Skip to content

Jak założyć konto Steam – Pobierz i zarejestruj się na Steam za darmo

18 de październik de 2021

Jeśli jakiś czas temu ci z nas, którzy są fanami gier wideo musieli poczekać na nowy? gra przyjechała Format fizyczny do sklepów naszego miasta. Dziś świat gier wideo zmienił się radykalnie, jeśli porównamy go z tym, czym był kilka lat temu.

Stopniowo stało się to coraz bardziej powszechne, a przede wszystkim więcej tanie i łatwe do kupienia gry cyfrowe w różnych dostępnych sklepach. PC to jedna z platform z największą różnorodnością sklepów, a jedną z nich jest Steam.

Prawdopodobnie jeden z najbardziej znanych, mimo że Epicki z twoim nowym sklepem Stopniowo staje się to rywalem do uwzględnienia z wieloma ciekawymi ofertami i ekskluzywnymi ofertami.

Steam ma oferty co tydzień i w wielu przypadkach są one 90%, aby dać ci mały pomysł. Posiadanie konta w tym sklepie jest niezbędne do wielu rzeczy. Ponieważ ma również darmowe gry i całkiem nieźle jak Warframe dać przykład.

Jednak wiele osób uważa, że ​​aby mieć konto na Steamie, trzeba zapłacić. Tak nie jest, ponieważ możesz załóż konto Steam szybko i za darmo. Bez konieczności płacenia ani grosza i ciesz się wszystkimi dostępnymi darmowymi grami.

Skręć wiele razy robić potrójne prezenty do gry jak między innymi słynny Dirt. Posiadanie konta Steam dla tych, którzy naprawdę lubią gry wideo, nie jest wcale złym pomysłem.

Jeśli masz konto Steam lub kiedykolwiek zdarzy ci się, że Nie mogę zalogować się na swoje konto, najlepiej jest zapisać samouczek, w jaki sposób możesz dowiedzieć się, czy Twoje konto Steam zostało zablokowane lub zbanowane, i jak możesz je odzyskać w przypadku jego utraty.

Jak łatwo i za darmo utworzyć konto Steam?

Dlatego w tym przewodniku zobaczymy wszystkie kroki, które należy wykonać, aby utworzyć konto Steam za darmo i w dość szybki sposób. Z kolei porozmawiamy o pewnych rzeczach i pewnych ograniczenia, które możesz mieć powiedział sklep dla niektórych osób.

 • Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to wejdź na jego oficjalną stronę internetową lub szukanie go w przeglądarce, takiej jak Steam.
 • Z tej samej strony możesz pobrać program, który musisz zainstalować na swoim komputerze. Jest to program uruchamiający, który działa w bardzo podobny sposób do sieci ze wszystkimi dostępne oferty i gry aby móc kupować lub pobierać za darmo.
 • Gdy znajdziesz się na głównej stronie, jeśli spojrzysz w prawy górny róg ekranu, tuż obok zielonego przycisku z napisem „Zainstaluj Steam„Mamy możliwość” Rozpocznij sesję „kliknij na nią.
 • Kieruje nas na nową stronę, na której będziemy mogli się zalogować. Ale oczywiście nie mając konta, nie będziemy w stanie tego zrobić. Po prawej stronie możemy zobaczyć „CREATE”, który w kilku słowach jest miejscem, w którym musimy się udać, aby utworzyć nasze konto Steam.
 • Kliknij przycisk, który pojawia się pod tą sekcją, który mówi „Utwórz konto”.
 • Teraz chodźmy wpisz nasz e-mail a następnie potwierdź, wprowadzając to samo ponownie. Następnie wybierzemy nasz kraj zamieszkania.
 • Jest to ważne, ponieważ w zależności od kraju Będziesz mieć pewne opcje płatności, które mogą ułatwić Ci życie, gdy będziesz chciał kupić grę.
 • Następnie wpisz znaki, które widzisz w obraz antybota i kliknij „Kontynuuj”, gdy skończysz czytać „Umowę abonencką Steam”, musisz również zaznaczyć pole, w którym potwierdzasz, że masz ukończone 13 lat.
 • Teraz musimy przejść do naszego e-maila, ponieważ musimy to zweryfikować. Gdy znajdziesz wiadomość e-mail, którą wysłał Ci Steam, zauważysz, że w wiadomości znajduje się link z napisem „Stworzyć moje konto”Kliknij, aby przejść do nowego okna.
 • W tym nowym oknie będziemy musieli wpisz naszą nazwę użytkownika a następnie hasło, którego będziemy używać. W ten sam sposób, w jaki zrobiliśmy to wcześniej z e-mailem, będziesz musiał dwukrotnie wprowadzić hasło.
 • Ważne jest, aby nacisnąć „Sprawdź dostępność„Aby upewnić się, że nazwa użytkownika jest dostępna, ponieważ musi być unikalna. Nie może być dwóch osób o tej samej nazwie użytkownika.
 • Gdy wszystko się skończy, będziesz musiał kliknąć „Zakończyć rejestrację„Aby w końcu mieć swoje konto Steam.

Za pomocą swojego konta będziesz mógł wejść do sklepu, aby pobierz za darmo do gry lub darmowe gry. Możesz także kupić dowolny rodzaj gry lub rozszerzenia do darmowych gier, które są dostępne.

Coś, co chcemy ci polecić i co z pewnością przyda się w pewnym momencie, a nawet stanie się twoją ulubioną sztuczką, to jak zdobyć klucze, aby móc grać na Steam, od bardziej praktyczny sposób i oprócz godzin zabawy i zabawy.

oficjalna ikona czarnego tła

W ten sposób możesz zainstalować Steam lub Launcher z systemu

Należy pamiętać, że przy rejestracji w sklepie ważne jest, aby mieć ukończone 13 lat. Ważne jest również, aby spełniać określone wymagania aby program działał na twoim komputerze.

Ponieważ miał Windows 7 lub nowszy. Nawet ci, którzy mają Ubuntu, mogą cieszyć się sklepem z różnymi dostępnymi grami (chociaż większość jest dostępna dla Windows).

Możliwe jest założenie konta na Steam, szybka rejestracja

Ważne jest, abyś komputer ma co najmniej 1 GB pamięci RAM oraz dwurdzeniowy procesor. Następnie za każdym razem, gdy przechodzisz do zakładki gry, możesz zobaczyć jej wymagania pod jej charakterystyką, zanim dotrzesz do opinii użytkowników.

Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to niektóre funkcje są zablokowane. Zaraz po wejściu na platformę możesz dodawać znajomych i spotykać się z innymi użytkownikami. Ale są też inne funkcje, które są dostępne dopiero po dokonaniu zakupu przekraczającego 5 USD.

Po dokonaniu zakupu co najmniej wcześniej wyjaśnionej kwoty będziesz mieć dostęp do wszystkich funkcji które sklep udostępnia swoim użytkownikom.

Jeśli jesteś fanem gier wideo, na pewno Steam to jedna z platform, które lubisz najbardziej a nawet lubisz przebywać tam przez wiele godzin, dlatego powinieneś wiedzieć, jak podłączyć i skonfigurować joystick lub kontroler z PlayStation, Xbox, ogólny na PC na Steam.