usunięcie i zawieszenie naszego konta. Aby anulować subskrypcję Meetic, musisz kliknąć link, który znajduje się w dolnej części, pośrodku.

Proces rezygnacji z subskrypcji w trzech prostych krokach

Jeśli chcesz zrezygnować z subskrypcji Meeticpo znalezieniu linku, musisz wykonać trzyetapowy proces. W drugim wybierz opcję usunięcia konta i na koniec możesz przestać otrzymywać powiadomienia i wiadomości z Meetic.

Ponadto nikt nie będzie mógł się z Tobą skontaktować i będzie tak jakbyś nigdy nie miał konta w serwisie randkowym Meetic.

Jak zrezygnować z subskrypcji Match krok po kroku

Match, kolejna usługa internetowa podobna do Meetic, ukrywa też nieco link do wypisania się z usługi. Procedura ukrycia profilu i usunięcia konta jest taka sama jak w przypadku rezygnacji z subskrypcji Meetic.

Musisz wejść na stronę Match.com z naszą nazwą użytkownika i hasłem oraz w sekcji Moje konto U góry wybierz opcję Anuluj subskrypcję/Płatności.

Następnie postępujemy zgodnie z krokami wskazanymi na stronie internetowej, a po ich zakończeniu potwierdzimy całkowite wyeliminowanie naszych danych z serwisu randkowego i kontaktów online.

Czy to Meetic czy Match, możesz usuń swoje konto i wypisz się z Meetic szybko i łatwo, wykonując wskazane przez nas kroki. Nie trać czasu na wypadek nie chcąc dalej korzystać z tych usług, ponieważ w przeciwnym razie możesz nadal otrzymywać niechciane powiadomienia, bezpieczeństwo Twojego konta jest najważniejsze, musisz nauczyć się chronić swoją prywatność w sieciach społecznościowych

Jednak Match bardzo poważnie traktuje swoją politykę prywatności, więc nie martw się o swoją prywatność.

dołącz do naszego kanału telegram