Skip to content

Jak odzyskać stare konto Hi5 ze zdjęciami i postami, które miałeś?

11 de sierpień de 2021

Hi5 to sieć społecznościowa, która rozpoczęła działalność na początku 2003 roku, która zyskała ogromną akceptację wśród hiszpańskojęzycznej publiczności, zwłaszcza z Ameryki Łacińskiej, kiedy skończył 4 lata online, miał już ponad 70 milionów użytkowników zarejestrowany na Twojej platformie. Głównym celem tej platformy było bycie największym w tej chwili centrum gier społecznościowych.

Po kilku latach ta sieć społecznościowa została sprzedana Tagged, północnoamerykańskiej firmie, która przez wiele lat była konkurencją Hi5. Jeśli masz konto lub chcesz utworzyć profil w tej sieci społecznościowej, powinieneś wiedzieć, że ona wciąż żyje i że możesz odzyskać swoje konto, nawet jeśli nie używasz go od dłuższego czasu, w tym poście pokażemy Ci, jak to zrobić.

Jaka jest różnica między starym Hi5 a obecnym?

Największą różnicą między dwiema wersjami tej sieci społecznościowej jest to, że pierwszy koncentrował się na społeczności użytkowników korzystających z tzw. „Gry społecznościowych” gdzie ideą było przyciągnięcie większej liczby kontaktów i znajomych do przyłączenia się do sieci, aby uzyskać więcej korzyści w swoim profilu gracza, a tym samym zwiększyć popularność na platformie.

Teraz, wraz ze zmianami wprowadzonymi przez Tagged, nowi właściciele położyli większy nacisk na poznawać nowych ludzi, nawiązywać znajomości i funkcjonować jako sieć którego priorytetem jest poznawanie nowych ludzi, aby rozmawiać, nawiązywać przyjaźnie i tworzyć społeczność online zgrupowaną razem zainteresowaniami na randki.

Czy stare dane logowania nadal działają?

Z danych użytych podczas pierwszej rejestracji w Hi5 możesz używać tylko swojego e-maila, ponieważ konta, które zostały utworzone przed sprzedażą Hi5 będą musiały przejść proces ponownej aktywacji i w tym przypadku będziesz mógł używać tylko swojego adresu e-mail, będziesz musiał ponownie utworzyć hasło i ponownie skonfigurować swój profil w nowym interfejsie platformy.

Procedura reaktywacji konta zawieszonego z powodu braku aktywności

Istnieje wymóg, który musisz spełnić, aby ponownie aktywować swoje stare konto Hi5, a to znaczy, że musisz mieć dostęp do adresu e-mail powiązanego z kontem Hi5, jeśli nie masz dostępu, będziesz musiał przejść przez proces odzyskiwania swojego konta. najpierw konto e-mail. Z drugiej strony, jeśli masz dostęp do swojego konta e-mail, powinieneś udać się na adres: http://www.hi5.com/reactivate_account.html i wpisz adres e-mail, za pomocą którego zarejestrowałeś się w Hi5 i naciśnij przycisk „Wyślij”.

Za kilka minut powinieneś otrzymać wiadomość e-mail z linkiem, który musisz kliknąć, gdy to zrobisz, zostaniesz przekierowany na nową stronę Hi5, aby skonfigurować nowe hasło, zrób to zgodnie z podanymi instrukcjami i tam możesz zakończyć proces reaktywacji konta i będziesz miał dostęp do podstawowych danych swojego profilu oraz do wszystkich nowych narzędzi, które zostały włączone do platformy.

reaktywuj konto hi5

Z jakich powodów Hi5 trwale usuwa konta?

Chociaż prawdą jest, że Hi5 to sieć społecznościowa, w której można swobodnie wyrażać siebie, są pewne warunki, które musisz spełnić to zagwarantuje zdrowe i pełne szacunku środowisko w całej społeczności użytkowników, więc jeśli naruszysz którąkolwiek z tych zasad, administratorzy Hi5 mogą podjąć decyzję o trwałym usunięciu Twojego konta.

W takim przypadku ważne jest, aby o tym wiedzieć są tematy i treści, które są całkowicie zabronione Dla wszystkich użytkowników poniżej wymieniamy te najwybitniejsze.

Treści o charakterze seksualnym

W Hi5 jest całkowicie udostępnianie informacji związanych z treściami seksualnymi zabronione wszelkiego rodzaju, w tym cybernękania seksualnego, insynuacji i nazwy użytkownika, które mogą być w jakikolwiek sposób powiązane z tym tematem. Osoby, które naruszą tę zasadę, otrzymają trwałe zawieszenie swoich kont.

Narażać kogoś na ryzyko

Zabronione jest również udostępnianie wszelkiego rodzaju informacji, które zagrażają integralności jakiejkolwiek osoby, więc dane osobowe nie powinny być udostępnianetakie jak adres domowy, adres służbowy lub aktualna lokalizacja. Które można zapewnić, aby nieznajomy mógł podjąć jakieś działania wobec kogoś, kto naraża swoje życie. Dlatego ważne jest, aby zapobiegać nękaniu poprzez ochronę danych.

Promuj rasizm

W Hi5 wszystkie rodzaje rasizmu są całkowicie zabronione, nie należy dzielić się żadnym rodzajem treści promujące brak szacunku dla rasy, wiary, kultury ludzi które tworzą tę sieć. Dlatego popełnienie tego wykroczenia będzie oznaczać natychmiastowe usunięcie konta promującego te treści.

treści zabronione w hi5

Promuj zażywanie narkotyków

jest całkowicie promocja używania lub sprzedaży nielegalnych substancji ocenzurowanych, narkotyków dowolnego typu lub kategorii w ramach platformy Hi5, osoby, które pomimo tego ostrzeżenia zaczną promować ten temat, również otrzymają trwałe zawieszenie konta.