Skip to content

Jak wysyłać zaproszenia na spotkania Zoom z komputera? – Szybkie metody

23 de listopad de 2021

Jedną z najczęściej używanych platform konferencyjnych jest Zoom. Dzięki temu możesz dzwonić do kilku osób jednocześnie, a jeśli masz płatne konto, możesz umawiać się na spotkania bez ograniczeń czasowych i bez ograniczeń czasowych. Aby to jedna z najlepszych opcji w momencie komunikowania się z wieloma ludźmi.

Następnie pokażemy Ci, co powinieneś zrobić, aby zaplanować przyszłe spotkanie, wysłać zaproszenie na spotkanie i jak udostępnić to zaproszenie użytkownikom z poczty e-mail lub WhatsApp z komputera.

Co należy zrobić, aby rozpocząć rozmowę wideo Zoom z mojego komputera?

Aby rozpocząć spotkanie Zoom, którego jesteś gospodarzem, zalogujesz się na stronie Zoom ze swojego komputera. Teraz na głównym ekranie klikniesz „Dołącz do spotkania”. Następnie klikniesz „wejdź” i kliknij nowe spotkanie. Następnie będziesz mógł nacisnąć pomarańczowy przycisk, aby rozpocząć spotkanie Zoom, a tam możesz przystąpić do zapraszania swoich kontaktów lub weźmiesz identyfikator, aby go wysłać Plub w inny sposób komunikowanie się z Twoim użyciem.

W jaki sposób inne osoby zapraszane na spotkanie Zoom są rozpoczynane przez e-mail?

Jeśli chcesz wysłać zaproszenie na spotkanie Zoom do swoich kontaktów za pośrednictwem poczty e-mail, musisz przejść do strony Zoom, a u góry ekranu utworzysz nowe spotkanie. Po utworzeniu informacji nowe spotkanie będzie miało przycisk z napisem wyślij zaproszenie. Dzięki temu uzyskasz unikalny adres na to spotkanie, który będziesz mógł podać wyślij przez opcje co ci to zaoferuje nową kartę, która otworzy komputer.

Abyś mógł wysłać to zaproszenie w dowolne miejsce, musisz kliknąć przycisk „Kopiuj do schowka” i zapisać je na przykład w swoich notatkach. Odtąd możesz wyślij na dowolny adres e-mail lub znajomych z WhatsApp, Facebooka i innych platform komunikacyjnych.

Jakie są kroki, aby udostępnić łącze podczas spotkania Zoom na PC?

Jeśli prowadzisz rozmowę wideo Zoom z komputera i po rozpoczęciu chcesz kogoś zaprosić, będziesz musiał: otwórz nową kartę w Twojej przeglądarce internetowej. Tam ponownie zalogujesz się na swoje konto Zoom i klikniesz opcję spotkania po lewej stronie ekranu.

Teraz klikniesz na nadchodzące spotkania i będzie link z zaproszeniem co skopiujesz? i wyślesz do kontaktów, które chcą dołączyć do trwającego już spotkania Zoom.

Jak zaplanować rozmowę wideo Zoom z mojego komputera?

dziewczyna umawiająca spotkanie przez zoom

Jeśli zaczynasz używać Zoom i nie wiesz, jak zaprosić znajomych lub rodzinę na spotkanie, możesz zobaczyć, jak to się robi stąd. Ponieważ utworzyłeś już tylko swoje konto Zoom wejdziesz do niego z przeglądarki Sieć. Teraz na ekranie głównym po lewej stronie pojawi się pasek boczny, na którym klikniesz „Spotkania”. Teraz naciśniesz niebieski przycisk, który jest prawie na środku ekranu, który mówi, aby zaplanować nowe spotkanie, klikniesz to.

Teraz znajdziesz się w nowej sekcji, w której będziesz edytować charakterystykę tego spotkania jako konkretny temat tego. Będziesz także musiał podać godzinę rozpoczęcia, dokładną datę i czas trwania tego spotkania.

Gdzie kopiujesz zaproszenie do harmonogramu spotkania Zoom?

Jeśli jesteś z komputera i chcesz skopiować link lub zaproszenie Zoom, musisz się zalogować, kliknij opcję spotkań po lewej stronie. U góry po prawej stronie pojawi się zakładka o nazwie nadchodzące spotkania, kliknij ją, a zobaczysz spotkania, które już zaplanowałeś, ale będziesz musiał kliknąć to, którego potrzebujesz, aby wysłać zaproszenie. Później możesz kliknąć skopiuj adres i będziesz miał adres w schowku.

Jak udostępnić zaproszenie na spotkanie Zoom na WhatsApp?

wideokonferencje z innymi osobami

tak jesteś gospodarzem tego spotkania Zoom i chcesz kogoś zaprosić po rozpoczęciu spotkania, możesz. Jeśli zaproszenie zostało już skopiowane gdzie indziej, możesz je zabrać i wysłać przez WhatsApp, aby bez problemu udostępnić je każdemu, z kim chcesz dołączyć do spotkania.

dołącz do naszego kanału telegram