Skip to content

Jak wyszukiwać i znajdować utwory za pomocą gwizdania lub buczenia Asystenta Google

6 de Maj de 2021

Muzyka to sztuka, która nas porusza, to sposób na rozbudzenie zmysłów i wejście w wyjątkową przestrzeń skupienia. Ale ona też sprawia, że ​​się przenosimy, piosenki potrafią zabrać nas w miejsca naszej pamięci który nas zdobi, stąd tak duże zapotrzebowanie i wymóg posiadania narzędzi do wyszukiwania lub rozpoznawania utworu, tak jest w przypadku aplikacji Midomi

Spotykanie się z piosenkami, które chcemy znać i mieć, może się zdarzyć tam, gdzie najmniej się tego spodziewamy, czy to w windzie, na ulicy, czy w filmie na YouTube, niezależnie od tego, czy masz odpowiedni program, czy nie. W tym sensie istnieje wiele aplikacji, takich jak Shazam i wiele innych, które pomagają rozpoznawać utwory, których działanie w celu rozpoznawania muzyki jest interesujące.

W tym sensie istnieją specjalne narzędzia, takie jak Google Sound Search, które potrafią Znalazłem piosenkę. Ale jest na to specjalny sposób innymi sposobami. Można to zrobić gwiżdżąc lub nucąc, korzystając z asystenta Google, a tym samym wyszukując i znajdując piosenkę w mgnieniu oka.

Wyszukaj utwór za pomocą Asystenta Google, gwiżdżąc lub nucąc

To nie jest nonsens, nawet utopia, to doskonale wykonalna akcja, która ułatwi życie internaucie, oprócz zaoszczędzić dużo czasui pozwalają pominąć uciążliwe procesy, takie jak pobieranie aplikacji do rozpoznawania utworów i czekanie na rozpoczęcie procesu instalacji lub rejestracji.

To swoiste narzędzie, które oferuje nam asystent Google, jest zaletą, która odpowiada na korygowanie życzeń i pragnień internautów, zaawansowane technologicznie i dokładne wyszukiwanie Wykorzystuje rozpoznawanie głosu, analizę rytmiczną, gramatykę stosowaną, język i egzegezę dialektu.

Oprócz nauki języka i wielu rzeczy, które naszym zdaniem nie są istotne dla znalezienia piosenki, ale robienia tego buczeniem lub gwizdkiemstaje się kluczowe. Zatem jedyna możliwość stanowi przykład ogromnego postępu, jaki rozwinęła technologia, aby ułatwić nam życie.

Kroki, aby znaleźć piosenkę za pomocą Asystenta Google, gwiżdżąc lub nucąc

Musimy wstępnie wyjaśnić, że proces ten nie odpowiada codziennemu wyszukiwaniu głosowemu. Będąc konkretnym wyszukiwaniem piosenki gwiżdżącej lub nucącej, to znaczy materiału muzycznego, Google potrzebuje i zasługuje na użycie swoich najpotężniejszych specyfikatorów, co obejmuje analiza rytmiczna, melodia i powiązane elementy. Osiąga się to, dosłownie mówiąc Google, aby szukał piosenek, zobaczmy, jak to zrobić.

nucić piosenkę

  1. Pierwszym krokiem będzie otwórz kartę Google.
  2. W nim naciśniesz przycisk wyszukiwania głosowego, który jest reprezentowany przez ikona „mikrofon” po stronie paska, po której zwykle wchodzimy do nazwa wyszukiwania.
  3. Po naciśnięciu powinien się uruchomić nucić lub gwizdać piosenkę szukać.
  4. Gdy to zrobisz, asystent Google rozpocznie wyszukiwanie głosowe. To jest moment, w którym mówimy Google, aby wykorzystał cały swój arsenał. specjalne wyszukiwanie.
  5. W dolnej części, po lewej stronie, zobaczysz przycisk, który mówi „wyszukaj utwór”. Naciskamy.
    Możesz zobaczyć, jak zmienia się styl wyszukiwania na naszych oczach i wizualizuje się, że asystent ponownie nasłuchuje.
  6. Powinien być ponownie gwizdany lub nucony, tym razem przy włączonym specjalnym wyszukiwaniu w Asystencie Google. Który rozpoczyna wyczerpujące poszukiwania.
  7. Google pokaże dopasowania piosenek bliżej dźwięków, które zostały wyemitowane.

Czy powinienem używać tego narzędzia, czy też używać specjalnych aplikacji do rozpoznawania utworów?

Aplikacje te mogą mieć ograniczony format wyszukiwania, w którym nie rozważa się nucenia lub gwizdania w celu wyszukania i znalezienia utworu. Dlatego odwołanie się do asystenta Google jest świetnym pomysłem, oprócz oferowania dużego zasięgu i dopracowania w wyszukiwaniu za pomocą potężnych wyszukiwarek wewnętrznych, ułatwi i uprościć wyszukiwanie internautyoszczędzając również dużo czasu.