Skip to content

Jak zacząć grać w Axie Infinity – Przewodnik po rolnictwie dla początkujących

26 de sierpień de 2021

Obecnie istnieje szeroka gama gier online, które są płatne, a Axie Infinity jest jedną z tych wirtualnych gier, aby zacząć, musisz mieć trzy Axie, to prawda, że ​​początkowy koszt jest duży, jednak istnieje opcja, która może pomóc, jakie są stypendia w Axie Infinity. Te stworzenia Możesz podbijać, kupować i wymieniać w ramach społeczności graczy Axie, dzięki czemu otrzymujesz fragmenty kryptowalut.

Czy naprawdę zarabiasz pieniądze grając w Axie Infinity?

Już w grze możesz zdobyć inne Osi, wyślą Ci misje i możesz otrzymać nagrody w postaci Tokenów, wygrasz kryptowaluty gry o własnej wartości, te monety to AXS i SLP. Axie Nieskończoność nagradza graczy za spędzanie czasu na platformie, pomagając w coraz większym rozwoju ekosystemu gry.

Jeśli gracz codziennie uczestniczy w co najmniej 5 mechanizmach gry, wykonując misje lub bitwy, może zdobyć około 100 do 150 SLP dziennie. Ekwiwalent w dolarach będzie zależeć od ceny waluty na rynku.

Jaką mechanikę gry powinienem stosować jako strategię?

Axie Infinity jest bardzo podobna do grania w Pokémon, ma kilka mechanik, takich jak: Przygoda, granie przeciwko innemu graczowi i misje. Zamierzamy przeanalizować, z czego składa się każdy z nich, abyś mógł zdecydować, który z nich jest dla Ciebie najlepszy jako strategia uzyskania większych zysków.

Przygoda

Tryb przygodowy składa się z 36 poziomów, na tych poziomach będziesz musiał zmierzyć się z różnymi potworami za pomocą kart, których musisz wiedzieć, którego użyć na każdym poziomie. Będziesz miał czas energii, dobrze nim zarządzasz. Za każde zwycięstwo otrzymasz nagrodę SLP, są poziomy, na których otrzymujesz dodatkowy SLP.

W tej mechanice znajdziesz dobrze zaprojektowane poziomy, a potwory są różne, mają unikalne projekty i umiejętności. Na początku tego trybu nagrody są niskie, ale wzrastają wraz ze zdobywaniem kolejnych poziomów. Powinieneś starać się jak najszybciej przejść poziom, ponieważ powtarzanie go wielokrotnie spowoduje, że nagroda spadnie, że uzyskasz tylko minimalne SLP. W tej mechanice zdobędziesz doświadczenie.

Gracz kontra gracz (PVP)

Bitwy na arenie to walki między graczami. W tej części gry możesz zdobyć wiele nagród, oczywiście ich wysokość będzie zależeć od masz poziom rankinguIm wyższy poziom, tym więcej SLP dostajesz, ale jak to się stało ze wszystkimi graczami, musisz od czegoś zacząć, potem idziesz w górę i zdobywasz doświadczenie, co równa się większym zyskom.

Do bitew na arenie musisz mieć dobra drużyna i dobre karty lub ruchy. Pomoże ci to wygrywać bitwy, a tym samym awansować na wyższy poziom, a także pozwoli ci otrzymać nagrody na szczycie Axie. Składa się z trzech rund, więc uzbrój się w zrównoważoną drużynę, z dobrymi kartami dla każdego Axie i dobrymi strategiami.

Codzienna misja

Każdego dnia możesz wykonywać misje w Axie Infinity i zdobyć 25 SLP, zgodnie z nową aktualizacją, jeśli skończysz to, o co cię proszą. To byłaby dobra strategia, ponieważ możesz mieć swoje SLP codziennie, jeśli spełniasz warunki.

Weź udział w bitwach na arenie, wykonuj codzienne misje w Axie Infinity i zarabiaj pieniądze

Gdzie mogę się zarejestrować, aby grać w Axie Infinity?

Jeśli po przeanalizowaniu tego wszystkiego jesteś przekonany, że chcesz zacząć grać i jednocześnie zarabiać pieniądze, najpierw zarejestruj się, aby grać w Axie Infinity. Musisz przejść na ich oficjalną stronę Axie Infinity, na której klikniesz Zagraj terazi postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.

Ile SLP mogę zarobić dziennie w oparciu o moje Axies?

Energia jest niezbędna do gry na arenie i w trybie przygodowym, a zatem uzyskanie SLP, ilość energii i szybkość ładowania zależy od posiadanych osi. Im większa liczba osi, tym krótszy czas oczekiwania na doładowanie energii.

Tak więc ilość Axie będzie miała wpływ na ilość gier na arenie i twoje dzienne zarobki SLP, chociaż kwota, którą otrzymujesz, jest losowa, Możesz kupić od 350 do 440 SLP, jeśli masz około 20 osi i wygrywasz 50% bitew.

Jak wyhodować 100 SLP w kilka minut?

Wykorzystaj energię w meczach na arenie, graj w trybie przygodowym, aż osiągniesz dzienny limit i wykonuj codzienne misje. Jeśli masz ograniczony czas tego dnia, postaraj się zdobyć codzienne misje. Skorzystaj z trybu przygodowego, aby uzyskać energię.

dołącz do naszego kanału telegram