Saltar al contenido

Jak stworzyć idealny profil Bumble, aby odnieść sukces? – Szybko i łatwo

19 de enero de 2022

Internetowe aplikacje randkowe dzisiaj stały się dość ważne wśród internautów. Coraz więcej użytkowników korzysta z tych aplikacji, aby móc wchodzić w interakcje, znaleźć romantyczne zainteresowanie lub dobrą przyjaźń.

Bumble to jedna z tych aplikacji najbardziej innowacyjny w dziedzinie znalezienia partnera lub wchodzić w interakcje, ponieważ ma tę specjalną funkcję, że tylko kobiety mogą zrobić pierwszy krok. To wtedy, gdy dwa profile się do siebie polubią.

Co powinieneś napisać w biografii Bumble, aby mieć dobry profil?

Biografia, którą inni użytkownicy widzą w naszym profilu, ma zbyt duży wpływ jako czynnik decydujący, jeśli chodzi o generowanie wystarczającego zainteresowania, aby wejść w interakcję lub uzyskać podobne. Dlatego ważne jest, aby dobrze wyrazić swoje zainteresowania słowami, ponieważ Bumble ma tylko limit 300 znaków zrobić swoją biografię.

Zanim będziemy mogli pomyśleć o tym, co zamierzamy napisać w naszej biografii, musimy jasno określić, jaki jest nasz zamiar w aplikacji, jeśli tylko chcemy przypadkowe randki lub jeśli szukamy czegoś poważnego. To, co umieścimy w biografii, w dużej mierze zależy od tych czynników.

Punkt przyciągania uwagi jest dobrze znany, posiadanie dowcipnego profilu Bumble jest obecnie najczęstszą praktyką, jeśli możesz w naturalny sposób wydać się dowcipny lub zabawny na swoim profilu masz pewność sukcesu. W przeciwnym razie nie zniechęcaj się, istnieje wiele innych sposobów, aby to osiągnąć.

Opisz osobowość i ciekawe gusta

Opisanie swoich upodobań i osobowości to osobliwe zadanie, ponieważ dla wielu jest to zbyt trudne, a dla innych zbyt naturalne. Nie bądź smutny jeśli nie wiesz, co dokładnie wpisać tutaj. Sekret sukcesu wielu profili Bumble polega na tym, że dobrze się przy tym bawisz, bardzo wymuszony profil jest zauważalny z odległości wielu kilometrów, powinieneś tego unikać i robić coś, co sprawia ci przyjemność.

Niektóre sztuczki lub porady, które możemy Ci zaoferować, to taktyka ‘Pierwszy i ostatni’ co jest obecnie bardzo popularne, ponieważ jest sposobem na przekazanie interesujących faktów o sobie w dynamiczny i innowacyjny sposób. Możesz nawet zawrzeć w tym żart. Przykładem może być:

„Mój pierwszy wyścig rowerowy odbył się, gdy miałem 10 lat, a moja ostatnia duża podróż odbyła się 2 miesiące temu do Meksyku. To tego typu dane, które oprócz mówienia o tym, co zrobiłeś, odzwierciedlają również część Twojej osobowości, w zależności od dane, które umieszczasz. To bardzo ważne nigdy nie kłam na tych danych”.

Uzyskaj „ciemny” profil polecający

Profil z „ciemnym” odniesieniem To kolejny z najbardziej udanych profili, jakie możemy znaleźć we wszelkiego rodzaju aplikacjach randkowych. Wyzwaniem tego typu profilu jest znalezienie oryginalnej frazy, której nikt inny nie użył i która oprócz bycia dowcipnym i zabawnym, opisuje Cię takim, jakim jesteś.

Możesz spróbować użyć więcej niż jednego wyrażenia, dzięki czemu będziesz miał więcej do opisania o sobie. Ważne, aby nie brzmieć zbyt agresywnie niezbyt „niepokojący”, ponieważ to tylko odstrasza tych, którzy mogą być zainteresowani Twoim profilem.

ciemne odniesienie

Jakie obrazy najlepiej dodać do swojego profilu Bumble?

Kiedy już z powodzeniem opiszemy naszą osobowość i upodobania w 300 postaciach, nadchodzi kolejny krok równie skomplikowany. Cóż, teraz nadszedł czas, aby wybrać nasze obrazy lub zdjęcia referencyjne. Pamiętaj, że obraz mówi więcej niż tysiąc słów, więc musisz wybrać bardzo dobrze.

Najważniejszy będzie pierwszy obraz, który nas umieścimy, ponieważ to on decyduje o tym, czy użytkownik, który go zobaczy, przejdzie do naszego profilu, czy nie. W związku z tym, musimy dobrze przemyśleć nasz wybór ubrania, gesty i unikaj wszelkiego rodzaju zdjęć grupowych, które mogą zmylić użytkownika, który widzi nasze zdjęcie.

Ubrania na zdjęciach

Wybór odpowiedniego ubrania, jeśli jesteś mężczyzną, będzie nieco skomplikowane zadanie, ponieważ mężczyźni zazwyczaj wybierają kolory pomiędzy szarym, białym lub czarnym, które są bezpiecznymi zakładami. Jednak wyrwanie się z tej formy może być świetnym sposobem na przyciągnięcie uwagi w pozytywny sposób.

za pomocą bardziej żywe lub wyraziste kolory w umiarkowany sposób z dobrą kombinacją może być gwarantowanym sukcesem w Bumble. Oprócz wyróżnienia się wśród większości użytkowników, będziesz mógł łatwiej przyciągnąć uwagę. Kobiety mają łatwiej ze względu na szeroki repertuar garderoby, które posiadają.

przykład odpowiedniej odzieży

Gesty obrazowe

Gesty, które pokazujesz na zdjęciu, również mówią wiele o Tobie jako osobie. Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, jakie gesty wykonać w zależności od zdjęcia, ale to dużo ważniejsze, jeśli jest to nasze główne zdjęcie.

Uśmiech mówi sam za siebie, uśmiech to najprostsza odpowiedź, ale jednocześnie najskuteczniejsza w aplikacjach randkowych. Uśmiechy i przyciąganie są ze sobą ściśle powiązane, nie jest to dla nikogo tajemnicą, jeśli możesz dobry i szczery uśmiech przyciągniesz do swojego profilu o wiele więcej osób.

zawsze dobry uśmiech

Unikaj zdjęć „grupowych”

Same zdjęcia grupowe nie stanowią problemu, możesz je jednak dołączyć do swoich zdjęć, jeśli chcesz, nie możesz ich użyć jako głównego zdjęcia. Istnieje ryzyko, że nie będzie jasne, kim ze wszystkich obecnych na zdjęciu jesteś Ty, że przeraża lub strasznie nie wzbudza zainteresowania użytkowników, którzy mogą trafić na Twój profil.

dołącz do naszego kanału telegram