Skip to content

Jak wysyłać zaproszenia do grup WhatsApp na iPhonie — wszystkie metody

11 de grudzień de 2021

Jeśli chcesz utworzyć grupę na WhatsApp i wysyłać zaproszenia przez iPhone’a, powinieneś wiedzieć, że ten proces jest bardzo prosty i tutaj w tym artykule powiemy Ci wszystkie metody, których możesz do tego użyć.

Jeśli chcesz utwórz grupę WhatsApp za pomocą swojego iPhone’a, ale nie chcesz dodawać żadnego kontaktu, który masz, w tym celu możesz zastosować następującą sztuczkę, którą pokażemy poniżej. Jak już wiemy, aby utworzyć grupę WhatsApp, musisz dodać osobę, nawet jeśli tak jest.

 1. Więc udawaj, że tworzysz grupę i dodajesz osobę, której ufasz, możesz użyć swojej mamy lub najlepszego przyjaciela.
 2. Po utworzeniu będziesz musiał usunąć osobę z grupy.
 3. Następnie, gdy usuniesz osobę, zostaniesz sam w grupie i jako administrator.
 4. Później, będziesz musiał użyć tylko linku z zaproszeniem i wyślij go innym osobom, ale w tym przypadku chcemy stworzyć grupę bez Twoich kontaktów. Następnie możesz wysłać go tylko w tych czatach, które prowadzisz z osobami, których nie zarejestrowałeś lub wysłać przez Facebook.
 5. Później wyjaśnimy bardziej szczegółowo, jak możesz zrobić wszystko, o czym właśnie wspomnieliśmy.

Jak uzyskać link do grupy ze swojego iPhone’a?

Uzyskanie linku do grupy na WhatsApp i udostępnienie go innym osobom jest bardzo proste, ale należy zauważyć, że w tym celu musisz być administratorem tej grupy, ponieważ jeśli nie, nie dostaniesz tej opcji. Następnie, aby uzyskać link, musisz tylko wykonać kroki, które zostawimy poniżej.

 1. Przede wszystkim znajdź aplikację WhatsApp na swoim iPhonie i otwórz ją.
 2. Po wejściu do aplikacji poszukaj grupy, z której chcesz uzyskać link.
 3. Otwórz i czatuj, a na górze kliknij nazwę grupy.
 4. Następnie otrzymasz wszystkie informacje o grupie, takie jak zdjęcie profilowe, które możesz zmienić, jeśli chcesz, a jeśli przesuniesz się trochę więcej, poniżej pojawią się inne opcje, w tym dodawanie uczestników.
 5. Następnie będziesz musiał wybrać sekcję, która mówi o uczestnikach, a na koniec w opcja, która mówi zaproś grupę przez link. Tutaj możesz zobaczyć link, który możesz skopiować i zapisać do późniejszego wykorzystania.
 6. Później powiemy Ci, jak możesz udostępnić ten link.

grupa WhatsApp

Jakie są kroki, aby udostępnić link z zaproszeniem do swojej grupy WhatsApp?

Po otrzymaniu linku do grupy, aby go udostępnić, możesz to zrobić za pomocą metod, które pokażemy poniżej.

Wysyłam to na Facebooku

Pierwszą opcją udostępnienia linku do grupy WhatsApp jest wysyłanie przez Facebook. Możesz go wysłać jako prywatną wiadomość do jednej lub więcej osób lub jeśli chcesz, aby ktokolwiek dołączył, możesz nawet umieścić go jako publikację, więc inne osoby, jeśli chcą dołączyć do grupy, będą musiały tylko na nią kliknąć.

Jest to bardzo przydatne, jeśli chodzi o poznawanie większej liczby osób, Może to być również bardzo pomocne, na przykład, jeśli na swoim Facebooku jesteś członkiem fanpage lub grupy i chcesz, aby WhatsApp również miał grupę, w której udostępniają informacje związane z określonym tematem, a do tego po prostu wklejasz link i inne osoby, które mogą dołączyć do grupy.

Aby udostępnić go na WhatsApp

Druga metoda dla udostępnij link z zaproszeniem grupy na WhatsApp, wysyłając wiadomość do innych kontaktów na Facebooku, a jeśli rozmawiasz z innymi numerami, na które nie jesteś zarejestrowany, możesz również wysłać link.

telefon z WhatsApp
I wreszcie, możesz udostępnić link w swoim statusie WhatsApp i tylko kontakty, które masz, mogą być do niego dołączone, i tak samo jak na Facebooku, będziesz musiał tylko kliknąć link.

Aby dodać nowe kontakty do grupy WhatsApp za pomocą iPhone’a, bardzo łatwo to zrobić wykonaj kolejne kroki:

 1. Znajdź grupę, do której chcesz dodać nowe kontakty.
 2. Gdy znajdziesz się na czacie, kliknij nazwę grupy, a następnie będziesz mógł obserwować wszystkie informacje jak na zdjęciu, opis grupy, którą możesz modyfikować.
 3. Jeśli przesuniesz się nieco niżej, zobaczysz opcję dodawania uczestników, wystarczy ją kliknąć, a następnie dodać nowe kontakty.
 4. Ty też możesz dodaj nowe kontakty przez link grupy, w tym celu skorzystaj tylko z kroków, o których wspomnieliśmy w poprzedniej części.