Skip to content

Jak zalogować się do Netflix po raz pierwszy? – Przewodnik krok po kroku (przykład)

28 de luty de 2021

Netflix ma miliony użytkowników na całym świecie, ponieważ jest pierwszą platformą strumieniową, która oferuje szeroką gamę seriali i filmów. Dlatego zachęcamy do pobrania i instalacji Netflixa, a jeśli niedawno założyłeś konto i nie wiesz jak się zalogować do tego samouczka, to dowiesz się jak Jak zalogować się do Netflix po raz pierwszy? Przewodnik krok po kroku.

Kroki, aby zalogować się do Netflix po raz pierwszy

Możesz korzystać z serwisu Netflix na różnych urządzeniach, takich jak komputery PC, konsole do gier, smartfony, tablety lub telewizory Smart TV. Możesz nawet zainstalować i skonfigurować Netflix na swoim odtwarzaczu Roku. Dostęp do Netflix za pośrednictwem tych urządzeń jest więc bardzo podobny. Tutaj pokażemy Ci, jak uzyskać dostęp do serwisu Netflix po raz pierwszy z komputera, smartfona lub tabletu oraz z poziomu Smart TV.

 1. Otwórz preferowaną przeglądarkę i wpisz następujący adres URL: https://www.netflix.com i naciśnij klawisz Enter, aby rozpocząć wyszukiwanie oficjalnej strony Netflix.
 2. Po wejściu na stronę główną Netflix przejdź do prawego górnego rogu i kliknij czerwony przycisk z napisem „Zaloguj sie”.
 3. Natychmiast przekieruje Cię do strony, na której możesz się zalogować; zobaczysz dwa pola w pierwszym musisz wpisać adres e-mail lub numer telefonu, który połączyłeś ze swoim kontem, a na drugim wpisz hasło dostęp. Kliknij czerwony przycisk „Zaloguj sie” aby otworzyć swoje konto.
 4. Jeśli połączyłeś swój profil na Facebooku z kontem Netflix, możesz zalogować się za pomocą tej platformy; Aby to zrobić, kliknij opcję «Zaloguj się przez Facebook». Na ekranie pojawi się wyskakujące okienko, w którym należy wprowadzić adres e-mail i hasło używane do logowania się na Facebooku i kliknąć «Zaloguj się». I gotowy!

Należy zauważyć, że możesz bezpłatnie pobierać filmy i seriale z komputera z systemem Windows 10, nie przegap okazji, aby cieszyć się tą platformą na swoim komputerze.

 1. Aby zalogować się z aplikacji Netflix, musisz Ściągnij i zainstaluj wspomniana aplikacja na urządzeniu z systemem Android lub iOS. Możesz pobrać aplikację bezpłatnie z Google Play lub App Store.
 2. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie otwórz ją.
 3. Na ekranie głównym aplikacji poszukaj opcji „Zaloguj sie” i kliknij tam.
 4. Na ekranie zobaczysz dwa pola, wprowadź w pierwszym polu e-mail że połączyłeś się ze swoim kontem, aw drugim polu plik hasło.
 5. Stuknij w „Zaloguj sie”.
 6. W prosty sposób od razu wejdziesz na swoje konto Netflix.
 1. Wejdź do menu telewizora.
 2. W tym menu wybierz aplikację Netflix; Jeśli jeszcze go nie zainstalowałeś, znajdź go i pobierz bezpłatnie z internetowego sklepu z aplikacjami telewizyjnymi.
 3. Po otwarciu aplikacji wybierz „Zaloguj sie” i naciśnij przycisk akceptacji, nad którym masz kontrolę.
 4. Na nowym ekranie musisz wpisać e-mail który połączyłeś ze swoim kontem i Kod Klucza dostęp.
 5. Na koniec naciśnij przycisk „Zaloguj sie”, od tego momentu będziesz mieć dostęp do swojego konta Netflix z telewizora.

Wskazówki dotyczące bezpiecznego logowania do konta Netflix

Możesz napotkać problemy podczas logowania się na konto Netflix, ponieważ tutaj podajemy kilka wskazówek, jak uniknąć tego problemu.

 • Nie używaj pola „Zapamiętaj mnie” podczas logowania, chociaż ta funkcja jest praktyczna, ponieważ nie musisz wpisywać adresu e-mail i hasła przy każdym wejściu na konto; Może to być niebezpieczne, jeśli korzystasz ze swojego konta z urządzenia, które nie jest Twoje, a nawet jeśli używasz swojego konta na tablecie lub smartfonie i zostanie ono utracone, Twoje konto może być używane przez osoby trzecie.
 • Jeśli korzystasz z publicznego komputera lub urządzenia, które nie jest Twoje, pamiętaj Wycofać się aby Twoje konto nie było używane przez osoby trzecie.
 • Często zmieniaj hasło i używaj złożonych haseł zawierające cyfry, znaki specjalne, duże i małe litery. Nie udostępniaj swojego hasła nieznajomym, ponieważ mogą je zmienić i zachować Twoje konto.
 • Zainstaluj program antywirusowy lub anty malware na twoich urządzeniach elektronicznych, aby zapobiec rejestrowaniu twoich danych osobowych przez złośliwe wirusy, których mogą użyć, aby uzyskać dostęp do twojego konta i przejąć nad nim kontrolę.
 • Netflix nigdy nie wyśle ​​Ci SMS-a ani e-maila z prośbą o podanie danych osobowych lub hasła.

szukam serialu w serwisie Netflix

Serwis Netflix jest dostępny na wiele platform Z tego powodu odniosła duży sukces na całym świecie, jeśli jesteś już częścią tej platformy, nie wahaj się zobaczyć wszystkich filmów i seriali, które oferuje Netflix.

dołącz do naszego kanału telegram