Skip to content

Jak w prosty sposób utworzyć konto Hi5 i jakie dane są wymagane?

31 de lipiec de 2021

Hi5 był kiedyś jedną z najważniejszych sieci społecznościowych w całym Internecie przed laty, ale w wyniku dużej popularności portali społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy Twitter, Hi5 został nieco zepchnięty na dalszy plan. Jednak wciąż jest wielu użytkowników, którzy nadal korzystają z sieci społecznościowej, ponieważ przekształciła się ona w rodzaj witryny randkowej lub flirtującej.

W związku z tym, jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem korzystania z tej sieci społecznościowej, pokażemy Ci, jak możesz utworzyć nowe konto i powiemy Ci, jakich Twoich danych wymaga Hi5, abyś mógł wejść do sieci społecznościowej.

Jakie dane osobowe są potrzebne Hi5 do otwarcia konta?

Musisz najpierw wejść do Hi5, za pośrednictwem jego strony internetowej lub pobierając aplikację na swój telefon komórkowy z systemem Android lub iOS. Kiedy wejdziesz, zobaczysz: sekcja do rejestracji w którym musisz podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, miasto, w którym mieszkasz, swoją płeć i hasło, tak jak ma to miejsce w przypadku innych serwisów randkowych, takich jak Okcupid. Następnie klikasz na Zarejestruj się i to by było na tyle.

Gdy po raz pierwszy wejdziesz do Hi5, otrzymasz komunikat, w którym zostaniesz poproszony o podanie kodu dostępu, a ten kod dotrze na adres e-mail, za pomocą którego utworzyłeś konto. Jeśli przejdziesz do głównego zasobnika wiadomości e-mail i nie widzisz wiadomości e-mail, zajrzyj do sekcji Spam.

Czy możesz zarejestrować się za pomocą konta z innej usługi?

Aby zarejestrować się w Hi5 masz zasadniczo 3 opcje; z Twoim e-mail; z Facebookiem i Google. Wyjaśnimy Ci pierwszą opcję w poprzedniej sekcji, ale opcja Facebook i Google zostanie Ci wyjaśniona poniżej.

Korzystanie z Facebooka

Aby zarejestrować się w Hi5 za pomocą swojego konta na Facebooku, musisz najpierw kliknąć opcję Facebook przy pierwszym wejściu do sieci społecznościowej. Sieć poprosi Cię o zalogowanie się na swoje konto na Facebooku, więc musisz podać swój adres e-mail lub numer telefonu i hasło powiązane z tą siecią społecznościową. Następnie będziesz musiał przyznać uprawnienia Hi5, aby korzystać z twoich informacji z Facebooka, a potem już utworzyłeś swoje konto Hi5.

Z kontem Google

Inną opcją, którą Hi5 zapewnia, aby utworzyć konto, jest Google, tak jak robi to Badoo. Kiedy wchodzisz do sieci społecznościowej po raz pierwszy, musisz kliknąć opcję Google, aby móc się zalogować. Kiedy to zrobisz, poproszą cię o wprowadź swój adres e-mail Gmaila wraz z hasłem.

Czy mogę użyć danych starego konta?

Romantyczna randka dzięki Hi5

Teoretycznie nie, ponieważ dane starego konta, takie jak e-mail, są przechowywane w bazie danych Hi5. Co możesz zrobić, to zaloguj się ponownie na swoje stare konto Hi5 Jeśli pamiętasz niezbędne dane, takie jak nazwa użytkownika lub adres e-mail i hasło, aby móc wejść ponownie.

Czy Twoje konto może zostać zawieszone z powodu braku aktywności?

Na Hi5 w tej chwili brak zawieszeń konta z powodu braku aktywności. Sam portal społecznościowy twierdzi, że powody, dla których Twoje konto może zostać zawieszone (tymczasowo lub na stałe), są następujące: przesyłasz zdjęcia promujące pornografię, nagość lub materiały wulgarne; Przesyłaj zdjęcia innego członka Hi5 bez jego zgody lub dlatego, że przesyłasz materiał chroniony prawami autorskimi.

Hi5 niedawno wprowadził wsparcie techniczne dla swoich użytkowników, które może służyć do wyjaśnienia wszelkich wątpliwości lub rozwiązania dowolnego problemu, który zgłaszają członkowie sieci społecznościowej. Aby wejść do tej pomocy technicznej, musisz wyraźnie być w sieci i przejść do „Wsparcie dla”, a tam znajdziesz sekcję pytań, aby wyjaśnić wszystko, czego potrzebujesz.