Skip to content

Jak wyszukiwać, wprowadzać lub dołączać do prywatnego kanału telegramu

13 de Maj de 2021

Aplikacje do obsługi wiadomości błyskawicznych były cennym wkładem w dzisiejszą komunikację. Jeden z najczęściej używanych i to daje użytkownikom wymierne ulepszenia to Telegram, który służy jako aktywny środek rozpowszechniania i przesyłania informacji dla wielu ludzi na całym świecie.

Licząc na świetny system bezpieczeństwa zapewnia ludziom lepszą ochronę i bezpieczeństwo Twoich prywatnych rozmów, oprócz dostarczania innych funkcji, takich jak pobieranie muzyki, dużych plików i obrazów w wysokiej rozdzielczości bez utraty jakości.

Wśród najbardziej znaczących aspektów i postępów tej platformy cyfrowej można znaleźć subskrypcję lub połączenie grup (wspólnych czatów), które są w aplikacji i są skierowane do określonego celu, w którym można znaleźć grupy filmów, seriali, filmów, wiadomości, ogólnie rozrywka, edukacja, audiobooki itp.

Co to są kanały telegramu?

Telegram stał się jedną z ulubionych aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych na całym świecie, będąc bezpośrednim konkurentem renomowanego WhatsApp, z którym toczył wojnę o dominację na tym rynku i pozycjonowanie się jako najlepszy.

Dlatego platforma pochodzenia rosyjskiego zamieszkała w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, utworzył nowy segment aby użytkownicy mieli większą satysfakcję z korzystania z aplikacji, bez konieczności uciekania się do innych. Tak powstaje tzw KANAŁY, które umożliwiają subskrybowanie ich w celu uzyskania przydatnych informacji lub części rozrywki bez płacenia ani grosza.

Typy kanałów

1. Publiczne

Jak sama nazwa wskazuje, są to te, do których każdy może uzyskać dostęp (bez konieczności subskrypcji), wejść, zobaczyć link, a nawet uczestniczyć, a jest on dostępny, gdy szukamy go w aplikacji.

2. Prywatne

W takim przypadku kanały te nie są łatwo dostępne, a tym bardziej są dostępne dla każdego użytkownika. Aby móc je wprowadzić, właściciel lub administrator czatu wyśle ​​Ci zaproszenie za pośrednictwem łącza i, ogólnie rzecz biorąc, są one stosowane w firmach lub innych organizacjach, które nie chcą upubliczniać swoich informacji.

Do czego służą kanały?

Te kanały więcej niż tylko informowanie i rozrywka, są bardzo pomocnym narzędziem nie tylko w wymienionych obszarach, ale także pozwalają na efektywną komunikację między dużą liczbą osób (kolejna cecha, która stawia ją przed konkurencją).

Wszystko to zapewnia kluczową wartość dla firm i instytucji edukacyjnych, ponieważ mogą one mieć kanał instytucjonalny, w którym łatwiej jest informować wszystkich uczestników, mając większy zakres przy użyciu mniejszych zasobów.

Gdzie mogę znaleźć kanały w Telegramie?

Jeśli jesteś aktywnym lub częstym użytkownikiem Telegrama, wiedza, jak to zrobić, powinna być bardzo pomocna mieć dostęp do informacji związanych z Twoimi upodobaniami i / lub preferencje w tej aplikacji za pośrednictwem grup czatu, w których jest duży napływ subskrybentów lub osób dodanych do każdego z nich. Dlatego tutaj powiemy Ci, jak w prosty sposób je znaleźć na telefonie komórkowym lub komputerze:

  • Zainstaluj aplikację na używanym urządzeniu, łatwą do pobrania z systemem Android i iOS
  • Utwórz konto, wpisując swój numer telefonu
  • Po otwarciu użytkownika zobaczysz lupę w lewej górnej części ekranu (po prawej stronie nazwy aplikacji)
  • Tam możesz umieścić nazwę swojego serialu, który chcesz zobaczyć, filmu lub grupy, do której chcesz należeć
  • Aby dodać siebie, musisz podać tam, gdzie jest napisane „subskrybuj”
  • Wreszcie będziesz mógł otrzymywać wiadomości i powiadomienia z kanału

W ten sposób możesz wyszukiwać i dołączać do różnych grup lub kanałów, które zostały ustanowione w telegramie i wykorzystać ten nowy trend, który stał się bardzo dobrym dopasowaniem dla użytkowników wniosku.

telefon komórkowy z zainstalowanym instagramem

Utwórz kanał w Telegramie na swoim komputerze lub telefonie komórkowym

Jeśli chcesz być właścicielem kanału w aplikacji, musisz wykonać następujące czynności, aby zrobić to poprawnie:

  1. Otwórz swoją nazwę użytkownika
  2. Przejdź do menu aplikacji (znajdującego się w lewym górnym rogu)
  3. Kliknij opcję „nowy kanał”
  4. Wypełnij wymagane dane i gotowe