Skip to content

Jak założyć konto na Tik Tok – szybko i łatwo (przykład)

28 de luty de 2021

Dziś ci opowiem jak szybko i łatwo założyć konto na Tik Tok. Jak wiesz, ta platforma jest siecią społecznościową, która opiera się głównie na udostępnianiu teledysków.

Skupia się na nastolatkach, chociaż nie ma ograniczeń wiekowych, aby stworzyć profil, potrzebujesz tylko dobrego nastawienia i kreatywności, aby tworzyć zabawne teledyski (najlepsze w tej witrynie jest to, że w pewnym momencie Tik Tok zaczyna płacić Ci pieniądze jeśli masz sławę).

Tik Tok umożliwia przeglądanie w celu oglądania ich filmów bez konieczności rejestracji. Aby jednak polubić, nagrywać filmy, obserwować znajomych, odbierać lub wysyłać wiadomości lub innych użytkowników lub tworzyć własne, musisz utworzyć konto.

Jak szybko i łatwo stworzyć profil w Tik Tok

Jeśli chcesz szybko i łatwo założyć konto lub profil na Tik Tok, Musisz zacząć od pobrania aplikacji na swoje urządzenie mobilne. Tak samo jest kompatybilny z systemami operacyjnymi iOS i Android więc możesz go pobrać z oficjalnego Sklepu Play i Apple Store.

Aby to zrobić, po wejściu do aplikacji zaczniemy od kliknięcia Yo. Znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu. W ten sposób wejdziemy na nasz profil.

Ponieważ nie utworzyliśmy jeszcze profilu, na środku ekranu pojawi się czerwony przycisk Zarejestruj się. Kliknij tam, a przeniesie Cię do nowej karty. Możesz utworzyć swoje konto za pomocą:

  • Numer telefonu
  • E-mail
  • konto na Facebooku
  • Świergot
  • Instagram
  • konto Google

Wybierz jedną z tych alternatyw. Pamiętaj, że skoro tworzysz profil, musisz zweryfikować prawdziwość wybranej metody, dlatego zalecamy korzystanie z konta lub numeru telefonu, które są aktywne i masz do nich dostęp.

Najszybsze i najbardziej praktyczne sposoby to te, które wykorzystują synchronizację kont na Facebooku, Instagramie, Twitterze lub Google, ponieważ masz już załadowane wszystkie dane.

Następnie musisz wprowadzić swoją datę urodzenia na nowym ekranie. To jest punkt wymagany które musisz wypełnić.

Następną rzeczą będzie wpisanie swojego numeru telefonu. Tam wyślą Ci wiadomość tekstową SMS z kodem. Dlatego ważne jest, aby wprowadzany numer był aktywny, mógł odbierać wiadomości i miał do niego dostęp.

Jeśli nie masz numeru telefonu, przesuń palcem w lewo po opcji Odbierz kod w wiadomości SMS, aby zmienił się na Odbierz kod pocztą e-mail.

Jak wspomnieliśmy wcześniej pamiętaj, aby napisać taki, do którego masz dostęp. Powinieneś poszukać w swojej skrzynce odbiorczej kodu do weryfikacji konta.

Hasło i imię

Po wprowadzeniu kodu weryfikacyjnego musisz utworzyć hasło. Musi zawierać od 8 (ośmiu) do 20 (dwudziestu) znaków, po co najmniej dwa: litery, cyfry i znaki specjalne.

Po wykonaniu tych czynności musisz utworzyć nazwę użytkownika. Tik Tok nie pozwala dwóm różnym użytkownikom na posiadanie tej samej nazwy, więc być może będziesz musiał wypróbować kilka różnych alternatyw, dopóki nie znajdziesz nazwy użytkownika, która nie jest używana.

Jak edytować mój profil Tik Tok w kilku krokach

Po wykonaniu wszystkich poprzednich kroków możesz zacząć Edytuj swój profil. Zalecamy poświęcenie na to czasu. Twój profil jest jak witraż, to pierwsze wrażenie na tobie.

nagrane wideo tiktok

Dlatego zalecamy, aby Twój profil był najbliższy Twojej osobowości. Tam musisz pokazać, co chcesz, aby inni użytkownicy widzieli o Tobie. Jeśli chcesz stać się sławny lub znany w Tik Tok, ważne jest pierwsze wrażenie, możesz także zarabiać pieniądze, robiąc to, co kochasz.

Wybierz dobre zdjęcie profilowe i, jeśli to możliwe, dobrą jakość. Dodaj wszystkie preferowane dane, takie jak inne sieci społecznościowe, z których korzystasz, aby mogły tam również Cię śledzić i cokolwiek zechcesz.

Teraz, kiedy już wiesz jak założyć konto w Tik Tok Musisz tylko poświęcić się nakręceniu filmu ze zdjęciami, filmami i slajdami, aby zdobyć więcej obserwujących. Jeśli masz pytania dotyczące tego samouczka, możesz zostawić je w komentarzach, abyśmy mogli Ci pomóc.