Skip to content

Jak zainstalować, aktywować i słuchać radia na dowolnym telefonie Samsung Galaxy (S6, S7, S8, S9, S10) bez internetu

7 de grudzień de 2021

Nie znamy konkretnego powodu tej kontrowersyjnej decyzji, ale przez długi czas wielu głównych producentów smartfonów wydawało się dochodzić do wniosku, że aplikacja radiowa nie jest tak naprawdę potrzebna w naszych telefonach. Prawda jest taka kiedy Samsung Galaxy S7 Został zaprezentowany w ostatnim miesiącu lutego, w towarzystwie starszego brata z zakrzywionym ekranem, Galaxy S7 Edge, ponownie stwierdziliśmy, że aplikacja radiowa nie była obecna na tym urządzeniu.

Nie tylko to, ale Samsung rzeczywiście był jednym z flagowców iW związku z eliminacją aplikacji radiowej dla telefonów z systemem Android, poza tym co roku zarówno użytkownicy, jak i specjaliści mają tendencję do krytykowania tej decyzji, że nie do końca rozumiemy, na co odpowiada. W każdym przypadku musimy zwrócić uwagę w tym sensie, że zawsze istnieją sztuczki, które pozwolą nam uzyskać dostęp do aplikacji radiowej, nawet jeśli nie jest ona domyślnie zainstalowana, a ponieważ jest wielu, którzy nas pytają, postaramy się pomóż im.

Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że w każdym przypadku praktycznie wszystkie aplikacje radiowe czy oni pracują w taki sposób, aby mieć dostęp do interesujących nas stacji, musimy mieć podłączone słuchawki, ponieważ to one przechwytują sygnały z częstotliwości FM. Poza tym nie mamy już żadnych ograniczeń, które należy wziąć pod uwagę, więc jeśli chcesz słuchać radia na telefonie komórkowym Samsung, wystarczy, że przeczytasz o tym, aby dowiedzieć się więcej.

Instalowanie radia w telefonach Samsung

W tym momencie prawda jest taka, że ​​nie obchodzi nas zbytnio, dlaczego Samsung podjął złą decyzję o usunięciu aplikacji z radio swoich telefonów komórkowychi jest to, że chociaż niektórzy twierdzą, że robią to po to, abyśmy kupowali aplikacje płatnicze, takie jak Spotify, uważamy, że pytanie nie pochodzi z tej strony. Podobnie, zawsze możemy cieszyć się różnymi darmowymi aplikacjami do radia mobilnego Samsung, a w tym artykule pokażemy kilka alternatyw, które obowiązują od dłuższego czasu.

Powinieneś wiedzieć, że to, czego uczymy, ma pełne zastosowanie do większości terminali Samsung, o ile działa w słynie z serii Galaxy S, a także w Galaxy Note, ale nie powinniśmy tego wykluczać również w przypadku Galaxy Grand Prime i innych starych. Z tego powodu i pamiętając ponownie, że zawsze będziesz musiał mieć słuchawki, które pozwolą na przechwytywanie sygnałów, teraz pokażemy Ci kilka dobrych aplikacji radiowych dla telefonów Samsung.

Cóż, jeśli chcesz zainstalować aplikację radiową dla Samsunga Galaxy S i możesz z niej korzystać nawet bez internetu, musisz wiedzieć, że ponieważ oficjalna nie jest dostępna, musimy postawić na niektórych zewnętrznych programistów. Na przykład Spirit FM jest jednym z najlepszych, jakie możemy teraz znaleźć to samo na rynku. Jest to jedno z najlepszych stacji radiowych do słuchania FM, ponieważ ma ogromną liczbę stacji radiowych z całego świata, więc jesteśmy pewni, że znajdziesz taką, która zapewni Ci rozrywkę.

Potem mamy innych, takich jak Odtwarzacz FM lub radio FM, które również są naprawdę dobrą alternatywą w tym segmencie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że można je pobrać za darmo, chociaż jeśli zajrzysz do sklepu Google Play z terminalami z Androidem, znajdziesz to samo równie atrakcyjne. Rzeczywiście, istnieje wiele alternatywnych aplikacji radiowych dla naszych telefonów Samsung, więc nie wahaj się ani przez chwilę, aby pobrać na swoje urządzenie tę, która najbardziej Ci się podoba, chociaż poniżej zamieszczamy linki do tych, które najbardziej nam się podobają.

Jakiej aplikacji radiowej używasz na swoim Samsung Galaxy S? Pobierz radio FM – bezpłatne stacje / odtwarzacz FM / Spirit FM.

Jak słuchać radia FM w Galaxy S7?

Może to zabrzmieć niewiarygodnie, ale nawet gdy urządzenia mobilne stały się coraz mądrzejsze, zrezygnowały z niektórych funkcji, które miały na początku, a których niezliczeni użytkownicy wciąż tęsknią. To jest dokładnie to, co się dzieje, gdy myślimy o funkcji tak prostej jak To był ten z radia FM, a dzisiaj chcemy Cię nauczyć, jak go używać w jednym z modnych high-endów.

Prawda jest taka, że ​​kiedy Samsung oficjalnie ogłosił pojawienie się na rynku Galaxy S7 jako kontynuacji jednej ze swoich najsłynniejszych rodzin wszech czasów, zaczęły krążyć informacje, że nie ma radia FM. Rzeczywiście, musimy powiedzieć, że teraz, gdy trochę to zbadaliśmy i po ostatnich komunikatach z firmy, rzeczywiście Galaxy S7 ma radio FM.

W jednej z najnowszych aktualizacji oprogramowania nowego flagowca firmy Samsung zdecydował się aktywować układ radia FM w Galaxy S7, aby uniknąć wielu krytyki ze strony użytkowników. Jednak z jedynych Galaxy S7, które mamy pełną pewność, że radio FM działa, są te, które są od operatora T-Mobile i posiadają Procesor Snapdragon 820.

Jak słuchać radia FM na moim Galaxy S7?

W tym momencie jesteśmy pewni, że nadal będziesz chciał słuchać radia FM na swoim urządzeniu Samsung Galaxy S7 i musimy przede wszystkim podkreślić, że nie będziesz potrzebować rootowania ani niczego trudnego dla laików. W rzeczywistości system powinien już działać u Ciebie, bo jak powiedzieliśmy, wyszedł z ręki ostatnich oficjalna aktualizacja firmy Samsung wraz z poprawkami bezpieczeństwa, które pojawiły się w maju.

Wiemy, że to oczywiście ważna nowość, bo jak mówiliśmy od tamtych czasów, kiedy na rynku królował koreański Galaxy S4, nie widzieliśmy ponownie radia FM w świetności. Teraz, dzięki obrazom takim jak te, które towarzyszą temu artykułowi, doskonale wiemy, że ulubionego radia FM można słuchać bezpośrednio z Galaxy S7, bez zbędnych ceregieli.

Ogólnie rzecz biorąc, możemy powiedzieć, że w tym momencie radio FM dotarło do podstawowego Galaxy S7, a także Galaxy S7 Edge, więc nie ma znaczenia, który z dwóch modeli jest tym, który posiadasz, ponieważ samouczek działa dla obu. Poza tym wiemy, że jest to powód, który dla niektórych może nie być decydujący przy zakupie urządzenia, ale to inni dokładnie rozważą.

Jak słuchać radia w Samsung Galaxy S6

Wraz z pojawieniem się systemów odtwarzania muzyki strumieniowej, takich jak Spotify i wzrost podcastu, obecność radia na urządzeniach mobilnych nie jest już uważana za niezbędną. Wiele telefonów komórkowych najnowszej generacji zawiera antenę, ale nie ma domyślnej aplikacji do słuchania radia. Więc dzisiaj zobaczymy jak słuchać radia na Samsung Galaxy S6.

Wszystkie telefony komórkowe serii S mają antenę, dzięki której możemy przechwytywać audycje radiowe, potrzebujemy aplikacji radia FM.

Radio Tunel

Jest to jedna z najlepszych aplikacji do słuchania radia FM na Galaxy S6. Dzięki niemu możesz uzyskać dostęp do dużej liczby stacje radiowe również na arenie międzynarodowej i ciesz się najlepszym wyborem muzyki i gorących audycji radiowych.

Jedną z jego dodatkowych zalet jest to, że umożliwia przeglądanie listy najpopularniejszych podcastów i pozwala nam słuchaj radia na żądanie.

aplikacja radiowa bez mobilnego internetu

Radio internetowe

Dzięki tej prostej aplikacji mamy dostęp do całego świata muzyki i programów radiowych. Jest szczególnie odpowiedni dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje wiedza muzyczna, ponieważ dzięki niemu możesz cieszyć się wieloma stacjami, poza najpopularniejszymi. Zapewnia wysokiej jakości dźwięk dzięki połączeniu internetowemu o niskiej prędkości.

Radio Jango

Jango zostało zaprojektowane z myślą o naszych gustach. Wystarczy wpisać imię jednego z naszych ulubionych artystów, a aplikacja pokaże nam sporą liczbę stacje radiowe które można dostosować do naszych upodobań. Naciskając raz dziennie reklamę, możesz cieszyć się nieograniczoną muzyką dzięki tej aplikacji.

słuchaj radia w aplikacji jango

Radio FM

Ta aplikacja umożliwia dostęp do ponad 10 000 kanałów radiowych pogrupowanych według kraju. Oferuje również szeroką gamę gatunków, od muzyki po talk show, wiadomości lub koncerty.

Zszywarka SmartRadio

Jeśli szukasz sposobu na słuchanie radia na Samsungu Galaxy S6, ta aplikacja może być jednym z najlepszych rozwiązań. To pozwala stwórz własny kanał radiowy według własnych upodobań z zawartością różnych programów radiowych, dodając wszystkie ulubione utwory do swojej listy odtwarzania.

8-ścieżkowe radio z listą odtwarzania

Więcej niż radio to system strumieniowego przesyłania muzyki. Możesz słuchać list odtwarzania uporządkowanych według gatunków i trendów, a także tworzyć własne listy odtwarzania i udostępniać je innym użytkownikom.

Pobierz 8 utworów z listy odtwarzania radia

Wszystkie polecane przez nas aplikacje dają dobre rezultaty w Samsung Galaxy S6 można je również bezpłatnie pobrać ze strony Sklep Google Play.

Jeśli chcesz cieszyć się ulubionymi audycjami radiowymi, teraz możesz to zrobić bardzo łatwo dzięki tym polecanym przez nas aplikacjom.