Skip to content

Jak zaktualizować Instagram na moim Androidzie lub iPhonie – Kompletny samouczek

24 de listopad de 2021

Dziś, w dobie technologicznej, bardzo ważne jest, aby nasze telefony były jak najbardziej aktualne, ponieważ pomaga nam to wydajność systemu a aplikacje są znacznie lepsze i że możemy je wykorzystać w najlepszy sposób. Jednym z takich przypadków jest aplikacja Instagram.

Ale czasami nasz telefon nie pobiera tych aktualizacji automatycznie, więc staje się to problemem. Teraz pokażemy Ci, jak możesz zaktualizować swoje aplikacje, konkretnie na Instagramie, i powody, dla których te aktualizacje nie są dodawane.

Dlaczego moja aplikacja Instagram nie zaktualizowała się automatycznie?

Zawsze pojawia się pewien problem, kiedy chcemy zaktualizuj dowolną aplikację które zainstalowaliśmy na naszym telefonie, niezależnie od tego, czy ma system iOS czy Android. Trzeba więc wiedzieć, jakie są te problemy, aby jak najszybciej go rozwiązać.

Innym bardzo częstym problemem jest to, że aktualizacja Instagrama, którą chcesz zainstalować na swoim telefonie, nie jest kompatybilna z systemem, ponieważ prawdopodobnie jest bardzo przestarzała i w ten sposób możesz korzystać z najnowszej wersji aplikacji.

Jak wygląda procedura aktualizacji aplikacji Instagram na moim telefonie?

Pokazaliśmy już najbardziej prawdopodobny powód problem z telefonem i dlaczego nie przeprowadził odpowiednich automatycznych aktualizacji, więc aby zrobić to ręcznie, musisz to zrobić w ten sposób.

Urządzenia z Androidem

Jeśli masz problemy z aktualizacją Instagrama z Androida, musisz przejść do Sklepu Play na zdjęciu profilowym Twojego e-maila, który był obok paska pisania aplikacji. Teraz w tym nowym oknie na górze będą dwie opcje, użyjesz tej, która mówi „Zarządzaj”.

Tutaj będziesz mieć kilka opcji, wśród których jest „Aktualizacja”, tam będziesz musiał znajdź aplikację Instagram pomiędzy listą twoich aplikacji a po prawej stronie nazwy pojawi się opcja aktualizacji, po jej naciśnięciu aktualizacja zacznie się sama pobierać i instalować.

Na iPhonie

Proces aktualizacji aplikacji Instagram na iPhonie jest bardzo prosty, wystarczy otworzyć App Store i wejść na swój profil. Po prawej stronie ekranu będziesz poszukaj sekcji aktualizacji i pojawią się aplikacje, które tego wymagają. Następnie możesz kliknąć „Aktualizuj wszystko”, jeśli chcesz, aby każda z aplikacji była w swojej najnowocześniejszej wersji. A jeśli nie, możesz przejść tylko do Instagrama i kliknąć ikonę aktualizacji, aby zaktualizować swoją wersję.

Z Windows Phone

logo Windows 10

Jeśli zamierzasz przystąpić do aktualizacji aplikacji Instagram z telefonu z systemem Windows Phone, musisz wykonać tę procedurę. Przejdź do Sklepu Windows i w wyszukiwarce napiszesz słowo Instagram. Gdy pojawi się logo aplikacji, naciśnij je, a będziesz musiał kliknąć opcję „Aktualizuj”. Następnie proces zakończy się samoczynnie, a po zakończeniu pobierania zaleca się ponowne uruchomienie urządzenia, aby aktualizacje zostały dodane do systemu.

Co mogę zrobić, jeśli mój telefon komórkowy nie pozwala na aktualizację?

Jeśli jesteś próbuję zaktualizować twoją aplikację Instagram i nie jest to zrobione, musisz przejść do tych dwóch rzeczy, aby uzyskać aktualizację.

Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację

Jeśli aktualizacja, którą chcesz wprowadzić na swoim Instagramie, nie jest dozwolona, ​​może to oznaczać problem z aplikacją, więc będziesz musiał odinstalować ją z telefonu. Zrobisz to z menu aplikacji swojego telefonu, naciśniesz i przytrzymasz aplikację Instagram, aż będzie mogła się w dowolnym miejscu przesunąć i przesuniesz go do góry z ekranu. Pojawi się opcja z napisem odinstalować i tam ją przeniesiesz.

logo kosza na śmieci

Następnie pojawi się reklama z pytaniem, czy chcesz odinstalować tę aplikację, którą zaakceptujesz. Następnie musisz tylko poczekać, aż ten proces się zakończy. Teraz przejdź do Play Store lub App Store, jeśli masz telefon iPhone i w wyszukiwarce wpiszesz słowo Instagram i zaczniesz go ponownie pobierać. Tak więc wersja zainstalowana na Twoim telefonie będzie najbardziej aktualną dostępną w sklepie.

Sprawdź dostępną przestrzeń

Głównym powodem tego problemu jest to, że nasz telefon nie ma wystarczającej ilości miejsca do przechowywania w celu zainstalowania tej aplikacji a przynajmniej jego aktualizacja. Musisz więc poświęcić chwilę, aby usunąć niektóre rzeczy z pamięci, takie jak filmy, zdjęcia lub utwory, a następnie ponownie spróbować zaktualizować aplikację.

dołącz do naszego kanału telegram