Skip to content

Jak wyszukiwać i znajdować kogoś na Twitterze za pomocą Facebooka, adresu e-mail lub numeru telefonu komórkowego

29 de listopad de 2022

Jeśli musimy pomyśleć o głównych sieciach społecznościowych na świecie, nie ma co do tego absolutnie wątpliwości Świergot jest jednym z nich, takim, w którym możemy znaleźć wielu użytkowników ciekawe.

Jeśli nie masz pojęcia, jak korzystać z Twittera lub jesteś nowy i nie wiesz, jak zacząć korzystać z tej autentycznej sieci społecznościowejwystarczy spojrzeć na kilka wskazówek i wskazówek.

W ten sposób możesz wyszukać użytkownika na Twitterze za pomocą adresu e-mail

Istnieją szczególne przypadki, w których naszym zamiarem może być tylko wyszukiwanie zweryfikowanych użytkowników Twittera lub nie, ponieważ ktoś nam je poleciłlub dlatego, że są sławni itp.

Problem polega na tym, że wielu czytelników mówi nam, że nie wie, jaki jest krok po kroku, który należy wykonać wyszukaj użytkowników na Twitterzedlatego chcemy Cię nauczyć procedury postępowania w takich przypadkach.

Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać w takich sytuacjach, jest to, że jest to prosty samouczek i wszystko, czego potrzebujesz, to komputer lub urządzenie mobilne z połączeniem internetowymoprócz profilu w tej sieci społecznościowej.

Twitter jest bardzo popularną siecią społecznościową, więc z pewnością znajdziesz każdego użytkownika, który jest częścią innej sieci społecznościowej, prawdopodobnie ma Twittera i będzie bardzo łatwo znaleźćoczywiście musisz zweryfikować, czy osoba jest tą samą osobą, której szukasz.

Ponieważ często zdarza się, że wydaje nam się, że naprawdę znaleźliśmy użytkownika, którego szukaliśmy na Twitterze, podążamy za nim i rozmawiamy z nim myśląc, że to on, i bierzemy zaskoczenie, że to ktoś inny zupełnie inny.

Więc lepiej sprawdź, czy to ta sama osoba, aby móc z nim porozmawiać i podążać za nim, w ten sposób unikniesz wstydliwej chwili.

Możesz więc wiedzieć, jak znaleźć użytkownika na Twitterze

  • Cóż, oczywiście pierwszym krokiem, który musisz wykonać w takich przypadkach, jest wprowadź swoje konto z Twittera
  • Po zalogowaniu się poprzez dodanie adresu e-mail lub nazwy użytkownika i hasła przejdź do Osoba ubiegająca się o który znajduje się w prawej górnej części ekranu i wyróżnia się dołączonym szkłem powiększającym
  • Tam musisz napisać tzw imię osoby Kogo chcesz znaleźć na Twitterze?
  • Gdy przejdziesz dalej, zobaczysz, że na ekranie sieci społecznościowej pojawia się kilka wyników, posortowanych według trafności. Możesz kliknąć dowolną z nich, aby powiększyć ich informacje lub zdjęcie profilowe sprawdź, czy to jest osoba, której szukałeś

Musisz wiedzieć, w ten sam sposób, że dzięki Aktualizacje na Twitterze Teraz mamy również możliwość filtrowania wyników, aby pojawiali się tylko użytkownicy, którzy nas interesują, unikając konieczności oglądania zdjęć, filmów i innych powiązanych treści.

W tym celu musisz przejść do menu Ludzie lub opcji, która pojawia się po lewej stronie ekranu. Jeśli chcesz się o tym przekonać ta opcja jest aktywnawystarczy, że sprawdzisz, czy jest oznaczony czekiem.

Następnie istnieją inne możliwości filtrowania wyszukiwania i na przykład możemy zdecydować, czy chcemy tylko przeglądać istniejące wyniki wśród użytkowników, których obserwujemy, czy też zamierzamy dodać innych itp.

Jeśli chcesz również wiedzieć, czy konto lub profil na Twitterze jest fałszywy i ma fałszywych obserwujących, wykonaj kilka kroków i to w bardzo prosty sposób. będziesz w stanie określić, czy konto jest prawdziwe, czy fałszywe.

interfejs szablonu sieci społecznościowej

Łatwo znajdź profil na Twitterze z Facebookiem

Jeśli niestety nie miałeś szczęścia z poprzednim samouczkiem, o którym właśnie wspomnieliśmy, i tak musisz to wiedzieć istnieje kilka alternatyw że też nie powinieneś przestać się zastanawiać.

Na przykład możemy zalecić przejście do Ustawień konta, klikając zdjęcie profilowe, które pojawia się w prawym górnym rogu, a następnie w otwartym menu rozwijanym kliknij ikonę Opcja ustawień.

Gdy to zrobisz, następnym krokiem będzie dostęp do opcji Znajdź znajomych, która pojawia się w menu po lewej stronie. Tutaj możesz szukać znajomych importowanie do kontaktów które masz ze swojego e-maila.

Z drugiej strony możesz także korzystać z platform stron trzecich, takich jak Tweepz.com, które zostały opracowane pozwól nam znaleźć ludzi wpisując swoją nazwę użytkownika, tak jak inne dane.

Aby nie wprowadzać użytkowników w błąd, możesz przejrzeć ich nagłówki na Twitterze, które zwykle są różne w każdym przypadku, lub Twoje zdjęcie profilowePewnie.

Czy udało Ci się znaleźć tę osobę szukałeś na Twitterze z tym krok po kroku

Mamy nadzieję, że ten samouczek bardzo Ci się spodobał i że wszystkie Twoje wątpliwości zostały rozwiane w najlepszy sposób.

Jeśli masz inne pytanie i chcesz, żebyśmy je rozwiązali, możesz to zrobić zostaw to w komentarzach a my chętnie na nie odpowiemy.

dołącz do naszego kanału telegram