Skip to content

Jak zalogować się lub wylogować z Fortnite Nintendo Switch, PS4, PC, Android, iOS i Xbox? (Przykład)

1 de marzec de 2021

Fortnite jest obecnie najczęściej używaną grą ze względu na swój niesamowity tryb, styl, grafikę i inne funkcje. Dodatkowo daje to możliwość grania z dużej liczby urządzeń i konsol do tego celu dowiedz się, jak się zalogować i wylogować Fortnite ze wszystkich dozwolonych platform.

Jego ogromna zdolność adaptacji wywarła wpływ na użytkowników tej gry wideo, ponieważ nie jest to typowe dla masowej gry, która oferuje tę funkcję. Fortnite można uruchomić na Nintendo Switch, PS4, Xbox, Android, iOS i komputerach.

Pozwala grać na różnych platformach bez żadnych ograniczeń. Niezależnie od tego, który z nich jest używany, użytkownik musi zapoznać się z grą, aby krok po kroku nauczyć się łatwo wygrywać gry w Fortnite. Ponieważ istnieje wiele platform, wiesz, jak zalogować się lub wylogować z Fortnite na każdej z nich.

Kroki, aby zalogować się lub wylogować z Fortnite z konsol i komputera

Login, choć zależy od każdej konsoli, jest bardzo podobny. Czasami jednak przedstawiają pewne zmienne. Aby zalogować się na konsole, wystarczy uruchomić aplikację Fortnite i wprowadzić dane w polach, w których gra ich wymaga, a następnie nacisnąć „Akceptować”.

Istnieją sytuacje, w których gra zwykle kończy się niepowodzeniem z przyczyn własnych lub problemów z urządzeniem, na którym ma być odtwarzana. Jedną z najczęstszych jest „awaria”, niezbędna do posiadania wiedzy, aby łatwo i szybko rozwiązać awarię w Fortnite, unikając niedogodności, aby cieszyć się doświadczeniem.

W przypadku wylogowanie staje się bardziej złożone, ponieważ w grze nie ma bezpośredniej metody wykonania tej czynności. Aby to zrobić, musisz wejść na stronę Epic Games, a tam musisz zalogować się na konto Fortnite, na którym znajduje się konsola, na której chcesz się wylogować.

Podczas logowania należy ustawić kursor lub wybrać, w zależności od urządzenia, nazwę użytkownika konta znajdującą się w prawym górnym rogu, a następnie kliknąć opcję „Rachunek”.

Doprowadzi to do nowej strony, na której będą znajdować się ustawienia konta i inne elementy. Opcja „Znajomości”Który pokaże wszystkie urządzenia, na których zalogowałeś się za pomocą tego konta Epic Games.

Na tej stronie zobaczysz różne platformy, pojawi się „Sieć Playstation„,”Przełącznik Nintendo„,”Xbox One” i inni. Aby się wylogować, wystarczy zaznaczyć pola odpowiadające każdemu z nich i nacisnąć opcję „Odczepić”.

Rozpocznij lub zamknij sesję na komputerze

W przypadku komputera te dwa procesy przebiegają w prosty sposób. Aby się zalogować, wystarczy wejść na konto Epic Games z poziomu aplikacji komputerowej i stamtąd uruchomić Fortnite. Aby się wylogować, po prostu wyloguj się z aplikacji komputerowej Epic Games. Ponieważ to jest w pełni powiązany z kontem Fortnite.

Wcześniej społeczność graczy Fortnite opisywała pewne problemy podczas uruchamiania tej samej sesji na różnych urządzeniach. Jednak wraz z pojawieniem się nowych aktualizacji możliwe jest teraz scalanie kont Fortnite na dowolnej platformie, dzięki czemu tego rodzaju przeszkody zostały bezpiecznie ominięte.

Kroki, aby zalogować się lub wylogować z Fortnite z urządzeń z systemem Android lub iOS

Proces dla logowanie do Fortnite z urządzenia z systemem Android lub iOS jest łatwe. Aby to zrobić, musisz uruchomić wcześniej zainstalowaną aplikację do gry i wprowadzić dane konta Epic Games tam, gdzie to wskazuje.

fortnite na Androida lub iOS

Następnie musisz nacisnąć opcję „Akceptować„Aby zalogować się z konta Fortnite. W przypadku chęci zamknięcia sesji jest inaczej niż konsole i komputer. Aplikacja na urządzenia mobilne posiada możliwość realizacji tej funkcji bez konieczności wykonywania całego procesu opisanego powyżej dla konsol.

W przypadku urządzeń mobilnych musisz wybrać opcję, która jest oznaczona trzema poziomymi paskami i znajduje się w interfejsie przed rozpoczęciem gry. Spowoduje to wyświetlenie obrazu awatara, a poniżej znajdziesz opcję „Wycofać się”.

dołącz do naszego kanału telegram