Skip to content

Jak założyć konto w ASK i jego działanie wyjaśnione w prosty sposób

29 de lipiec de 2021

ASK.fm to bardzo specyficzna sieć społecznościowa, ponieważ jej dynamika opiera się na zadawaniu pytań użytkownikom (w stylu naklejek z pytaniami na Instagramie), kto może na nie odpowiedzieć lub nie, dzięki czemu głównymi odbiorcami tej sieci społecznościowej są nastolatki którzy są zazwyczaj najbardziej ciekawi.

Można również zauważyć, że jedną z zalet tej strony jest to, że pytania możesz zadawać anonimowo lub publikować do znajomych, rodziny lub kogokolwiek, kto Cię interesuje i ma konto ASK.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ZAPYTAJ wydajność, jesteś we właściwym miejscu, ponieważ będziesz mógł wiedzieć, jak utworzyć lub usunąć swoje konto w procesie bardzo podobnym do tego w Mach. Z kolei możesz wyjaśnić swoje wątpliwości dotyczące zadawania pytań i znajdowania osób w sieci społecznościowej.

Co jest potrzebne, aby otworzyć konto w ASK?

Jeśli chcesz utworzyć konto w ASK, musisz spełnić wszystkie warunki i warunki, które ta sieć społecznościowa ustanawia dla swoich użytkowników.

mieć ukończone 13 lat

Aby otworzyć konto w tej sieci społecznościowej, jednym z warunków jest to masz co najmniej 13 lat. Wynika to z rodzaju treści, jakie posiada ASK, ponieważ większość zainteresowanych użytkowników to nastolatki.

E-mail lub sieć społecznościowa

Aby móc założyć konto w ASK musisz wpisać e-mail. Musisz wziąć pod uwagę, że wiadomości ASK mogą być filtrowane na Twój e-mail. Ale aby pominąć krok e-mail, możesz zalogować się za pomocą konta Twitter, Facebook lub Google.

Procedura zakładania konta

Jedną z jego cech charakterystycznych, jaką ma ASK, jest to, że Nie musisz zakładać konta, aby zadawać pytania. Jeśli jednak chcesz założyć konto, musisz wejść na stronę ASKfm lub pobrać aplikację, która jest dostępna w App Store lub Google Play.

Jeśli chcesz wejść ze strony, musisz wpisać „ASKfm” w wyszukiwarce swojej przeglądarki i wejść na stronę. Jeśli już pobrałeś aplikację, procedura, którą omówimy poniżej, działa w obu przypadkach.

Będąc już w sieci społecznościowej, zobaczysz przycisk logowania które powinieneś kliknąć. Następnie da ci możliwość utworzenia konta za pomocą jednej z sieci społecznościowych, które już masz lub poczty e-mail. Jeśli chcesz utworzyć użytkownika ASK z kontem z innej sieci społecznościowej, będziesz musiał nacisnąć ikony w zależności od tego, którego chcesz użyć.

Jeśli chcesz skorzystać z poczty e-mail, będziesz musiał wypełnić formularz w ASK, w którym musisz podać nazwę użytkownika, swoje imię i nazwisko, hasło, e-mail, data urodzenia i język.

Po wykonaniu tej procedury, możesz przeszukiwać swoich znajomych za pośrednictwem innych sieci społecznościowych i udostępnij swój profil, aby mogli zadawać Ci pytania.

Jak znaleźć osobę w ASK?

Aby wyszukać osoby lub znajomych na Twoim Facebooku w ASK, możesz użyć wyszukiwarki, która daje możliwość wyszukiwania ich za pośrednictwem sieci społecznościowych, aby zobaczyć, kto ma tam konto, lub wpisanie nazwiska osoby w wyszukiwarce ASKfm.

Gdzie zadawane jest pytanie innej osobie?

Zadawaj pytania na zapytaj

Możesz zadać dowolnej osobie pytania, które chcesz, a do tego należy wprowadź profil osoby, którą chcesz zapytać. W tym miejscu zobaczysz pole, w którym możesz wpisać swoje pytanie.

Oczywiście, jeśli chcesz, aby była anonimowa, musisz kliknij pole z informacją, że dana osoba nie będzie mogła wiedzieć, że to Ty ten, który cię prosi.

Czy konto ASK można usunąć na zawsze?

Jeśli co chcesz usunąć swoje konto, musisz wykonać kilka prostych kroków, aby je osiągnąć. W przeciwieństwie do innych sieci społecznościowych, proces usuwania konta w ASK jest bardzo prosty i szybki.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zalogować się i przejść do opcji konfiguracji. Następnie musisz kliknąć na możliwość dezaktywacji konta i wprowadź hasło, aby zakończyć proces.