Skip to content

Jak przekazywać wiele wiadomości WhatsApp przez iPhone’a? – Wszystkie metody

14 de listopad de 2021

Sieć społecznościowa WhatsApp oferuje kilka opcji udostępniania wiadomości. Możesz przesyłać dalej, eksportować czaty lub kopiować i wklejać wiadomości z różnych posiadanych urządzeń mobilnych. Czytaj dalej, a nauczysz się to robić.

Jak możesz przekazać więcej niż jedną wiadomość WhatsApp w tym samym czasie?

Komunikator WhatsApp jest najbardziej użytecznym narzędziem komunikacyjnym. Miliony użytkowników używają tej aplikacji do wysyłania i odbierania wiadomości, ale możesz także udostępniać interesujące i pouczające wiadomości swoim kontaktom. Dlatego pokażemy Ci krok po kroku, jak przesyłać jednocześnie kilka wiadomości lub rozmów WhatsApp.

Na iPhonie

Wejdź do aplikacji WhatsApp i otwórz czat, gdzie wiadomości, które chcesz przekazać. Kliknij wiadomość przez kilka sekund i kliknij opcję Prześlij dalej. Możesz wybrać jedną lub więcej wiadomości do przekazania, a następnie kliknąć strzałkę przekazywania. Po wykonaniu tych czynności zlokalizuj kontakt, do którego prześlesz wiadomości, i kliknij Przekaż dalej. Będziesz mógł zobaczyć na czacie, jak akcja została pomyślnie przeprowadzona.

Na Androidzie

Jeśli masz urządzenie z Androidem, możesz łatwo przekazywać wiadomości. Kroki to: Wejdź do aplikacji WhatsApp, otwórz czat z wiadomościami do przekazania i naciśnij przez kilka sekund na wiadomość, kilka opcji pojawi się od razu na górnym pasku, wybierz ikonę strzałki w prawo, aby przejść dalej. Następnie wyświetli okno „Przekaż do”, w którym wybierasz kontakty, do których przekażesz wiadomość.

Z sieci WhatsApp

Musisz zalogować się do WhatsApp Web, aby móc udostępniać swoje wiadomości. Aby to zrobić, umieszczasz się na czacie i zaczynasz wybierz kursorem wiadomości, które chcesz przesłać dalej. Kliknij menu, a następnie opcję Prześlij dalej, wybierz kontakt, a następnie kliknij Przekaż. Możesz także przekazywać wiadomości do czatów grupowych.

Jak możesz przekazać całą rozmowę na czacie na WhatsApp?

Twoja ulubiona platforma WhatsApp umożliwia również udostępnianie całej rozmowy. Wiele razy podczas rozmowy tak dużo rozmawialiśmy i napełnialiśmy posłańca. Jeśli chcesz podziel się tą rozmową z kontaktem, możesz wyeksportować czat WhatsApp. Zobacz, jak to się robi z różnych urządzeń mobilnych.

Na urządzeniu iPhone

Wchodzisz do aplikacji WhatsApp, otwierasz czat, klikasz na górnym pasku, gdzie znajduje się nazwa kontaktu. Później, przesuwasz ekran w dół i wybierasz opcję Eksportuj czat, kliknij tam i musisz wybrać, czy chcesz załączyć pliki, czy bez plików, kliknij na swój wybór, a następnie musisz wybrać platformę, na której chcesz udostępnić tę rozmowę.

Za pomocą telefonu komórkowego z systemem Android

To bardzo proste, wystarczy przejść do aplikacji WhatsApp. Otwierasz czat, w którym znajduje się rozmowa, którą chcesz przekazać dalej, kliknij trzy punkty, a następnie Więcej opcji i wybierz opcję Eksportuj czat. Zostaniesz poproszony o wybranie, czy dołączysz pliki multimedialne, czy bez plików multimedialnych, po dokonaniu wyboru kliknij ikonę WhatsApp i wybierz kontakt, a następnie kliknij Wyślij. Dzięki tej funkcji będziesz miał całą rozmowę w formacie tekstowym, czyli plik txt. Ponadto możesz także udostępnić całą rozmowę pocztą lub na innych platformach.

eksportuj czat z aplikacją WhatsApp

W jaki inny sposób można udostępniać treść rozmowy na WhatsApp?

Inne opcje udostępniania treści rozmowy w aplikacji WhatsApp to kopiowanie i wklejanie wiadomości oraz zrzuty ekranu. Zobaczmy, jak to zrobić.

Skopiuj i wklej wiadomość

Otwierasz czat WhatsApp, znajdujesz wiadomość, naciskasz ją przez kilka sekund i klikasz kopiuj. Następnie przechodzisz do drugiego czatu kontaktu, z którym chcesz udostępnić rozmowę, kliknij pasek wiadomości i wklej rozmowę.

Zrób zrzuty ekranu

Umieszczasz się na czacie i robisz zrzut ekranu, ale pamiętaj, że nie cała zawartość zostanie pokazana. Aby będziesz musiał zrobić kilka ujęć Możesz też wybrać zewnętrzną aplikację, która przechwytuje całą rozmowę na jednym obrazie, taką jak aplikacja Stitch & Share.

dołącz do naszego kanału telegram