Skip to content

Jak założyć konto w Roblox – samouczek krok po kroku

28 de luty de 2021

Niewiele aktualnych gier było w stanie osiągnąć tę sławę lub ją przewyższyć Roblox osiągnął, ponieważ ta gra osiągnęła w stosunkowo krótkim czasie być jedną z gry najbardziej lubiane przez wszystkich ludzi Według twórców ma już ponad 60 milionów aktywnych kont.

Na pewno jesteś tutaj, ponieważ jesteś zainteresowany tą grą wideo, na pewno zastanawiasz się, czym jest Roblox i jak można w niego grać w Roblox? Co to za gra? i nie wiesz, jak założyć konto, aby wejść do wirtualne światy które oferuje Ci Roblox. Gra wideo, w której można grać na wiele sposobów, a nawet można w nią grać na różne sposoby.

Jak łatwo założyć konto w Roblox?

Rejestracja jest bardzo prosta, z przyjemnością dowiesz się, że możesz łatwo i szybko założyć konto w Roblox, a ponadto daje to spore bezpieczeństwo, bo chociaż pozwala na posiadanie konta 8-latkom tutaj nie daje im dostępu do wszystkich treści ani nie pozwala im łączyć twoich sieci społecznościowych.

W tej grze możesz robić wiele rzeczy, w tym odkrywać i zbierać zasoby. Możesz stworzyć własnego awatara i dostosować go na swój sposób. W robloxie istnieją różne metody gry typu Battle Royale.Czy chcesz wejść i rozpocząć swoją przygodę? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić krok po kroku. Ale najpierw zalecamy dowiedzieć się, które są najlepsze gry Roblox Battle Royale

Krok 1

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest dostęp do oficjalnej platformy Roblox. Możesz to zrobić z dowolnej przeglądarki, więc nie ma znaczenia, którą zainstalowałeś na swoim komputerze, ponieważ będzie działać w ten sam sposób.

Krok 2

Drugim krokiem do wykonania jest rejestracja. Będąc w Oficjalna strona Roblox Musisz znaleźć przycisk Zarejestruj się. Możesz to uzyskać w prawym górnym rogu strony lub tuż pod przyciskiem Zaloguj. Musisz więc tylko kliknąć tę opcję.

Krok 3

Czas wprowadzić swoje dane. Będziesz mógł zobaczyć różne pola, które będą wymagały podania różnych danych osobowych, które musisz wypełnić. W ten sposób możesz stwórz swojego użytkownika w Roblox. Kiedy skończysz wypełniać pola, musisz zaakceptować warunki Roblox, a następnie kliknąć Zarejestruj się.

I to wszystko. Teraz musisz po prostu cieszyć się wspaniałymi przygodami, które przygotował dla Ciebie Roblox. Twoje konto zostanie poprawnie zarejestrowane i nie będziesz mieć żadnego problemu z wprowadzeniem go gra wideo online.

Jak możesz aktywować i zweryfikować konto w Roblox?

Jeśli chcesz zachować lepsze bezpieczeństwo i prywatność w Roblox, ważne jest, aby zweryfikować swoje konto. Aby to osiągnąć, konieczne jest dodanie pewnych danych osobowych, co w tym przypadku jest dość ważne, a w ten sposób platforma będzie mogła zweryfikować, czy jesteś prawdziwym użytkownikiem konta. A jeśli nie pobrałeś go jako pierwszy, zalecamy pobranie Roblox za darmo do najnowszej wersji Windows PC.

Ekran rejestracji roblox na oficjalnej stronie internetowej

Jeśli wykonasz tę procedurę, będziesz w stanie to zrobić zapobiec włamaniu na konto Roblox w jakiś sposób przez kogoś innego i stracić wszystkie informacje, które masz w swojej grze wideo.

Dodatkowo, jeśli zweryfikujesz swoje konto, będziesz mógł cieszyć się większym bezpieczeństwem i będziesz mógł spokojniej awansować w grze, ponieważ wiesz, że Twoje informacje są chronione.

Krok 1

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest zaloguj się i przejdź do ustawień konta z początkowego okna przechodząc do ikony w kształcie koła zębatego, która będzie znajdowała się w prawej górnej części ekranu.

Po kliknięciu pojawi się kilka opcji i musisz kliknij ten o nazwie „Konfiguracja” a gdy już tam będziesz, musisz wprowadzić swój adres e-mail w opcji „Dodaj adres e-mail” w sesji Informacje o koncie.

Krok 2

Po dodaniu adresu e-mail system poprosi Cię o podanie hasła w celu zweryfikowania Twojej tożsamości, po czym musisz nacisnąć tam, gdzie jest napisane „Dodaj adres e-mail” tak, aby e-mail weryfikacyjny Twojego konta został wysłany na podany przez Ciebie adres.

Teraz, gdy przejdziesz do swojego adresu e-mail i zweryfikujesz swoje konto, postępując zgodnie z instrukcjami, które wyświetli wiadomość, którą wyśle ​​Ci Roblox, i to wszystko, zakończysz proces weryfikacji swojego konta.

Teraz, jeśli możesz w pełni cieszyć się grami w tym wspaniałym wszechświecie Roblox, mamy nadzieję, że spodoba ci się ta gra wideo i mamy nadzieję, że nie miałeś żadnego problemu z krokami, które pokazaliśmy ci w tym artykule załóż swoje konto i zweryfikuj je.

dołącz do naszego kanału telegram