Skip to content

Jak zalogować się do programu Norton Antivirus, jeśli zapomniałem hasła? – Bardzo łatwe (przykład)

28 de luty de 2021

W życiu ludzi Internet odgrywa ważną rolę. Dzieje się tak, ponieważ zmieniła się wydajność człowieka, który może przeprowadzać transakcje z domu.

Można kupić to, czego potrzebujesz (żywność, odzież, artykuły gospodarstwa domowego i bilet lotniczy) lub zapłacić zaległe rachunki. Możesz także przeglądać witryny, które pozwalają oderwać się od zmartwień i Media społecznościowe możesz poznać nowych przyjaciół.

Podczas przeglądania Internetu masz cały świat możliwości, dlatego musisz być ostrożny. Ponieważ w szerokim spektrum można znaleźć witryny, które uszkadzają komputer za pomocą wirusa.

Idealnym rozwiązaniem byłoby użycie bezpłatnego lub płatnego programu antywirusowego, który może chronić Twoje plecy i wszystkie martwe punkty na poziomie wirtualnym. Możesz również chcieć dowiedzieć się, jak zainstalować bezpłatny program antywirusowy na laptopie lub komputerze z systemem Windows.

Ale jeśli problem polega na tym, że masz plik niezawodny antywirus i bez marginesu błędu, ale zapomniałeś hasła. Przestań się martwić!

Z tego artykułu dowiesz się, jak zalogować się do programu antywirusowego, jeśli zapomniałeś hasła. Skoncentrujemy się na tym, jak wykonać tę procedurę w Norton Antivirus, więc jeśli przejdziesz przez to w tej wersji, pomoże ci to, gdy zadasz sobie pytanie: Jak zalogować się na moje konto Norton Antivirus?

Zaloguj się ze swojego komputera

Aby zalogować się z komputera, stanie się tak proste, jak się go czyta, wystarczy wykonać następujące kroki:

Krok 1

Wprowadź domyślną przeglądarkę (zaufaną), a stamtąd przejdź do oficjalnej strony Norton Antivirus.

Krok 2

Po zalogowaniu przejdź do prawego górnego rogu, gdzie będzie można znaleźć przycisk „Zaloguj sie” które musisz nacisnąć.

Krok 3

Spowoduje to przejście do strony, na której możesz utworzyć konto i zalogować się przy użyciu adresu e-mail i hasła. Po poprawnym wypełnieniu formularza kliknij „Zaloguj”, a uzyskasz dostęp do swojego konta ze swojego komputera.

Zaloguj się z urządzenia mobilnego za pośrednictwem aplikacji

Antywirus kolor żółty czarne tło

Miej program Norton Antivirus na swoim urządzeniu z systemem Android lub iOS podczas logowania, poniższe czynności nie ulegną zmianie:

Krok 1

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest pobranie oficjalnej aplikacji Norton Antivirus z wyznaczonego sklepu z aplikacjami. Android, czyli Sklep Play. iOS czyli App Store.

Krok 2

Po zakończeniu pobierania wejdź do aplikacji i zaakceptuj przedstawione przez nią warunki użytkowania i kliknij „Kontyntynuj”.

Krok 3

Powinieneś poszukać sekcji „Opcje” którego charakterystyczna ikona jest wyrażona w trzech nałożonych na siebie liniach. Kiedy je znajdziesz, kliknij je.

Krok 4

W tej sekcji wybierz opcję, która mówi „Zaloguj sie” gdzie podasz swój adres e-mail i hasło do tego konta. Następnie wybierz „Zaloguj się”, a będziesz mógł uzyskać dostęp do swojego konta.

Jak odzyskać hasło do konta Norton Antivirus?

Wiedząc już, jak się zalogować, konieczne jest zaatakowanie tylko problemu. „Mam konto Norton Antivirus, ale zapomniałem hasła, co mogę zrobić?”.

Jeśli chcesz odzyskać dostęp do swojego konta, to dobrze trafiłeś, zwróć uwagę i dowiedz się, jak to zrobić.

Krok 1

Wejdź do przeglądarki i uzyskaj dostęp do opcji „Mój Norton” z komputera lub urządzenia mobilnego.

Krok 2

Następnie przejdź do opcji „Zaloguj się”, tak jak zwykle, aby uzyskać dostęp do tego okna.

Krok 3

Przy tej okazji zamiast wypełniać formularz przejdź bezpośrednio do opcji widocznej poniżej jako „Problemy z zalogowaniem się?”. Klikając na pytanie, zostaniesz przekierowany do okna, w którym można odzyskać.

Krok 4

Na tym etapie będziesz musiał tylko podać swój adres e-mail powiązany z Twoim kontem Norton AntivirusPo wpisaniu naciśnij „Kontynuuj”.

Krok 5

Na Twój adres e-mail zostanie wysłana wiadomość e-mail, która da Ci opcję „Przywróć hasło” więc wybierz to.

Krok 6

Ta opcja przeniesie Cię do okna w witrynie Norton Antivirus z formularzem do zmiany hasła, wypełnienia go i gotowe.

Jeśli chcesz wiedzieć, który z najlepszych darmowych i płatnych programów antywirusowych dla komputerów z systemem Windows jest dostępny, przeczytaj ten artykuł.

dołącz do naszego kanału telegram