Skip to content

Jak założyć konto na Twoo i używać go do poznawania nowych ludzi | Instruktaż

29 de lipiec de 2021

Jeśli jesteś zainteresowany szukaniem nowych przyjaciół lub partnera, portal społecznościowy Twoo może być tym, czego szukasz. Zostań, abyś się o niej dowiedział.

Główne cechy sieci społecznościowej Twoo

w Twoo możesz zarejestrować się za darmo oraz w łatwy i prosty sposób, aby móc rozpocząć korzystanie z sieci społecznościowej lub opłacić członkostwo Premium, aby uzyskać korzyści. Możliwe jest również, że poznasz ludzi i nawiążesz dobrą przyjaźń lub związek.

Możesz mieć dostęp do Twoo w ponad 200 krajach. Pozwala to na poznawanie ludzi z dowolnego miejsca na świecie, ponieważ na tej platformie zarejestrowanych jest ponad 18 milionów osób.

Jakie są zalety i wady posiadania konta na Twoo?

Jeśli nie jesteś zdecydowany otworzyć konto na tej platformie, powinieneś wiedzieć, że know zalety i wady oferowane przez Twoo zdecydować, czy się zarejestrować, czy nie.

Korzyść

Pierwszą zaletą jest to, że zarówno rejestracja, jak i wysyłanie wiadomości przez czat jest to usługa bezpłatna a także możesz mieć dostęp do profilu osób, które Cię interesują. Ponadto zawsze będą ludzie do czatowania, ponieważ liczba zarejestrowanych użytkowników w sieci jest wysoka.

Niedogodności

Możesz natknąć się na oszustów lub fałszywe profile, więc wygodnie jest być zawsze czujnym, aby nie udostępniać tak wielu informacji. Musisz to wiedzieć możesz otrzymywać spam lub nieodpowiednie wiadomości.

Należy również wziąć pod uwagę, że jedyną opcją interakcji z innymi użytkownikami jest czat, ponieważ członkostwo, które oferuje więcej opcji, jest nieco drogie. Istnieją jednak sposoby, aby uzyskać subskrypcję Twoo Premium na kilka dni całkowicie za darmo, więc możesz tymczasowo z niej skorzystać.

Procedura logowania do konta

randka za pomocą aplikacji twoo

Poniżej możesz poznać procedurę, dzięki czemu możesz zobaczyć, jakie to proste zaloguj się do Twoo zadowalająco.

Z serwera WWW

Musisz otworzyć stronę Twoo ze swojego komputera. Będąc na stronie musisz wejść w opcję „Połącz”. Więc musisz wprowadź swoje dane (e-mail i hasło) aby uzyskać dostęp do Twoo.

Z aplikacji mobilnej

Pobierz aplikację z Androida lub IOS. Otwórz aplikację i pojawi się opcja „Połącz”, musisz ją wprowadzić, a następnie wprowadź swoje dane (e-mail i hasło), aby móc uzyskać dostęp.

Co mogę zrobić, jeśli zapomniałem hasła dostępu do Twoo?

Możesz zmienić swoje hasło na nowe, wchodząc do sieci społecznościowej i klikając opcję „Zapomniałeś hasła?”, Musisz napisać swój adres e-mail i poprosić o nowe hasło.

Otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem, w którym możesz go wprowadzić i przywrócić. Musisz wpisać nowe hasło, zapisać zmiany, a hasło zostało już zresetowane.

Jak mogę znaleźć czyjś profil na Twoo?

Po zalogowaniu się na swoje konto Twoo, na dole początku pojawi się sekcja, która mówi „przyjaciele czekają, aż się połączysz„Abyś mógł szukać innych użytkowników platformy.

Jak mogę trwale usunąć moje konto na Twoo?

Możliwe jest trwałe usunięcie konta Twoo zarówno z komputera, jak i urządzenia mobilnego, wykonując poniższe czynności.

Z PC

Wejdź na stronę Twoo z przeglądarki i zaloguj się. Następnie należy kliknąć w swój profil, wybrać opcję konfiguracji i kliknąć „Konto”. Następnie kliknij „Wyciąg z konta” i „Usuń swoje konto”. Następnie kontynuuj procedurę, aż zobaczysz opcję trwałego usunięcia konta i to wszystko.

Z telefonu komórkowego

Proces dla usunięcie konta z telefonu komórkowego jest bardzo podobne do komputera PC. Musisz wejść do aplikacji Twoo, zalogować się i wykonać te same kroki, co w poprzedniej metodzie.

Czy mogę odzyskać moje konto na Twoo po jego usunięciu?

Kiedy usuwasz swoje konto, Twoo wyśle ​​Ci wiadomość e-mail, w której znajdziesz opcję ponownej aktywacji konta. Kliknięcie tej opcji przeniesie Cię do strony, na której należy nacisnąć „łączyć”, Wpisz e-mail, stare hasło, kliknij „Połącz” i to wszystko.

dołącz do naszego kanału telegram