Skip to content

Jak założyć konto Twoo Premium za darmo | Bezpłatna nieograniczona wersja

28 de lipiec de 2021

Twoo rozprzestrzeniło się na całym świecie, docierając do ponad 200 krajów, jest wiele osób, które otwierają konto. Celem Twoo jest łatwe i przyjemne poznawanie ludzi Możesz to zrobić, przeglądając profile różnych użytkowników, ich preferencje, gusta, a jeśli widzisz, że jest bardzo podobny do tego, czego szukasz, masz możliwość rozpoczęcia rozmowy z tą osobą.

Aby zacząć korzystać z tej platformy, wystarczy założyć konto, możesz to zrobić pobierając aplikację Twoo-Meet New People, czymś, co pomoże Ci poznać ludzi, jest stworzenie dobrego profilu i możesz to zrobić, jeśli dodasz nowe zdjęcia w Twoo, aby inni zobaczyli to, co chcesz podkreślić w swojej osobowości. Ale jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać tę sieć, konto Premium jest doskonałą opcją. Przeanalizujmy, jakie są cechy konta Twoo Premium:

Jakie są najważniejsze cechy uzyskania konta Premium Twoo?

Konto Premium na Twoo Daje ci wiele korzyści w porównaniu z darmową wersją, możesz mieć dostęp do wszystkich dodatkowych opcji i sprawić, że korzystanie z Twoo będzie bardziej satysfakcjonujące, możesz skontaktować się z całą społecznością Twoo, zobaczyć kto polubił twoje publikacje i ile odwiedziło Twój profil. Będziesz miał sto razy więcej okazji, aby codziennie pojawiać się w nim „Odkryj”, co ułatwi znalezienie dopasowań do przyjaźni. Będziesz mógł codziennie pojawiać się jako pierwszy w wynikach wyszukiwania. Z kontem Premium możesz również odwiedzać różne profile, oglądać ich prywatne zdjęcia bez wykrycia, dzięki temu, że możesz zmienić swój profil na tryb niewidoczny.

W przypadku, gdy polubisz lub nie lubisz, a następnie zmienisz zdanie, nie będziesz musiał się martwić, konto Premium ma wspaniałą funkcję: możesz zmienić opcję, jeśli żałujesz, są to niektóre z jego funkcji, czy odważysz się wypróbować tę wersję?

Jak mogę otrzymać Twoo Unlimited całkowicie za darmo?

Usługi Twoo Unlimited można uzyskać, uiszczając opłatę, ale zobaczmy jak możesz uzyskać Twoo Unlimited całkowicie za darmo?. Okazuje się, że po pewnym czasie posiadania konta w Twoo otrzymujesz możliwość korzystania z korzyści Unlimited zupełnie za darmo, wystarczy uzbroić się w cierpliwość, aż zdążymy cieszyć się tym, co oferuje ta opcja.

Aby wiedzieć, że miałeś wolny tydzień, musisz spojrzeć na prawy górny pasek, który znajduje się w pobliżu twojego profilu, ty pojawi się komunikat „ Popraw swoje darmowe konto ” Wystarczy kliknąć link i cieszyć się tym tygodniem z Unlimited.

Kiedy nadejdzie ten oczekiwany moment, będziesz musiał tylko połączyć swoje konto Twoo ze swoim e-mailem i sprawdzić kontakty w sieci, aby mieć dostęp do tygodnia za darmo. Skorzystaj z Twoo Unlimited, stań się popularny w społeczności Twoo, dowiedz się, kto polubił lub odwiedził Twój profil, sprawdź inne profile.

Jest kolejny sposób na zdobycie Twoo Unlimited za darmo przez 3 dniMusisz tylko udawać, że usuniesz swoje konto, a system zaoferuje Ci opcję 3 dni za darmo, jeśli zostaniesz, chociaż brzmi to niewiele, jeśli wiesz, jak dobrze wykorzystać te 3 dni, tam jest wiele rzeczy, które możesz osiągnąć.

korzystaj z zalet konta premium Twoo

Ile dni obejmuje bezpłatna wersja próbna wersji Premium?

Wyobraź sobie przez chwilę wszystko, co możesz zrobić z wersją Premium, ile osób możesz spotkać i kto wie, czy jest wśród nich miłość, ponieważ jest wiele rzeczy, które można zrobić z tą wersją, ale prawdą jest również, że są chwile że nie mamy na kwotę, o którą proszą, aby ją uzyskać, ale nie ma z tym problemu, ponieważ możesz cieszyć się tą wersją dzięki bezpłatnej wersji próbnej.

Czy trzy dni cieszenia się wszystkimi korzyściami, jakie oferuje Ci Twoo Premium, będziesz mógł zobaczyć tak wiele rzeczy, że w wersji darmowej nie możesz, może wydawać się to głupie tylko przez trzy dni, ale po prostu spróbuj zobaczyć, że nawet zakochasz się tak bardzo, że zainwestujesz w zmianę lub możesz zostać zachęcony do odzyskania konta na Twoo, o którym zapomniałeś, więc wypróbuj te trzy dni, a zauważysz różnicę.

Wpis Jak założyć konto Twoo Premium za darmo | Bezpłatna nieograniczona wersja została po raz pierwszy opublikowana na Look How It Is Made.