Skip to content

Jak sprawdzić, kiedy kontakt na Bumble jest aktywny? – Nie ma problemu

27 de styczeń de 2022

Od jakiegoś czasu Bumble pozycjonuje się jako jeden z najlepsze aplikacje randkowe dzisiaj. I to właśnie w tej aplikacji kobiety przejmują inicjatywę, gdy czują pociąg do potencjalnego kandydata, z którym chcą się umówić na randkę. Ale to nie tylko to, ponieważ na Bumble można również nawiązać znajomości i dowiedzieć się, które masz wspólnego z innymi użytkownikami lub nawiązać kontakty biznesowe z bardzo odpowiednimi partnerami.

Z tych wszystkich powodów użytkownicy Bumble zawsze chcą ustawić idealny profil sukcesu w aplikacji. Więc jeśli używasz go do nawiązywania znajomości, znajdowania partnera lub kontaktów zawodowych, możesz być świadomy, kto jest aktywny, aby rozpocząć rozmowę lub wysłać przyjacielskie powitanie. Podobnie ważne jest, aby wiedzieć, jak ta aplikacja obsługuje aktywnych użytkowników, zwłaszcza jeśli chcesz dowiedzieć się, czy konkretna osoba jest połączona z tą siecią.

Z jakich powodów Bumble nie udostępnia informacji o aktywności użytkowników?

Powszechnie wiadomo, że istnieją różne platformy lub sieci społecznościowe, które pozwalają swoim użytkownikom być świadomym tych, którzy korzystają z aplikacji przez cały czas. Jednak te parametry okazują się nieco inne w Bumble. Ponieważ zdarzały się irytujące zachowania, które często kończą się nękaniem.

Dlatego twórcy tej aplikacji robią wszystko, co możliwe, aby ich standardy bezpieczeństwa są najwyższe. Możesz jednak skorzystać z innych metod, aby dowiedzieć się, czy użytkownik jest aktywny, lub możesz również pobrać Tinder na swój komputer, aby znaleźć partnera i obserwować jego aktywność.

Unikaj problemów z zastraszaniem

Jak już mówiliśmy, w pewnych okolicznościach użytkownicy Bumble’a mogli:wykazywać zachowania przypominające prześladowcę. Zwłaszcza, gdy między dwojgiem ludzi powstają zbiegi okoliczności, a później jedna z nich nie czuje się gotowa do odpowiedzi. Dlatego jeśli użytkownik czuje się ignorowany i widzi, że druga osoba wydaje się aktywna, zacznie wysyłać wiadomości, aby uzyskać odpowiedzi, których szuka. Biorąc to wszystko pod uwagę, Bumble podjął decyzję o całkowitym wyeliminowaniu tej funkcji w aplikacji.

Prywatność dla użytkowników

Podobnie jak w poprzednim punkcie, niektórzy użytkownicy, którzy zdecydowali się zarejestrować na Bumble, nie muszą tłumaczyć się tym osobom, z którymi nie chcą już mieć żadnego rodzaju komunikacji. Więc twórcy nie zezwalaj na udostępnianie informacji o aktywności w celu ochrony wszystkich aspektów dotyczących prywatności.

para na ławce z parkiem w tle

Co zrobić, aby wiedzieć, czy użytkownik jest aktywny na Bumble?

Chociaż Bumble ma surowe zasady dotyczące aktywności użytkowników i prywatności, istnieją inne metody, za pomocą których możesz się odwołać wiedzieć, czy są aktywni na platformie, czy nie. Na przykład pytając ich bezpośrednio o powody, dla których nie chcą już nawiązywać z Tobą żadnego kontaktu. Pamiętaj, że czasami ważne jest, aby wyprzedzić siebie, jeśli zauważysz zachowania duchowe, które mogą wpłynąć na twój stan emocjonalny.

Jeśli ta alternatywa Cię nie przekonuje, możesz przejrzeć profil danej osoby, aby ustalić, czy jej aktywność w witrynie uległa zmianie, czy wręcz przeciwnie, pozostaje taka sama.

Możesz także użyć zrzutów ekranu profilu, które pozwalają sprawdzić, czy wszystko pozostaje takie samo przez kilka dni lub znacznie się zmienia. A w ostateczności możesz stworzyć fałszywy profil, aby sprawdzić, czy dana osoba odpowiada na wiadomości, co wskazywałoby, że jest aktywny w witrynie.

kobieta używająca bumble na swoim telefonie

Jak sprawdzić, czy Bumble pasuje do nieaktywnych kont?

Gdy zdecydujesz się zarejestrować w Bumble, powinieneś o tym wiedzieć nieaktywne konta są również częścią listy sugestii które pojawiają się na ekranie głównym. I chodzi o to, że ta aplikacja nie ignoruje użytkowników, którzy mogliby osiągnąć dobrą kompatybilność z tobą, w zależności od upodobań i wspólnych przyjaciół, których mają. Dlatego pasuje do nieaktywnych kont, ale pojawią się na dole stosu.

Ponieważ priorytetem jest tutaj pokazać ludziom, że są stale aktywni w pierwszych miejscach aplikacji.Tak więc, jeśli nie masz dostępu do czyjejś aktywności, nie martw się, ponieważ Bumble ma świetne funkcje, które pomogą Ci znaleźć idealnego kandydata w mgnieniu oka.

dołącz do naszego kanału telegram