Skip to content

Jak założyć konto na Snapchacie, jeśli nie mogę? – Łatwo i szybko (przykład)

28 de luty de 2021

Aplikacja Snapchat to jedna z najpopularniejszych na świecie aplikacji do zdjęć, wideo i wiadomości. Ma doskonałe wsparcie multimedialne i daje dużo radości podczas komunikowania się z przyjaciółmi, rodziną i wieloma innymi osobami. Jeśli chcesz być częścią milionów użytkowników, wyjaśnimy jak założyć konto na Snapchacie; a także główne cechy tej aplikacji.

Dowiedz się, jak założyć konto na Snapchacie

Aby zacząć cieszyć się całą zabawą i funkcjami Snapchata, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest pobrać aplikację. Jeśli masz urządzenie z Androidem, możesz je pobrać z oficjalnego sklepu Google Play. W przypadku urządzeń z systemem iOS możesz to zrobić w App Store. Po pobraniu aplikacji musisz utwórz konto, wykonując następujące kroki:

  1. Uruchom Snapchata i wybierz opcję „Stwórz nowe konto”.
  2. Wpisz swoje imię i nazwisko, a następnie wybierz «Zameldować się«, Później„ Akceptuj ”.
  3. Następnie musisz wprowadzić swój Data urodzenia.
  4. Utwórz plik Nazwa Użytkownika chcesz użyć. Pamiętaj, że tej nazwy nie można później zmienić, więc musisz być ostrożny przy jej wyborze.
  5. Zdefiniuj swój hasło dostęp, który jest bezpieczny i trudny do znalezienia, w celu zagwarantowania poufności. Najlepiej byłoby, gdybyś był w stanie dotrzeć do zalecanych 10 znaków.
  6. Teraz musisz wskazać swój numer telefonu i zweryfikuj to jako środek bezpieczeństwa.
  7. Jeśli nie chcesz rejestrować się za pomocą telefonu komórkowego; możesz użyć e-maila, aby wybrać opcję „Wolę zarejestrować się przez e-mail ».
  8. Gotowe, dzięki tym prostym krokom możesz teraz utworzyć konto Snapchat. Teraz zaczyna się zabawa i znajdź znajomych, twórz śmieszne filmy, udostępniaj i nie tylko.

Główne cechy Snapchata

Miliony zarejestrowanych użytkowników na Snapchacie weryfikują sukces tej aplikacji. Dzięki niemu możesz komunikować się i wyrażać siebie z przyjaciółmi oraz spędzać czas na zabawie. Abyś mógł zapoznać się z operacją, niektóre cechy.

Zacznij korzystać ze swojego konta Snapchat

Po uruchomieniu aplikacji kamera otwiera się urządzenia, więc możesz zacząć od zdjęcia lub zabawnego filmu. Możesz używać filtrów, soczewki i efektów, których możesz używać do zabawy. Jest też miejsce na Twoją wyobraźnię, ponieważ możesz dostosować filtry i dodać je do dostępnych.

Gwarantujesz maksymalną zabawę z każdym efektem, który uzyskasz w aplikacji, który możesz osiągnąć na swojej twarzy; możesz się nawet cieszyć Animacja 3d. Niezwykłe jest to, że Snapchat jest bardzo szybki, zarówno do uruchamiania, jak i używania efektów, filtrów, a następnie udostępniania.

Czat na Snapchacie

Po zalogowaniu się do Snapchata możesz komunikuj się, kiedy tylko chcesz, z przyjaciółmi i rodziną za pośrednictwem czatu. To idealna okazja do podzielenia się najzabawniejszymi i najbardziej twórczymi historiami. Możesz rozpocząć rozmowę z maksymalnie 16 znajomymi, więc baw się z nimi i rzuć im wyzwanie, korzystając z najbardziej błyskotliwych filtrów.

za pomocą filtrów aplikacji snapchat

Przyjaciele

Możesz także wyszukiwać, dodawać znajomych i osoby, aby cieszyć się ich historiami i komentarzami. Dzięki temu zawsze możesz być w kontakcie z osobami, które Cię interesują, a także spotykać się z innymi ekskluzywne historie. Dzięki Snapchat możesz poznać lokalizację znajomych i udostępniać swoją. Jeśli wolisz, możesz użyć trybu ducha, aby nie ujawniać swojej lokalizacji. Masz możliwość łączenia się ze znajomymi z dowolnego miejsca na świecie.

Możesz także dowiedzieć się więcej o swoich przyjaciołach, na przykład o polubieniach, ważnych osiągnięciach; a także rzeczy wspólne. Możesz nawet cieszyć się profil przyjaźni dla Ciebie i Twoich przyjaciół. To najlepszy sposób, aby utrzymać przyjaźń przy życiu i zawsze zachować najlepsze wspomnienia. Nie czekaj dłużej, już wiesz jak założyć konto na Snapchacie i wszystkie jego zalety, dołącz szybko i łatwo i zaczyna się zabawa.

dołącz do naszego kanału telegram