Skip to content

Jak zablokować numer telefonu, kontakty lub połączenia w Galaxy J7, J7 Prime lub J7 Neo

5 de grudzień de 2022

Niewątpliwie Samsung Galaxy J7 niezależnie od modelu, czy to 2016 czy 2017 każdy ma różne cechy Bez wątpienia J7 to jeden z najsłynniejszych smartfonów ostatnich czasów, biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z jednym z najlepiej sprzedających się urządzeń koreańskiej firmy.

Zablokuj numer telefonu Samsung Galaxy J7 Prime i J7 Neo

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć w tym względzie, jest to, że w tej chwili pokażemy ci, jak to zrobić zablokować połączenie na Samsungu Galaxy J7 w zaledwie 5 krokach.

Dzieje się tak, że niezależnie od tego, czy masz jednego z gigantów firmy Samsung, Galaxy J7, czy jakiekolwiek inne urządzenie mobilne, może ci się to przydarzyć że ktoś do ciebie dzwonia tak naprawdę nie chcesz odbierać połączeń od tej osoby.

Właśnie z tego powodu spróbujemy Cię tego nauczyć jak blokować połączenia w telefonie Samsung Galaxy J7 w najprostszy i najszybszy sposób, jaki istnieje w tych czasach.

Jeśli twoją rzeczą jest Galaxy J7 i nie wiesz, co jest lepsze, jeśli J7 Prime lub J7 Neo, w rzeczywistości jest kilka różne cechy tych dwóch modeliwiedząc, jakie są zalety i wady każdego z nich, najlepiej jest wiedzieć, który z dwóch modeli ostatecznie zdecydować.

W ten sposób możesz blokować połączenia przychodzące na Galaxy J7

Jak powiedzieliśmy, każdemu z nas zdarza się, że w pewnych momentach jesteśmy zirytowani, ponieważ odbieramy połączenia od różnych użytkowników, którzy tak naprawdę nie chcemy otrzymywać, i dlatego warto wiedzieć, jak zablokować te połączenia.

W tym konkretnym przypadku chcemy Ci pokazać, jak blokować połączenia przychodzące na Galaxy J7, zwłaszcza biorąc to pod uwagę to nic skomplikowanego.

Ponieważ w takich przypadkach mamy dwie możliwości, pierwsza odcina każde z połączeń przychodzących, a druga bezpośrednio zablokować użytkownika, który do nas dzwonichcemy pokazać, jak działa ten drugi.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć w tym względzie, jest to, że możesz pozbądź się telefonów firmowych i tym podobne, które często doprowadzają nas do szału.

Najlepsze jest to, że na szczęście istnieje specyficzna metoda, która jest funkcjonalna dla wszystkich urządzeń mobilnych ludzi Samsunga i oczywiście uwzględnia również to, co ma to związek z Galaxy J7.

Dzięki następującemu krokowi, którego nauczymy Cię krok po kroku, będziesz miał taką możliwość odrzucić automatycznie wszystkie połączenia przychodzące na smartfon z Androidem.

Jeśli więc masz Samsunga Galaxy J7 i chcesz mieć pewność, że ten irytujący numer już do Ciebie nie zadzwoni, wystarczy, że wejdziesz na Ustawienia, Połączenia, Odrzucanie połączeń. Po uzyskaniu dostępu do tego menu przekonasz się, że istnieje tryb o nazwie Automatyczne odrzucanie.

Musisz to wybrać, a następnie w znaku X będziesz mógł dodać wszystkie numery, które chcesz zablokować. W ten sposób zawsze będziesz mieć ekran, który zawiera absolutnie wszystko numery, które zablokowałeświęc nie jest to drobny szczegół w tego typu bardzo szczególnych sytuacjach.

Jeśli dodasz numer do tej listy, pamiętaj, że nie będzie mógł się z Tobą skontaktować, chyba że usuniesz go z tej listy. I system działa absolutnie wszystkie liczby czego chcesz

nowoczesny design pod różnymi kątami

Możesz więc zablokować połączenie na telefonie Samsung Galaxy J7 Prime

  • Jeśli chcesz zablokować połączenia przychodząceo określonym numerze ze swoim Galaxy, możesz utworzyć listę automatycznego odrzucania.
  • Aby wykonać tę procedurę, należy postępować zgodnie z postępując zgodnie z instrukcjami:
  • dzwoni >
  • Odrzuć połączenie >
  • Dodaj żądany numer telefonu zablokuj i stuknij Zapisz.

Jeśli chcesz mieć możliwość zablokowania numeru telefonu na dowolnym telefonie komórkowym z Androidem lub iPhone’em, w ten sposób będziesz mógł uniknąć wiadomości i połączeń z tego numeru, który tak bardzo Ci przeszkadza i o którym nie chcesz nic wiedzieć, więc po prostu musisz wykonaj kilka bardzo prostych kroków.

Czy byłeś w stanie zablokować połączenie na Galaxy J7? Jeśli masz inne pytanie, które chciałbyś, abyśmy rozwiązali za pomocą samouczka, możesz to zrobić zostaw to w komentarzach a my z przyjemnością na nie odpowiemy.

dołącz do naszego kanału telegram