Skip to content

Jak zablokować lub odblokować kontakt, grupę lub kanał telegramu z telefonu komórkowego

10 de kwiecień de 2021

Telegram to jedna z aplikacji obsługujących komunikatory internetowe najważniejsze dzisiajjego sława wywarła bardzo istotny wpływ na rynek do tego stopnia, że ​​jest w stanie konkurować z wielkimi rywalami w tej dziedzinie, takimi jak WhatsApp i Facebook Messenger, można powiedzieć, że nawet Telegram ma lepsze cechy, cechy i specyfikacje niż im.

To niezwykłe, że jego sukces odbiło się szerokim echem na całym świecie ale aby kontynuować ten konkretny problem, musimy pamiętać, jak to się wszystko zaczęło, ponieważ Telegram w ciągu zaledwie kilku lat zdobył prawie połowę użytkowników niż inne duże aplikacje i komunikatory internetowe, a nawet zdołał przewyższyć wielu, którzy bardzo dobrze się bawią na rynek.

Wszystko zaczęło się w połowie 2013 roku, gdy para programistów uruchomiła niesamowitą i innowacyjną platformę do obsługi wiadomości błyskawicznych, całkowicie bezpłatną w sklepach z systemami operacyjnymi, takimi jak Android i iOS. Dlatego odpowiednia aplikacja została zaprezentowana w sklepach Play Store i App Store. Następnie w sklepach alternatywnych lub innych firm.

Z upływem kilku lat Telegram wykazał wspaniały rozkwit i wzrost, który przestraszył najbliższych konkurentów. Po chwili Telegram ogłosił swoją oficjalną premierę na inne platformy i systemy operacyjne, takie jak Linux, MAC OS, Windows, przeglądarki internetowe i wiele innych, demonstrując szeroka dostępność tego programu.

Oszacowano, że do 2018 r. Ta potężna aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych była liczona jako ponad 200 milionów aktywnych użytkowników w różnych częściach świata. W ten sposób potwierdzamy wielką ewolucję Telegrama na przestrzeni tych lat i więcej niż tylko demonstrując ogromny potencjał, jaki ta niesamowita platforma do obsługi wiadomości błyskawicznych ma na rynku.

Obecnie imponująca marka Telegram ogłosiła w tym roku 2021 kilka miesięcy temu, że aplikacja osiągnęła 500 milionów zarejestrowanych i aktywnych użytkowników na odpowiedniej platformie. Biorąc pod uwagę te niewiarygodne liczby, sława tej aplikacji nie przestała rosnąć i nie kosztuje to mniej, biorąc pod uwagę wszystko, co może nam zaoferować wśród swoich różnych opcji.

Następnie podamy małą recenzję wszystkich narzędzi, opcji, usług i narzędzi, które Telegram dostarcza nam jako zarejestrowanym użytkownikom. Zostań więc z nami i poznaj wszystkie dane, informacje i szczegóły związane z tą potężną aplikacją obsługującą komunikatory internetowe i nie tylko.

Co może nam zaoferować Telegram?

Jak powiedzieliśmy wcześniej, Telegram jest uważany przez miliony ludzi jako największy przeciwnik WhatsApp I nawet dla niektórych Telegramów oferuje swoim użytkownikom lepsze opcje niż te oferowane przez jego rywali. Ale wszystko to ma swoje powody, którymi są narzędzia, usługi i narzędzia, które ma ta aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych.

  • Kanały z wszelkiego rodzaju treściami. Z Telegrama możesz odbierać czaty lub kanały z dowolnym rodzajem informacji. Znajdź ten, który najlepiej odpowiada Twoim gustom i dołącz do grup.
  • Całkowicie przydatne narzędzia. Telegram zawiera sporo całkiem interesujących usług, przez co okazuje się być wielofunkcyjną aplikacją. W tej aplikacji możemy pobierać filmy, seriale i wideo, aby konwertować pliki z Youtube na Mp3.
  • Większa swoboda dostosowywania. Interfejs Telegrama jest bardzo intuicyjny, do tego stopnia, że ​​możesz go zmodyfikować według własnych upodobań za pomocą opcji.

ikona telegramu

Jak możemy zablokować lub odblokować kontakt, grupę lub kanał Telegramu z telefonu komórkowego?

Podobnie jak inne aplikacje do obsługi wiadomości błyskawicznych, Telegram ma opcję blokowania i odblokowywania kontakty na wypadek, gdyby ktoś Ci przeszkadzał lub pisze do Ciebie nieznana osoba. Będziemy musieli tylko wejść do aplikacji i znaleźć czat z kontaktem, gdy już tam przejdziemy do jego profilu i wybierzemy przycisk opcji, który pojawi się w rogu.

Tam zostanie wyświetlona lista, w której zobaczymy pole „blok”, klikniemy tam i to wszystko. Kontakt zostanie całkowicie zablokowany. Jeśli chcemy cofnąć tę czynność, ponownie poszukamy kontaktu, klikniemy odpowiedni czat i naciśniemy przycisk odblokowania.

dołącz do naszego kanału telegram